perde siparişi

Banyo Yenileme Fikirleri 2021(Videolu)Eski banyonuzdan kurtulmak banyo yenileme fikirleri ile çok kolay olacak. Modern bir dekorasyon ile banyonuzu baştan yaratın. Hem banyonuz şık gözükecek hem de kullanımı da rahat olacak. Yenileme işleminde dikkat etmeniz gereken ilk husus rahat bir kullanım, ikincisi ise modern bir görünüm olsun. Bu sayede hem işlevsellik sizi memnun edecek hem de güzel gözüken banyonuz için de ayrıca mutlu olacaksınız. Yenilenen banyo için sevdiğiniz renkleri tercih etmek, ferah bir alan yaratmak yenileme fikrinden tamamen memnun kalmanız demektir.Eski Banyo Yenileme Neden Gerekiyor?

Eski Banyo Yenileme Neden Gerekiyor

Öncelikle banyonu kullanımının sorunsuz olması açısından banyo tadilatı zaman zaman gerekir. Sebebi ise tesisat olarak da döşeme yapıldığından, gün geçtikçe eskimeler ve sorunlar ortaya çıkabiliyor. Rahat kullandığınızda memnun olacağınız bir alan olduğundan, mutlaka yenileme işleminin gerektiği yerlerden biri.

1.Banyo tesisatı zamanla yıpranır

Banyonun sorunsuz kullanımı tesisatın da sağlam olması ile olur. Gerek tuvalet, gerek banyo, çeşme gibi alanlar kullanıldıkça zarar görür. Bu sebeple zamanla tadilatın yapılması aslında ihtiyaç haline dönüşür.

MUTLAKA OKUYUN:  Çuval Bezi ile Neler Yapılabilir? Harika Fikirler!

2.Buhardan dolayı banyo cepheleri zarar görür

Kullanılan alanın nemli bir alan olmasından ötürü ilk zarar gören yerler duvarlar olacaktır. Duvarlar ve tavan ıslanarak zarar görür. Bunun fayans döşemesi ile dekore edilmesi avantaj sağlar. Zamanla fayans yenileme de renk ve desen değiştirme sebebi ile dekore edilebilir.3.Duşakabin değiştirmek

Gerek duşakabinin zamanla eskimesi gerekse sizin farklı bir duşakabin kullanmak istemeniz yenilemenin gereklilikleri arasında.

Küçük banyo yenileme küçük bir duşakabin ile daha geniş bir ortam, ferah bir ortam yaratmak sonucunu da getirebilir. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, değişim ile avantaj yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Banyo dekorları için öneriler bağlantısına tıklayarak daha farklı fikirler alabilirsiniz.Banyo Yenileme Fiyat Hesaplama

Banyo Yenileme Fiyat Hesaplama

Evet, banyonuzu yenilemek istiyorsunuz. İlk etapta aklınıza takılan banyo yenileme maliyetleri olabilir. Genel anlamda uygun olan ödemeler ile değişimin sağlanması için yapılacak olan değişimin büyüklüğü önemlidir.

Duşakabin değiştirmek, klozet değişimi, lavabo değişimi gibi durumlar son derece tekniktir. Bu durumda sizin neyi değiştirecek olduğunuz ve hangi marka model üzerinden seçim yapacağınız önemlidir.

MUTLAKA OKUYUN:  Evde Kitap Okuma Köşesi için Harika Fikirler

Banyo yenileme fiyat konusunda sizin banyo değişimi için düşüncelerinizin netleşmesi halinde bir fiyat verilebilir. Genel anlamda uygun olan ödemelerin olacağı bir değişimin yapılması da mümkündür.
İlginizi Çekebilir: Banyo tadilatı fiyat hesaplama bağlantısına tıklayarak daha fazla fikir alabilirsiniz.

Banyo Yenileme Kaç Gün Sürer, Ne Kadara Mal Olur?

Banyo Yenileme Kaç Gün Sürer, Ne Kadara Mal Olur

Banyo yenilemede yapılacak olan işlemlerin büyüklüğüne göre süre belirlenecektir. Bakıldığında 3 ile 10 gün arasında süren tadilat işlemleri için genel olarak banyo tesisatının da yenilendiği işlemler olduğunu söylemek mümkün. Bunu göz önünde bulundurup, çözümü sağlamak açısından süre konusunda öncesinde konuşmak önemlidir.

Sadece dekorasyon değişimi yapılacaksa, banyo yenileme kısa sürede tamamlanır.

Değişim için banyoya duşakabin takılması, klozet yapılması ya da değiştirilmesi gibi durumlarda biraz daha uzun sürebilir. Esni banyo yenileme işlemlerinin baştan aşağı bir banyo yaratmak gibi düşündüğünüzde, süre konusunda ustaların verdiği bilgi en doğrusu olacaktır. Sonucunda sizi mutlu eden bir görüntü ile karşılaşacak olmanın heyecanı sizi tatmin edecektir. Yenilemenin hangi alanlarda olmasını istediğinize göre hareket ederek, aslında direkt olarak siz de kısa süre içinde tadilat ve onarımın tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ne kadar mal olur?

Merak edilen bir diğer husus ise maliyet olacak. Öncelikle işçilik dışında; klozet, duşakabin, lavabo gibi malzemelerin temin edilmesinin ardından üstüne işçilik maliyetini eklemeniz net fiyat belirlemeniz açısından önemli olacaktır. 5.000 TL ile 15.000 TL’ye kadar en iyi şekilde banyo tadilatının gerçekleşmesi de söz konusu olacaktır. Sadece banyo dolabı yenileme gibi bir işlem yapılacaksa, zaten seçilen dolabın monte edilmesi birkaç saat içinde tamamlanır. Dolap kadar bir maliyet söz konusu olur. Son derece ekonomik bir şeklide değişim tamamlanmış olacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Dünyanın En Güzel Bahçeli Evleri(Videolu)

Banyo Tadilat Örnekleri

Banyo Tadilat Örnekleri

Banyo yenileme işlemlerinde ucuza banyo yenileme ilk olarak talebiniz olabilir. Bunun için tamamen değişiklik olması ve tadilat olması tercihiniz olabilir.

Banyo Tadilat Örnekleri

Duşakabin, klozet ve lavabodan memnunsanız, banyoda renk değişimi, fayans ve zemin değişikliğine de gidebilirsiniz.

Banyo Tadilat Örnekleri

Dolap ya da sadece lavabo değişimi de size bir yenileme hissi verecektir. Bu öneriler ile çok daha ekonomik şeklide tadilat yapılmış olacaktır.

Banyo Tadilat Örnekleri

Nasıl mutlu olacağınızı ve varsa teknik sorunların nasıl çözüleceğini göz önünde bulundurarak, siz de tadilatı gerçekleştirin.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x