Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023


Çilek çocuk odası takımı ile çocuk odalarına renk katabilirsiniz. Çilek mobilya ile çocukları sevindirmenin tam zamanı. 2023 Çilek çocuk odası fiyatları ve dahası bu içerikte! Çocuklarımız için her şeyin en iyisini en güzelini isteriz. Evimizin her bir odası özenle seçilmiş mobilyalardan oluşmaktadır. Bunlardan en önemlilerini ise yatak odası takımları, salon mobilyaları ve çocuk odası mobilyalarıdır. Mobilya seçiminde çocuklarımız için en çok dikkat etmemiz gereken hususları biliyor muyuz? Çocuklarımızın zarar görmeyeceği, kanserojen madde ihtiva etmeyen, zararlı boyar madde içermeyen mamul maddelerden üretilmiş mobilyalar önem arz etmektedir. Peki, gündemdeki en güzel ve en sağlıklı mobilya markalarından ne kadar haberdarız? Biraz da bu hususlara değinmekte yarar bulunmaktadır. Çilek çocuk odası takımları, günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünleri mağazalarında bulundurmaktadır.


YouTube video


Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları

Çilek çocuk odası takımları için her yıl yeni seçenekler ekleniyor. Çocuklarınız için mobilya seçimi yaparken sağlıklı ürünler olmasının yanı sıra çocukların mobilyaları daha rahat kullanmalarına da özen göstermelisiniz. Ayrıca seçim yaparken çocukların yaşlarına ve zevklerine de uygun seçimler yapmanız daha doğru olacaktır. Şimdi sırası ile Çilek mobilya modellerine kısaca değinelim. Çilek çocuk odası fiyatları ile ortalama fiyatlara ulaşabilirsiniz. Bu sayede karar vermenizde ve en uygun mobilyaları satın almanızda ufak da olsa bir katkı sağlayabiliriz. Çilek çocuk odası takımı fiyatları en düşük 8.0000₺’den başlayarak 40.000₺’ye kadar yükselmektedir. Güncel model ve fiyatları görmek için bağlantıya tıklayın.

Çilek Prate çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Prate çocuk odası takımı

Çocuklarınızın hayal dünyasına küçük dokunuşlar yapmak istiyorsanız en doğru seçimi Çilek oda takımları kararınızda etkili olacaktır. Evinizde küçük bir korsan mı var? O zaman bu modeller tam çocuğunuza göre. İster küçük bir gemi yatak, isterseniz de iki çocuğunuz için ikiz yataklı bir gemi yatak, hazine sandığı şeklinde bir oturma alanı, gardırop, balık şeklinde bir de çalışma masası ile çocuklarınızı mutlu edebilir, odaların da keyifli vakitler geçirmelerine aracı olabilirsiniz.

Çilek Champion Racer çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Champion racer çocuk odası

Erkek çocukların büyük bir çoğunluğu araba tutkunu olmaktadır. Çilek erkek çocuk odası en tarz araba modelleri ile yine çocuklarınızın gönüllerini fethedeceğe benziyor. Farklı renk seçeneklerine sahip araba yataklar, garaj efektli gardırop, trafik ışığı şeklinde aydınlatma, araba koltuğu şeklinde çalışma masası koltukları, ve çalışma masaları ile harika bir konsept sizleri beklemektedir. Üzülmeyin, kız çocuğunuz var ve o da arabalara düşkün ise onun için de seçenekler Çilek mobilya mağazalarında sizleri bekliyor olacak.

Çilek Montes çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Montes çocuk odası takımı

Ev içinde ev olur mu? Demeyin! Ebeveyn olarak bizler gerekirse çocuklarımız için ev içinde ev kurarız. Siz de bu şekilde düşünüyorsanız sizin için tavsiyemiz çilek çocuk modelleri arasında yer alan Montes serisine göz atmanızdır. Bu ürünler içerisinde yer alan yatak ve aksesuarlar çocuklarınızın yaratıcılığının da gelişmesine katkı sağlamaktadır. Gardırop kapaklarında özgürce çizim yapmak isteyen minikleri özgürlüğüne kavuşturabilirsiniz.

Çilek Princess çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Mocha çocuk odası takımı

Prenseslere layık bir Çilek kız çocuk odası Princess serisi diyoruz, başka da bir şey demiyoruz. Minik prenseslerin göz zevki ile uyumlu birbirinden ilginç tasarımları bir arada bulabileceğiniz Çilek Mobilya mağazalarda sizleri bekliyor.

Çilek Racecup çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Racecup çocuk odası takımı

Çilek dünyasının en çok tercih edilen bir diğer araba modelini ise Çilek Recacup serisi içerisinde bulabilirsiniz. Bu seride yer alan araba yataklar ve aksesuarlarına ilişkin detaylara ulaşmak için mağazaları ve online satış mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Çilek Romantic çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Racecup çocuk odası takımı

Romantizm çocuğumun tarzı diyorsanız soft renk çeşitleri ile ideal Çilek tasarımlarından Romantic serisini inceleyin. Beyazın zarafeti ile oldukça şık ve aydınlık çocuk odaları için tek yapmanız gereken doğru çocuk odası mobilyası seçimi yapmak olacaktır.


