perde siparişi

Çakıl Taşı Duvar Boyası için +5 Fikir ÖnerisiÇakıl taşı renk en çok griye yakın bir renk tonu olması bakımından son zamanların oldukça fazla kullanılan moda renklerindendir. Evlerin oldukça şık ve zengin görünmesini sağlamak isteyenler için çakıl taşı duvar boyası rengini kullanmak doğru bir tercihler arasındadır. Siz de çakıl taşı rengi ev boyası ile evinizin duvarlarını boyamak istiyorsanız bu içerik tam size göre!Çakıl taşı duvar boyası rengi, oldukça yumuşak bir renktir.
Birçok renk ile kombine etmeye müsaittir.

Sizlere bu içerikte çakıl taşı rengi duvar boyası kullanılmış evler ve nasıl dekore edildikleri ile ilgili kısa kısa bilgiler sunmaya çalışacağım:

İlginizi Çekebilir: Çakıl taşı rengi duvarda nasıl durur merak edenler için daha önce kaleme aldığım içerik için bağlantıya tıklayabilirsiniz.1.Yatak odası için yumuşak bir renk tercihi: çakıl taşı duvar boyası

Çakıl Taşı Duvar Boyası Yatak Odası Fikirleri

Gri ve tonlarının oldukça rahatlatıcı özellikleri çakıl rengi duvar boyası olarak tercihini neredeyse zorunlu kılıyor. Yumuşak renk tercihinde bulunmak isteyenler için çakıl taşı ev boyası tonları tam size göre.

Rahatlatıcı renkler

İster boyanacak odanın bir duvarını isterseniz de birden fazla duvarı çakıl taşı duvar rengi ile boyayabilirsiniz. Ancak bu renk ile birlikte kullanılması tavsiye edilen beyaz ya da siyah gibi renkleri de yeterince kullanmak gerekiyor.

2.Çakıl taşı ev boyası ile mutfak dekorasyonu

Mutfakta çakıl taşı duvar boyası fikri

Mutfakta kullanılabilecek en güzel renkler arasında çakıl taşı renk tonları yer alıyor. Çakıltaşı duvar boyasını mutfağın tek bir bölümünü boyayarak ortama farklı bir fon oluşturabilirsiniz.Bununla birlikte oluşturulan çakıl taşı fon rengini çeşitli çerçeveler ile tamamlayarak görseldeki gibi bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Mutfak için örnek bir renk çakıl taşı

Mutfakta yemek masası yanına denk gelecek şekilde kullanılabilecek en güzel renk çakıl taşıdır desek yalan olmaz sanırım.

Çakıl taşı duvar rengi ile yemek masası dekorasyonunu daha canlı tutabilir, gösterişli sofralar hazırlayabilirsiniz.
3.Çakıl taşı renk ile dekore edilmiş zevkli oturma odaları

Çakıl taşı renkleri ile dekore edilmiş salon

Duvar boyası rengi olarak bu gözde rengi tercih edecekler salon dekorasyonu için de bu rengi kullanabilirler. Özellikle oturma grubunu krem ve tonlarıyla ya da açık tonlarla seçildiğinde çakıl taşı rengi kendini çok daha zevkli gösterecek, oturmaya kıyamayacağınız salon dekorasyonu elde edebileceksiniz.

Çakıl taşları rengi ile oturma odası dekoru

Çakıl taşı rengi duvar boyası ile ahşap renklerini de mobilyada tercih edebileceğini biliyor musunuz? Özellikle kahve tonlarında ahşap mobilya ürünleri ile oldukça şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

4.Çocuk odası dekorasyonunda çakıl taşı izleri

Çakıl taşı duvar boyası kullanılmış çocuk odaları

Çocuk odası dekorasyonu için kullanabileceğiniz en güzel renk ne diye sorsalar kesinlikle çakıl taşı derim.

Çakıl taşı rengi duvar boyasını fon olarak kullanıldığında diğer mobilyaları görselde de gördüğünüz şekilde krem ve tonları ile ahşap tonlarını kullanabilirsiniz.

5.Oturmalı mutfak dekorasyonu için çakıl taşı renkleri

Oturmalı mutfaklarda çakıl taşı renkleri

Oturmalı mutfak ya da açık mutfak dekorasyonu için kullanılabilir renkler arasında yer alan çakıl taşı duvar rengi ile harika mekanlar oluşturabilirsiniz.

Oturmalı mutfak için çakıl taşı tonları

Çakıl taşı renklerini Amerikan mutfak için de kullanabilirsiniz. Bu renk hem mutfakta hem de oturma odalarında çok uyumlu olabilecek cinsten.

Çakıl taşı duvar boyası için alternatif tonlar

Çakıl taşı renklerini yemek odalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çakıl taşı renkleri ile oldukça uyumlu bir renk olan sarı rengi de unutmazsanız benzersiz bir ortam yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Gri ev boyası ile tasarlanmış evler görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Koridor Çıta Uygulaması Nasıl Yapılır?


Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x