perde siparişi


Çalışma Masası Dekorasyonu için +32 Örnek

İster öğrenci olun isterseniz de bir yerde çalışın herkes bir şekilde çalışma masasına ihtiyaç duyuyor. Çalışma hayatı içerisinde zaman zaman çalışmak istememe ya da tembellik durumları da yaşanmıyor değil. Çalışma masası dekorasyonu ile böyle durumlarla başa çıkabilirsiniz. Bu durumun birçok sebebi olabilir ancak biz bugün sizi çalışmaya teşvik edecek farklı tarzda çalışma masası dekorasyon fikirleri üzerinde durmak istedik.Özellikle ev dekorasyonuna sunduğu katkılar ve kullanışlı yapılarıyla çalışma masası dekorasyonu için özel bir vakit ayırmak gerekiyor diye düşünüyorum.

Çalışma odasında ya da oturma odasında kendinize ait bir çalışma alanı yaratmak ve çalışabilmek için ilk iş çalışma masası dekorasyonuna uygun bir çalışma masası tercih edin. Bu noktada sizlere fikir vermek için bir galeri hazırladım.

MUTLAKA OKUYUN:  Banyo Duvar Kağıdı için +10 Dekorasyon Fikri

Çalışmaktan Keyif Alanlara…

çalışma masası dekorasyonu

Çalışmaktan keyif almak, isteyerek çalışmak ya da çalışma masası dekorasyonu için sadece çalışma masası seçmeniz yetmez. Çalışma masası dekoru için gereken enstrümanları kullanmak gerekiyor.

çalışma masası dekorasyonu

Mesela masaüstü için dekoratif kalemlik kullanmak önemli ya da bilgisayarınız için kullanacağınız stand ya da soğutucu dekorasyonu bozmamalı.İlginizi Çekebilir: Çalışma masası düzenleyicileri ile çalışma ortamını daha verimli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca sizi motive edecek sevgiliniz ya da eşinizin hatta varsa çocuklarınızın fotoğrafını şık ve dekoratif bir fotoğraf çerçevesi ile masanızda bulunmanız oldukça etkileyici bir dekorasyon hamlesi diye düşünüyorum.

çalışma masası dekorasyonu

Ayrıca çalışma masası dekoru için renkli kalemlerden oluşturacağınız bir kalemlik oldukça şık bir tasarım oluşturabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Oturma Odası Dekorasyonu Önerileri için İlham Alacağınız +5 Fikir

Unutmadan söylemem gerekiyor telefon, bilgisayar ya da varsa yazıcı kablolarını olabildiğince saklamanız doğru olacaktır. Dekorasyonu olumsuz yönde etkileyecek kabloları zekice ortadan kaldıracak fikirler üretmelisiniz.

çalışma masası dekorasyonu

Mesela kablo toparlayıcıları kullanabilirsiniz ya da elektrik prizini daha yakın bir alana getirip elektrik sorununun önüne geçebilirsiniz.İlginizi Çekebilir: Çalışma odası tasarım hikayesi ile bir iç mimarın tasarımını inceleyebilirsiniz.

Çalışma masasının hemen yanındaki duvara asacağınız bir pano mutlaka olmalı. Bu panoya unutmamanız gerekenleri not etme alışkanlığınız sizi çalışmaya teşvik edecektir. Bir de kendinize eylem planı hazırlayıp uygulamak için kendinizi hazırlamalısınız.

çalışma masası dekorasyonu

Masa renklerine uygun ya da kontrast oluşturacak şık ve dekoratif bir masa lambası veyahut abajur çalışma masası dekorasyonu için unutulmaması gereken bir aksesuar. Özellikle klasik çalışma masalarında görmeye alıştığımız yeşil renk abajurları bilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Küçük Mutfak Yaratıcı Depolama için +20 Fikir

Bence çalışma masasının ruhunu yansıtacak çiçekleri ve dekoratif bibloları da unutmamak gerekiyor. Çünkü çiçeklerle süslü bir çalışma masasında kim çalışmak istemez ki?

çalışma masası dekorasyonu

Ya da çok sevdiğiniz bir bibloyu gözünüzün önünde görmek sizi mutlu etmez mi?

Bence buraya kadar anlattığımız dekorasyon fikirleri, size çalışma masası dekorasyonu konusunda ilham verici olacaktır. Tüm önerileri hemen uygulamak yerine zamanla yapmak ve doğru sonuçlar almak sizi mutlu edecektir. Sizin için hazırladığım 32 farklı çalışma masası dekorasyon fikri galerisi ile sizleri baş başa bırakıyorum:

Örnek çalışma masası dekorasyonu fikirleri

Çalışma Masası Dekorasyonu
Çalışma Masası Dekorasyonu
Çalışma Masası Dekorasyonu
Çalışma Masası Dekorasyonu
Çalışma Masası Dekorasyonu
Çalışma Masası DekorasyonuAbone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x