Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2021


Konteyner villa son dönemlerin en çok tercih edilen villa modelleri arasında. Hem pratik hem de minimal bir yaşam tarzı sürenler için son derece uygundur. Seçilen Konteyner, renk ve içindeki eşya ve dokular eşsiz bir yaşama merhaba demek için yeterlidir. Genel olarak pratik ve işlevsel olmasına dikkat ederek dekore etmek en önemlisidir. Çok sayıda model olduğundan, fiyat konusunda da aralık geniştir.

Konteyner Villa(Home) Nedir?

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2021

Konteyner villa için standart ölçülerde olan ve levhalarla kaplı, çelikten saçtan yapılmış kasa evlerdir olarak açıklama yapabiliriz. Duvarlar alüminyumdur. Dört köşesinde ise güçlü çelik taşıyıcı elemanlar yer almaktadır. Kenarları ise çelik saç ve cam takviyeli olarak üretilmektedir. Reçineli kapısı – kapıları vardır. Kasa boyutları genişlik ve yükseklik olarak farklı boyutlar olabilir. Bir konteyner birden fazla kullanılabilir özelliğe sahip olduğundan ev için kullanımda dan uygun görülmüştür.

Konteyner ev avantajları;

  • Yüksek izolasyon
  • Hızlı üretim
  • Minimal yaşam
  • Konum lüksü ve uygun fiyatı bir araya getirmesi

Verilen özellikler kapsamında 1+1 konteyner tercih edebilirsiniz. Kullanımı son derece pratik olacağından tercih edilebilir. Ayrıca yapılan minimal dekorasyonlar sayesinde son derece işlevsel de olur. Son zamanlarda ise ilginin arttığı bir ev modelidir. Doğa ile yaşamı da iç içe geçirir.

İlgili İçerik: Konteyner ev modelleri için tıklayabilirsiniz.

Konteyner Villa Modelleri

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2021

Konteyner ev için modeller çok sayıda. Sebebi ise dekorasyon konusunda özgür olmanız. Boyut açısından seçim yapılması halinde, mutfak ve diğer alanların nasıl ayrılacağı konusunda mimari destek alınabilir. Konteyner planları farklı farklı oluşturulacaktır. 1 + 1 olarak dekore edilmesi söz konusudur. Bu tamamen sizin nasıl bir yaşam alanı hayal ettiğiniz ile ilgilidir. Genel olarak tercih edilen oturma alanları ve mutfaklar olduğundan inceleyerek kullanışlı olanlara tercih edebilirsiniz.

  • Açık mutfak yapmak
  • Uyuma alanını minimal şekilde dekore etmek için özel tasarım yataklar
  • Aydınlatma için özel cam kullanmak
  • Renk seçimi ve tasarımlar

Gibi kriterler üzerinden konteyner villalar en güzel şekilde dekore edilebilir. Sizin için hem şık hem de kullanışlı olacak şeklide dar gibi gözüken ancak son derece kullanıma uygun alanlar yaratılır. Şıklığın yanında işlevselliğin de olması son derece avantajlı bir görüntü sağlar.

İlgili İçerik: Müstakil bahçeli ev modelleri için tıklayın!

Konteyner Villa Fiyatları

Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2021

Peki, fiyatları nedir? En çok merak edilen ise konteyner ile yapılan bu villaların ücretlendirmesinin ne kadar olduğu? Konteyner villa fiyatları aslında hem boyut hem de talep edilen dekorasyona göre değişmektedir. Farklı pek çok ürün, eşya, dekoratif malzemeler gibi seçenekler fiyatın değişmesini sağlayacaktır. Genel olarak uygun tüm seçimlerinizi yapmanızın ardından net şekilde fiyat vermek mümkün olacaktır.

Bakıldığında fiyat almak için konteyner villa m2 fiyatı kapsamında bilgi almak çok daha kolay olacaktır. Fiyat almak için konteyner boyutu ve iç mimarisi için taleplerin net şekilde belirlenmiş olması gerekir.

İlgili İçerik: Türkiye’de ağaç ev yapan firmalar için tıklayın!

Ortalama konteyner villa fiyatı 100 metrekare için 100.000₺‘den başlamaktadır. Metrekare fiyatı olarak 1.000₺ ila 1.500₺ arası bir fiyatlama söz konusudur. Bu fiyatlar lokasyona, kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişmektedir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x