perde siparişi

Salon Asma Tavan Modelleri 2021(Videolu)Salon asma tavan, salon dekorasyonunu en modern hale getiren yöntemlerden biri. Hem dekorasyon için hem de aydınlatma için tercih edilebilir. Asma tavanlar tavanın küçük bir alanını kaplayabilir. Tavanın tamamında dar bir alanda çevrelenerek, led uygulamaları için tercih edilebilir. Salon asma tavan geniş model seçenekleri ile tamamen sizin tercihinize göre şekillenir. Nasıl bir dekorasyon istediğinizi düşünerek hareket edebilirsiniz.Alçıpan Asma Tavan Modeli

Alçıpan asma tavan modeli
Alçıpan asma tavan modeli

Alçıpan asma tavan modeli en sık tercih edilen modeller arasında. Alçıpan kullanılmasında hem ekonomik üretim hem de pratik üretim söz konusu. Aynı zamanda kolayca şekil verilerek, kısa süre içinde istenen alana monte edilebiliyor. Montaj işlemleri de son derece hızlı ve kolay oluyor. Bu alanda uzman olan ekip tarafından hem tasarım, hem üretim hem de montajın gerçekleşmesi sağlanıyor. Salon asma tavan modellerinden herhangi birini tercih ederek kolayca uygulamasının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Gergi tavan modelleri ve fiyatları için tıklayın!

Salon Asma Tavan Led Modeli

Salon asma tavan LED modeli
Salon tavan LED modeli

Asma tavanlarda ışıklandırma kullanılabilir. Led asma tavan modeli genel olarak tavanları çevreleyen şekilde yapılıyor. Odaya dekorasyon açısından modernlik katıyor. Aynı zamanda aydınlatma için de şık bir görünüm oluyor. Salon led asma tavan sayesinde, odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Severek kullanacağınız bir ışıklandırma da elde etmiş olacaksınız.

MUTLAKA OKUYUN:  Çakıl Taşı Rengi Duvarda Nasıl Durur?


Salon Asma Tavan Göbek Modeli

Salon asma tavan göbek modeli
Asma tavan göbek modeli

Asma tavan göbek modeli, genelde görmeye alışık olduğunuz bir model olabilir. Odanın ortasında, ortalama bir boyutta oda boyutu ile uygun şekilde tasarlanır. Yuvarlak şeklindedir. Kullanımı son derece pratik ve kolaydır. Salona göbek modeli çok daha uygun olabilir. Odanın boyutuna göre karar vermenizi ve dekorasyonu da göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. 5-6 cümle açıklama yapalım.

İlginizi Çekebilir: Tavan ayna kaplama modelleri için tıklayın!

L Salona Asma Tavan Modeli

L salona asma tavan modeli
L salona asma tavan modeli

Asma tavanların odanın şekli ve boyutuna göre belirlenmesi son derece avantajlıdır. L salona asma tavan modelinde son derece kullanışlı olan seçenekler karşınıza çıkacaktır. Boyutu uygun olan, aynı zamanda ışıklandırmanın da olduğu seçenekler ile salona renk katacaksınız. Dekorasyon konusunda seçiminizi en özel şeklide yaparak kullanışlı hale getirebilirsiniz. Işıklandırma dışında, daha küçük göbek modellerin kullanılması da istenebilir. Tamamen dekorasyon için tercih edeceğiniz tarz önemli olacaktır.Kare Salona Asma Tavan Modeli

Kare salona asma tavan modeli
Kare salona asma tavan modeli

Kare salona asma tavan uygulamaları son derece şık olacak. Kare şeklinde ortada bir asma tavan yapımı önerilebilir. Etrafında led olması da uygundur. Ancak bunun dışında, kare olan salonlarda genel olarak kare şeklinde tavanı çevreleyen daha dar olan asma tavanların yapımı da uygun görülür. Bu durumda tamamen seçim size kalacaktır. Geniş ve aydınlık gözükmesini isteyen kişiler, tavanı çevreleyen modelleri tercih etmelidir. Kare salon için asma tavan kullanımı bu sayede çok daha rahat olacaktır. Seçiminizi bu yönde yaparak, uygulama için uzman desteği alabilirsiniz. Tasarım ve modeller konusunda de detaylara ulaşmanız sağlanır.

MUTLAKA OKUYUN:  Çamaşır Makinesi Dolabı Fikirleri için +11 Seçenek


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x