ECA Minimal Banyo Fikirleri

1
ECA minimal banyo fikirleri

ECA-Serel markası uzun yıllardır lavabo, seramik, klozet, batarya ve armatür modelleri ile sektörde faaliyet gösteren bir firma. Bu yazımızda beyazın minimal yapısını ve markanın ortaya çıkardığı modellerin tanıtımını yapmak istedik.

ECA lavabo modelleri

ECA’nın son konseptinde temizlik maksimum seviyeye ulaşmış durumda. Kendi kendini temizleme özelliği ile lavabodan uzaklaşınca devreye giren “Easywash” lavabolar ile mutlaka tanışın.

ECA’dan banyo lavabo fikirleri

Minimal yapıya uygun saf ve doğal beyaz renk yapısıyla banyo lavabolarını premium havası katan lavabo modelleri banyonuzun daha şık görünmesini sağlıyor.

Minimalizmin doruklarını yaşatacak Türk mimarisinin yeniden düzenleyecek minimalist evler için yazımı okuyabilirsiniz.

ECA armatür batarya modelleri

Armatür modellerinde yine dokunma kontrollü eviye bayaryaları ile armatür modelleri ECA’da. Bataryanın herhangi bir noktasına dokunarak açıp kapanma özelliği ile yerli üretimde ayrıcalıklı bir konuma gelen ECA markası tüketicinin de güvenini sağlamış durumda.

ECA-Serel batarya ve armatür modelleri

Banyo bataryaları noktasında ECA’nın çok önemli teknolojilere sahip olduğunu belirtmek gerekiyır “Hygiene Plus” ile standartların çok üzerine çıkan ECA batarya modellerine bir göz atmanızda fayda var.

Küçük banyo dekorasyonu yazımı okuyarak banyonuzun dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

ECA banyo klozet modelleri

ECA’nın banyo klozet modelleri yine fonksiyonel ve hijyenik yapısı ile rakiplerine göre bir adım daha ileride. Özellikle Poseidon ve 4Life “EasyWash” yıkama sistemi sayesinde suya yön veren yapısı ile temizliği en iyi seviyeye çıkarıyor.

ECA-Serel gömme rezervuarlı klozet

Ayrıca klozet modellerinde kapak çarpma problemlerine karşı stoperli kapak sistemi ECA’nın klozet modellerinde oldukça fonksiyonel bir konfor sağlıyor.

ECA-Serel klozet modelleri

Sizlere bu yazımızda oldukça minimal ve fonksiyonalist yapısıyla kendinden söz ettiren ECA’nın en iyi seramik ürünlerini paylaştık.

Daha önce kaleme aldığım modern lavabo tuvalet modelleri için tıklayın.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here