Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023

Konteyner villa son dönemlerin en çok tercih edilen villa modelleri arasında. Hem pratik hem de minimal bir yaşam tarzı sürenler için son derece uygundur.

Seçilen konteyner, renk ve içindeki eşya ve dokular eşsiz bir yaşama merhaba demek için yeterlidir. Genel olarak pratik ve işlevsel olmasına dikkat ederek dekore etmek en önemlisidir. 2023 Konteyner villa fiyatları ile çok sayıda model hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz harika bir içerik hazırladık!

YouTube video

Konteyner Villa Fiyatları 2023

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023

Peki, konteyner villa fiyatları nedir? En çok merak edilen ise konteyner ile yapılan bu villaların ücretlendirmesinin ne kadar olduğu? Villa konteyner fiyatları aslında hem boyut hem de talep edilen dekorasyona göre değişmektedir. Farklı pek çok ürün, eşya, dekoratif malzemeler gibi seçenekler fiyatın değişmesini sağlayacaktır. Genel olarak uygun tüm seçimlerinizi yapmanızın ardından net şekilde fiyat vermek mümkün olacaktır.

Bakıldığında fiyat almak için konteyner villa m2 fiyatı kapsamında bilgi almak çok daha kolay olacaktır. Fiyat almak için konteyner boyutu ve iç mimarisi için taleplerin net şekilde belirlenmiş olması gerekir.

Ortalama konteyner villa fiyatı 100 metrekare için 100.000₺ ila 150.000₺ arasındadır. Metrekare fiyatı olarak 1.000₺ ila 1.500₺ arası bir fiyatlama söz konusudur. Bu fiyatlar lokasyona, kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişmektedir.

Konteyner Villa(Home) Nedir?

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
Konteyner villa nedir?

Konteyner villa için standart ölçülerde olan ve levhalarla kaplı, çelikten saçtan yapılmış kasa evlerdir olarak açıklama yapabiliriz. Duvarlar alüminyumdur. Dört köşesinde ise güçlü çelik taşıyıcı elemanlar yer almaktadır. Kenarları ise çelik saç ve cam takviyeli olarak üretilmektedir. Reçineli kapısı – kapıları vardır. Kasa boyutları genişlik ve yükseklik olarak farklı boyutlar olabilir. Bir konteyner birden fazla kullanılabilir özelliğe sahip olduğundan ev için kullanımda dan uygun görülmüştür.

Konteyner ev avantajları;

  • Yüksek izolasyon
  • Hızlı üretim
  • Minimal yaşam
  • Konum lüksü ve uygun fiyatı bir araya getirmesi

Verilen özellikler kapsamında 1+1 konteyner tercih edebilirsiniz. Kullanımı son derece pratik olacağından tercih edilebilir. Ayrıca yapılan minimal dekorasyonlar sayesinde son derece işlevsel de olur. Son zamanlarda ise ilginin arttığı bir ev modelidir. Doğa ile yaşamı da iç içe geçirir.

Konteyner Villa Modelleri

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
Konteyner villa modelleri

Konteyner villa için modeller çok sayıda. Sebebi ise dekorasyon konusunda özgür olmanız. Boyut açısından seçim yapılması halinde, mutfak ve diğer alanların nasıl ayrılacağı konusunda mimari destek alınabilir. Konteyner planları farklı farklı oluşturulacaktır. 1 + 1 olarak dekore edilmesi söz konusudur. Bu tamamen sizin nasıl bir yaşam alanı hayal ettiğiniz ile ilgilidir. Genel olarak tercih edilen oturma alanları ve mutfaklar olduğundan inceleyerek kullanışlı olanlara tercih edebilirsiniz.

  • Açık mutfak yapmak
  • Uyuma alanını minimal şekilde dekore etmek için özel tasarım yataklar
  • Aydınlatma için özel cam kullanmak
  • Renk seçimi ve tasarımlar

Gibi kriterler üzerinden konteyner villalar en güzel şekilde dekore edilebilir. Sizin için hem şık hem de kullanışlı olacak şeklide dar gibi gözüken ancak son derece kullanıma uygun alanlar yaratılır. Şıklığın yanında işlevselliğin de olması son derece avantajlı bir görüntü sağlar.

