Mutfak için Dekoratif Raf Modelleri 2020

4
895

#Yazı İçeriği

Mutfağınızın görünümünden sıkıldınız ancak mutfağın dekorasyonunu tamamen değiştirecek gücünüz yoksa bu yazımız sizler için ilham verici olabilir. Mutfağınızı küçük dokunuşlarla değiştirmek elinizde. Eğer mutfağınızın duvarında belirli bir boş alanınız varsa sizler için sunduğum mutfak için dekoratif raf modelleri ile mutfağınızın çehresini değiştirebilirsiniz.

Mutfağınızda hem dekoratif hem de kullanışlı bir alan yaratarak mutfağınızı bu dekoratif raflar ile renklendirebilirsiniz. Özel tasarımlarıyla benim çok hoşuma giden mutfak için dekoratif rafları sizler için de öneriyorum. Aşağıdaki galerimizde birçok alternatif dekoratif raf örnekleri bulunuyor. Kendiniz için uygun olan modeli seçip mutfağınızda özel etkiler yaratabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonu için bir şeyler yapmak isteyip de nereden başlayacağınız konusunda fikriniz yoksa aşağıdaki bağlantıdan yepyeni fikirler edinebilirsiniz:

1.Beyaz lake dekoratif mutfak rafları

mutfak için dekoratif raflar

Genelde beyaz renk tercih edilen raflar, mutfağınızı hem sade hem de dekoratif bir görünüme kavuşturuyor. Beyaz lake mutfak rafını sizler renkli tabak, kavanoz, bardak ve vb aksesuarlarla renklendirebilirsiniz. Hanımlar mutfaklarını dekoratif raflar ile daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

2.Mutfak için dekoratif raf alternatifleri

mutfak için dekoratif raflar

Yine mutfak için dekoratif raf modeli ile karşı karşıyayız. Bu model de çok harika bir görünüme sahip. Yine özel kap ve aksesuarlarla renklendirebileceğiniz bir ürün. Özellikle beyaz mutfak dolapları ile beyazın hakim olduğu mutfaklarda çok güzel bir köşe tasarlamak isteyenler için tercih edilebilecek bir raf.

3.Renkli dekoratif raf örnekleri

mutfak için dekoratif raflar

Mutfağınızda böyle rengarenk raf ünitelerine ihtiyaç duyuyorsanız gördüğünüz bu raf modeli tam size göre. Oldukça yaratıcı bir model olan çekmecelerden raf düşüncesi de köy evlerinin mutfaklarını renklendirecek bir tarzda!

Kendi rafımı kendim yaparım derseniz halattan raf yapımı yazım tam size göre.

4.Ahşap nostaljik raf modeli

mutfak için dekoratif raflar

Yine çok beğendiğim mutfak raflarından biri. Ev halkının tüm bardakları burada! 🙂

5.English Home mutfak rafı

mutfak için dekoratif raflar

English Home tarzı evler her zaman hoşuma gitmiştir. İşte size onlardan bir örnek mutfak rafı.

Daha bu ve buna benzer birçok dekoratif rafları sizler için hazırladığım galeride bulabilirsiniz.

Mutfak için örnek dekoratif raflar

Süslü mutfakların gözdesi dekoratif mutfak raflarının diğer modellerini aşağıdaki listeden görüntüleyebilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here