perde siparişi

Kırmızı Beyaz Mutfak Dolabı için +10 Muhteşem ÖneriEnerji, tutku ve aksiyonun rengi olan kırmızıyı ev dekorasyonunda kullanmak biraz cesaret ister. Oldukça canlı bir renk olan kırmızıyı hele ki mutfak dekorasyonunda tercih etmek oldukça sıra dışı. Bu içerikte sizlere kırmızı beyaz mutfak dolabı örneklerini sunmak istedik.Yemeklerin yapıldığı ve yenildiği yer olan mutfakta kırmızı renk ile tutkulu yemekler yapacağınız kırmızı beyaz mutfak dekorasyon ve çözüm önerilerine geçelim:

1.Çift renkli mutfak modasına geçiş yapın!

Kırmızı beyaz çift renkli mutfaklar

İlginizi Çekebilir: Çift renkli mutfak dolapları için kırmızı beyaz tercihi en ideal renkler arasında. Kırmızının coşkulu ve tutkulu mesajını beyaz ile dengeleyen bu renk çiftini mutfakta değerlendirebilirsiniz.

2.Kırmızı beyaz Amerikan mutfak tarzını deneyin!

Kırmızı beyaz Amerikan mutfak

Kırmızı beyaz mutfak dolaplar için illa dolapları kırmızı yapmanıza gerek yok.

MUTLAKA OKUYUN:  Giyinme Odası Dekorasyonu için +30 Fikir


İlginizi Çekebilir: Tezgah arası fayans modelleri için kırmızı renk kullanarak mutfağınızı beyaz ile kırmızının uyumuna bırakabilirsiniz.

3.Kırmızı beyaz mutfak dolapları için açık renk perdelere bakın!

Kırmızı beyaz mutfak dolapları için perde önerileri

Kırmızı beyaz dolap fikirleri için sizlere perde önerimiz arasında tabii ki tül perdeler yer alıyor. Beyaz ya da kırık beyaz tonlarında beyaz tül perde fazlasıyla işinizi görecektir.

İlginizi Çekebilir: Mutfak perde modelleri için fikir arıyorsanız bağlantısına tıklayabilirsiniz.4.Geniş mutfaklar için kırmızı beyaz renkler tercih edin!

Geniş mutfaklar için kırmızı beyaz mutfak dolabı

Geniş bir mutfağa sahipseniz kırmızıyı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Beyaz ile dengede tuttuğunuzda mutfak için çok harika dekorasyonlar sağlamak mümkün. Kırmızı beyaz mutfak dolapları için siyah ve tonlarında granit tezgah kullanmak doğru bir adım olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Mutfak için çimstone tezgah mı granit tezgah mı karar vermek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

5.Dar mutfaklara kırmızı beyaz kombine dikkat!

Dar mutfak dekorasyonu için kırmızı beyaz dolaplar

Dar bir mutfağınız varsa ve kırmızı beyaz dolap kullanmak istiyorsanız, kırmızı renkleri dolabınızın alt kısmında beyaz renkleri ise dolabın üst kısmında kullanmanızı öneririm. Çünkü böyle bir kullanım beyazın tavan ile bağlantısını sağlayarak daha geniş bir mutfak algısı yaratacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Banyo Dekorasyonu için %100 Faydalı Fikirler!İlginizi Çekebilir: Dar mutfak dekorasyonu hakkında bilgi sahibi olmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

6.Kırmızı beyaz mutfaklarda siyah renkler kullanabilirsiniz!

Kırmızı beyaz mutfak için siyah renk alternatifi

Kırmızı beyaz mutfak dolabı için kullanabileceğiniz bir üçüncü renk arıyorsanız size siyah rengi önerebilirim. Siyahın hem beyaz ile hem de kırmızı ile dengeli bir uyumu vardır.

7.Parlak lake kırmızı beyaz dolaplar ile daha şık mutfaklar!

Parlak kırmızı beyaz mutfak dekoru

Mutfak dekorunu dolapların malzemelerini parlak lake kullanarak daha şık gösterebilirsiniz. Yukarıdaki görselde kırmızı ağırlıklı bir dekorasyon karşımıza çıksa da ankastre ürünlerinin, duvar ve zeminde açık renkler tercih edilmesiyle ortamdaki renk oranı dengelenmiş.

8.Kırmızı beyaz mutfaklar için şeffaf camlı dolaplar!

Kırmızı beyaz renkli mutfak dolapları

Beyaz ve kırmızının hakim olduğu mutfaklarda dolap kapakları için tercih edebileceğiniz şeffaf camlı dolaplar, oldukça işlevsel oldukça şık!

9.Kırmızı beyazın mutfaktaki muhteşem dansına tanık olun!

Kırmızı ağırlıklı mutfak dolapları

Kırmızı beyaz dolapları mutfak dekorasyonu içerisinde kullanıyorsanız zemini beyaz yapabileceğiniz gibi siyah seramik kullanarak da renkleri mekan içinde dağıtabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken zemin için şık ve büyük seramikler seçmek.

10.Kırmızı beyaz dolaplara gri ankastre kullanın!

Kırmızı beyaz mutfaklar için ankastre

Daha açık bir mutfak dekorasyonu için kırmızının en sevdiği renk olan beyazı kullanmak çok akıllıca. Özellikle zeminde beyaz kullanmak diğer mutfak ürünleriyle uyumu da yakalamanıza yardımcı olacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Gri Chester Koltuk Takımı için +10 İlham Veren Fikir

Kast ettiğim şey, aslında ankastre ürünleridir. Ankastre ürünleri şimdilerde beyaz, siyah ve gri renklerde üretilebiliyor. Size bu noktada görseldeki gibi gri renk ankastre seçmenizi önerebilirim.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x