İlginizi Çekebilir: Müstakil bahçeli ev modelleri için tıklayın!

Prefabrik Villa Nedir?

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
Prefabrik villa nedir?

Prefabrik villa nedir sorusunu kısaca yanıtlamak isteriz. En ideal ev çeşitlerinden biri olan prefabrik ev modelleri özel olarak ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan yapılardır. Tasarıma göre özel olarak tüm parçalar fabrikalarda hazır edilmektedir. Daha sonra uygun alan üzerinde birleştirme işlemi yapılarak eviniz sizlere teslim edilir. Uygun alan üzerine kısa sürede konumlandırılması da bu ev modellerini oldukça cazip kılmaktadır. Kişiye özgü tasarlanabilen evler olarak bilinen prefabrik yapılar hazır projeler kapsamında da üretilebilmektedir.

Prefabrik Villa Fiyatları 2023

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
Prefabrik ev fiyatları

Prefabrik villa fiyatları 2023 yaptıracağınız evin büyüklüğü ve iç tasarımına göre farklılık gösterebilmektedir. 50 m2 prefabrik villa fiyatları en ekonomik fiyat aralıklarına sahiptir. Ancak ihtiyacınız olan daha büyük ve iki katlı bir ev ise detaylı bir fiyat araştırmasına girebilirsiniz. Hayallerinizdeki gibi bir ev yaptırmak için istediğiniz büyüklükte ve tasarımdaki prefabrik yapı projelerini hazırlatabilirsiniz. Daha fazla ev seçeneği için Pinterest sayfamıza göz atabilirsiniz.

Prefabrik Evin MetrekaresiPrefabrik Evin Oda SayısıPrefabrik Evin Fiyatı
70 m2 Prefabrik Ev2+1350.000₺
80 m2  Prefabrik Ev2+1360.000₺
90 m2  Prefabrik Ev3+1375.000₺
100 m2  Prefabrik Ev3+1400.000₺

Prefabrik Villa Modelleri

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
Prefabrik ev modelleri

Prefabrik villa modelleri içerisinde tek katlı modeller yanı sıra iki katlı çeşitler de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca 1+1 şeklindeki evler dışında 3+1 gibi geniş tasarımları modelleri de yaptırabilirsiniz. İki katlı prefabrik ev modelleri ise oldukça modern ve işlevsel yapıları ile dikkat çekmektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak özel tasarımlar da yaptırabilirsiniz.

Dublex prefabrik villa

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
Dublex prefabrik villa

Dublex prefabrik villa modelleri geniş ve bahçeli alanlar için en ideal seçimlerden biridir. Dilediğiniz oda sayısı dublex ev tasarımı içerisinde kullanılabilir. Dublex prefabrik ev yaptırmak istiyorsanız dağ, çiftlik veya yazlık ev modellerine kesinlikle göz atmalısınız. Ayrıca garajlı ve garajsız modelleri de kişiye özel olarak projelendirilmektedir.

İki katlı prefabrik villa

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
İki katlı prefabrik villa

İki katlı prefabrik villamodelleri genellikle çiftlik ve yazlık tarzı yerler için sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca Home Office şeklinde kullanacağınız evler için de bu modelleri inceleyebilirsiniz. En güzel tasarımları incelemeniz kendiniz için en uygun yaşam alanını hazırlamanız adına da fikir sunacaktır. İki katlı prefabrik ev tasarımları hobi bahçesi gibi modern detaylar ile göz kamaştırmaktadır.

Prefabrik villa içi planı

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2023
Prefabrik ev içi planı

Prefabrik villa içi tasarımlarını inceleyerek bütçenize uygun ve evinize yakışacak pek çok fikir edinebilirsiniz. Hayalinizdeki evi yapmak için prefabrik ev içi tasarımlarına ve dekorasyon stillerine göz atabilirsiniz. Evinizin genel görünümüne uygun şekilde hazırlayacağınız dekorasyon stilleri ile konforlu ve modern yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın