Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi


Her yıl olduğu gibi bu yıl da gri favori renk durumunda. Tabii ki gri tek başına kullanılacak bir renk değil, özellikle gri ile sarı rengin uyumu evin tüm dekorasyon ürünlerinde uygulanabilecek özel renklerdir. 2021 gri sarı koltuk takımı da geçtiğimiz yılda olduğu gibi yine çok revaçta. Gri sarı koltuk kombinleri ve gri sarı koltuk takımı üreten mobilya dekorasyon markalarının yer aldığı listemize mutlaka göz atmanızı öneriyorum.


Gri sarı koltuk takımı fikirleri için sizlere 7 farklı markanın ürününü inceledik. İster salon dekorasyonu isterseniz de oturma odası dekorasyonu fikri için kullanabileceğiniz gri sarı koltuk kombinleri ile farklı kombinasyonlar sizleri baş başa bırakıyoruz:

1.Vivense Gucci

Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi
Vivense gucci sarı gri koltuk

Vivense markası görselde incelediğiniz sarı gri koltuk grubunda ithal nubuk kumaş kullanması kolay temizlenebilir yapıda olması ile birlikte hem kullanışlı hem de oldukça dekoratif bir mobilya üretmiş. Görmüş olduğunuz


Vivense gri sarı koltuk fiyatı ortalama 5.000TL.

2.Berke Relax

Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi
Berke mobilya relax sarı gri koltuk

Berke mobilya da gri sarı koltuk takımları, ahşap ayakları ve kadife kumaşı ile oldukça şık bir tasarım oluşturmuş. Evinde böyle sıra dışı bir oturma odası dekorasyonu yapmak isteyenler için Berke mobilyanın 3+3+1 gri ve sarı koltuk takımlarının fiyatı yaklaşık 7.000TL.


3.İnter İmpala

Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi
İnter mobilya impala gri sarı koltuk

İnter mobilya gri sarı koltuk takımının nubuk özelliği ile kir tutmayan özel kumaş yapısı ile impala koltuk grubunu tasarlamış. Gri ile uyumlu renkler için kahve ve sarının ne kadar uyum sağladığını bilmeyen yok. Görselde incelediğiniz bu harika koltuk grubunun fiyatı 6.000TL.

4.İstikbal Scarlet

Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi
İstikbal scarlet sarı gri koltuk

Türkiye’nin en aktif, en büyük mobilya firması konumunda olan sektörün öncüsü İstikbal gri sarı 2019 koltuk takımı ile oldukça dikkat çekici durumda. Açık gri ton ile sarı rengin muhteşem uyumu ile hazırlanmış 2019 gri sarı koltuk kombinleri arasında kendine farklı bir yer edinmiş durumda. İstikbal mobilyanın üretmiş olduğu gri sarı koltuk fiyatı 7.500TL civarında.


5.Kilim Avanos

Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi
Kilim mobilya sarı gri koltuk

Kilim mobilyanın ürettiği gri ve sarı koltuk takımı için fiyat/performans ürünü arıyorsanız işte size böyle bir takım. Görmüş olduğunuz takımın iki adet berjeri akla gri koltuğa ne renk berjer içeriğindeki sorulara cevap veren cinsten.

6.Balhome Side

Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi
Balhome side sarı gri koltuk

Balhome koltuk takımı modeli, herkese kendini hayran bırakacak şekilde tasarlanmış. Kapitoneli tasarım ile modern kıvrımlı hatlar mobilyayı çok daha şık göstermiş. Görmüş olduğunuz modern gri sarı koltuk kombini 11.000TL ile oldukça pahalı bir takım.


7.Sivriler Senape

Gri Sarı Koltuk Takımı için +7 Mobilya Önerisi
Sivriler mobilya senape gri sarı koltuk

Sivriler mobilyanın 2021 gri sarı koltuk takımı kategorisinde kıvrımlı hatları ile oldukça dikkat çekici bir takım daha.

Sivriler mobilya tarafından üretilen koltuk takımı fiyatı yaklaşık 4.000TL.


Gri koltuk takımı ne renk perde konusu için fikir verecek yukarıdaki görsel ile yazımızı tamamlıyoruz. Gönlünüzden geçen renk ve mobilyalar ile evinizi dekore etmeniz dileğiyle…

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x