Çakıl taşı duvar boyası fikirleri

Çakıl taşı duvar renkleri en çok griye yakın bir renk tonu olması bakımından son zamanların oldukça fazla kullanılan moda rengidir. Evlerin oldukça şık ve zengin görünmesini sağlamak isteyenler için çakıl taşı duvar boyası rengini kullanmak doğru bir tercih olabilir.

Çakıl taşı duvar boyası rengi, oldukça yumuşak bir renktir.
Birçok renk ile kombine etmeye müsaittir.

Sizlere bu içerikte çakıl taşı rengi duvar boyası kullanılmış evler ve nasıl dekore edildikleri ile ilgili kısa kısa bilgiler sunmaya çalışacağım:

Çakıl taşı rengi duvarda nasıl durur merak edenler için daha önce kaleme aldığım

1Yatak odası için yumuşak bir renk tercihi: çakıl taşı rengi duvar boyası

Çakıl taşı rengi duvar boyası yatak odası fikirleri

Gri ve tonlarının oldukça rahatlatıcı özellikleri çakıl taşı renginin duvar boyası olarak tercihini neredeyse zorunlu kılıyor. Yumuşak renk tercihinde bulunmak isteyenler için çakıl taşı renk tonları tam size göre.

Çakıl taşı boyası ile boyanmış yatak odası

İster boyanacak odanın bir duvarını isterseniz de birden fazla duvarı çakıl taşı duvar rengi ile boyayabilirsiniz. Ancak bu renk ile birlikte kullanılması tavsiye edilen beyaz ya da siyah gibi renkleri de yeterince kullanmak gerekiyor.

2Çakıl taşı rengi ile mutfak dekorasyonu

Çakıl taşı tonları ve mutfak dekorasyonu

Mutfakta kullanılabilecek en güzel duvar boyası renkleri arasında çakıl taşı yer alıyor. Çakıl taşı duvar boyasını mutfağın tek bir bölümünü boyayarak ortama farklı bir fon oluşturabilirsiniz.

Bununla birlikte oluşturulan çakıl taşı fon rengini çeşitli çerçeveler ile tamamlayarak görseldeki gibi bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Mutfakta çakıl taşı rengi duvar boyası

Mutfakta yemek masası yanına denk gelecek şekilde kullanılabilecek en güzel renk çakıl taşıdır desek yalan olmaz sanırım.

Çakıl taşı duvar rengi ile yemek masası dekorasyonunu daha canlı tutabilir, gösterişli sofralar hazırlayabilirsiniz.

3Çakıl taşı duvar boyası ile dekore edilmiş zevkli oturma odaları

Çakıl taşı rengi duvar boyası ile dekore edilmiş salonlar

Çakıl taşı rengini duvar boyası olarak tercih edecekler salon dekorasyonu için de bu rengi kullanabilirler. Özellikle oturma grubunu krem ve tonlarıyla ya da açık tonlarla seçildiğinde çakıl taşı rengi kendini çok daha zevkli gösterecek, oturmaya kıyamayacağınız salon dekorasyonu elde edebileceksiniz.

Çakıl taşı rengi duvar boyası oturma odası dekorasyonu

Çakıl taşı rengi duvar boyası ile ahşap renklerini de mobilyada tercih edebileceğini biliyor musunuz? Özellikle kahve tonlarında ahşap mobilya ürünleri ile oldukça şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

4Çocuk odası dekorasyonunda çakıl taşı izleri

Çocuk odası dekorasyonunda çakıl taşı rengi duvar boyası

Çocuk odası dekorasyonu için kullanabileceğiniz en güzel renk ne diye sorsalar kesinlikle çakıl taşı derim.

Çakıl taşı rengi duvar boyasını fon olarak kullanıldığında diğer mobilyaları görselde de gördüğünüz şekilde krem ve tonları ile ahşap tonlarını kullanabilirsiniz.

5Oturmalı mutfak dekorasyonu için çakıl taşı renkleri

Çakıl taşı rengi açık mutfaklarda

Oturmalı mutfak ya da açık mutfak dekorasyonu için kullanılabilir renkler arasında yer alan çakıl taşı duvar rengi ile harika mekanlar oluşturabilirsiniz.

Oturmalı mutfak dekorasyonu için çakıl taşı rengi duvar boyası

Çakıl taşı renklerini Amerikan mutfaklarda kullanabilirsiniz. Bu renk hem mutfakta hem de oturma odalarında çok uyumlu olabilecek cinsten.

Çakıl taşı tonları ile alternatif fikirler

Çakıl taşı renklerini yemek odalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çakıl taşı renkleri ile oldukça uyumlu bir renk olan sarı rengi de unutmazsanız benzersiz bir ortam yakalayabilirsiniz.

Gri ev boyası ile tasarlanmış evleri görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here