Çilek Flora çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Flora çocuk odası takımı

Çocuklarınız için satın aldığınız mobilyaları ileriki yaşlarında da kullanmasını istiyorsanız nelere dikkat etmelisiniz? Yatak boyutu, gardırop kapasitesi, karyolaların kullanışlı olup olmaması, komodinler, çalışma masaları, mobilya aksesuarları, aydınlatmalar bunların hepsi seçim yaparken dikkatli olmanız gereken konular arasında yer almalıdır. Bu hususta rahat bir kullanım ile birlikte geleceğe yönelik de bir mobilya alışverişi yapacaksanız Flora serisi içerisinden şık bir tercih yapmanız mümkün olacaktır.

Çilek Black çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Black çocuk odası takımı

“Zevkler ve renkler tartışılmaz, benim rengim koyu renklerden oluşmalı” diyen bir çocuğunuz var ise tercihlerine saygı duymanız en doğrusu olacaktır. Her ne kadar mobilyada koyu renkler herkes tarafından beğenilmese de siyah genelde asaletin simgesi olarak anılmaktadır. Çilek odası serileri arasında yer alan Black serisi sayesinde çocuklarınıza gönüllerince kullanabilecekleri alanlar hazırlamanız mümkün olmaktadır.

Çilek White çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
White çocuk odası takımı

Siyahın aksine beyazın zarafetinden vazgeçmeyen çocuklarınızı da unutmayan bir marka size hayatınızın kolaylığını yaşatmak için her daim hazır beklemektedir. Çilek çocuk odaları mobilya tasarımları arasında yer alan modeller oldukça göz alıcı güzelliğe sahiptir. Bu göz alıcı güzelliğin adı ise Çilek White serisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çilek Romantica çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Romantica çocuk odası takımı

Romantik ikiz kız çocuklarınız için mobilya arayışı içerisine girdiyseniz şu an çok faydalı bilgiler alıyorsunuz. Romantica serisi ile çocuklarınızın kalplerine hitap eden mobilya tarzlarına göz atmak ve tercih yapmak için Çilek mağazalarını ziyaret etmenizde yarar bulunmaktadır. Çilek çocuk odası takımları ve fiyatları çevrenizde bulunan çocuk mobilya mağazalarının fiyatları ve kalitesi ile kıyaslandığında açık ara bir fark gözlemlenmektedir. Konusunda uzman kişiler tarafından yeterli düzeyde bilgi ve tecrübe ile üretilen tüm ürünler çocuklarınızın sağlığı ve psikolojik durumları da dikkate alınarak üretilmektedir.

Çilek Yakut çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Yakut çocuk odası takımı

Cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş mobilyalar çocuklarınızın hayalini süslüyor ise doğru tercih Çilek Yakut serisi dersek çok da yanlış olmayacaktır. Yatağın üzerinde kurulacak olan şık bir cibinlik hem aksesuar hem de sinek gibi haşerelere karşı koruyucu etki oluşturacaktır. Kız çocuğa sahip olan ailelerin bu tip bir mobilya tercihi yapmaları halinde ileriye dönük de yatırım yapacakları apaçık ortadadır. Çocuklar büyümeye başladığında yeni bir mobilya arayışı içerisine girmektense bu tip tercihler ailelere her daim kazandırmaktadır. Kalitesi ile tartışmasız olan bir markanın ürünlerini hiç düşünmeden almak yeterli olacaktır.

Çilek Flower çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Flower çocuk odası takımı

Mobilyada oldukça zarif bir görünüm sağlamak istiyorsanız soft ve pastel tonlardaki mobilya aksesuarları ile mobilyalarınıza yön vermeniz yeterince doğru olacaktır. Çilek flower serisi içerisinde yer alan mobilya tarzlarına göz attığınızda mobilya ile birlikte kullanacağınız nevresim, yorgan, aydınlatma gibi aksesuarları doğru seçmeniz önem arz etmektedir.

Çilek Mocha çocuk odası takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Fiyatları 2023
Mocha çocuk odası takımı

Eskitme mobilya tarzı ile çocuk odalarınıza farklı bir hava getirmek istiyorsanız Çilek Mocha tam size göre diyebiliriz. Sağlam duruşunun yanı sıra görselliği ile görenleri kendine hayran bırakacak olan niteliklere sahip olan Çilek çocuk odası fiyat listesi için en yakın Çilek mağazası ya da online satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Hem zamanın modasına uyan hem de sağlıklı ve kaliteli mobilyaları bünyesinde bulunduran adı ile yıllara meydan okumuş olan Çilek imzasını evinizin bir köşesinde görmek için acele edin. Kaliteden ödün vermeyen Çilek Mobilya ürünleri ve daha fazlası için yakın çevrenizde bulunan kullanıcıların ve en önemlisi de çocuklarınızın fikrini almayı ihmal etmeyin. Çocuklarınız için alacağınız mobilya gruplarında onları özgür bırakmalısınız.

Unutmayın ki, odaları çocukların hem fiziki hem de ruhi gelişimlerine büyük katkı sağlayan alanların başında gelmektedir. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için gerekli olan yatak düzenini kendisine verdikten sonra, oda içerisindeki mobilya kurulum şeklinden tutun da perde, halı, aydınlatma gibi tüm tercihlerinde çocuklarınıza destek olmanız oldukça önemli bir husustur. Çocuğunuzun karakteristik özellikleri gereği her zaman her şeyi sizinle açık konuşamayacağını ve isteklerinin farklı yönlerde olabileceğini de aklınızdan çıkarmamanız çocuklarınız ile kuracağınız iletişimde önemli bir rol oynayacaktır.

Yorum yapın