Ahşap Bebek Beşikleri

Kanaviçe Işlemeli Aile Fotoğrafı Yapımı

Mutfağı Şenlendirecek Eğlenceli Mutfak Aksesuarları

Balkon Dekorasyon Fikirleri

Sizi Çalışmaya Teşvik Edecek 32 Farklı Çalışma Masası Dekorasyonu

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 30 Aralık 2015

İster öğrenci olun isterseniz de bir yerde çalışın herkes bir şekilde çalışma masasına ihtiyaç duyuyor.Çalışma hayatı içerisinde zaman zaman çalışmak istememe ya da tembellik durumları da yaşanmıyor değil. Çalışma masası dekorasyonu ile böyle durumlarla başa çıkabilirsiniz.

Bu durumun birçok sebebi olabilir ancak biz bugün sizi çalışmaya teşvik edecek farklı tarzda çalışma masası dekorasyon fikirleri üzerinde durmak istedik.

çalışma masası dekorasyonu

çalışma masası dekorasyonu

Özellikle ev dekorasyonuna sunduğu katkılar ve kullanışlı yapılarıyla çalışma masası dekorasyonu için özel bir vakit ayırmak gerekiyor diye düşünüyorum.

Çalışma odasında ya da oturma odasında kendinize ait bir çalışma alanı yaratmak ve çalışabilmek için ilk iş çalışma masası dekorasyonuna uygun bir çalışma masası tercih edin. Bu noktada sizlere fikir vermek için çalışma masası dekorasyonu galerisi hazırladım.

çalışma masası dekorasyonu

çalışma masası dekorasyonu

Çalışmaktan keyif almak, isteyerek çalışmak ya da çalışma masası dekorasyonu için sadece çalışma masası seçmeniz yetmez. Çalışma masası dekoru için gereken enstrümanları kullanmak gerekiyor.

Mesela masaüstü için dekoratif kalemlik kullanmak önemli ya da bilgisayarınız için kullanacağınız stand ya da soğutucu dekorasyonu bozmamalı.

Ayrıca sizi motive edecek sevgiliniz ya da eşinizin hatta varsa çocuklarınızın fotoğrafını şık ve dekoratif bir fotoğraf çerçevesi ile masanızda bulunmanız oldukça etkileyici bir dekorasyon hamlesi diye düşünüyorum.

çalışma masası dekorasyonu

çalışma masası dekorasyonu

Ayrıca çalışma masası dekoru için renkli kalemlerden oluşturacağınız bir kalemlik oldukça şık bir tasarım oluşturabilir.

Unutmadan söylemem gerekiyor telefon, bilgisayar ya da varsa yazıcı kablolarını olabildiğince saklamanız doğru olacaktır. Dekorasyonu olumsuz yönde etkileyecek kabloları zekice ortadan kaldıracak fikirler üretmelisiniz.

çalışma masası dekorasyonu

çalışma masası dekorasyonu

Mesela kablo toparlayıcıları kullanabilirsiniz ya da elektrik prizini daha yakın bir alana getirip elektrik sorununun önüne geçebilirsiniz.

Çalışma masasının hemen yanındaki duvara asacağınız bir pano mutlaka olmalı. Bu panoya unutmamanız gerekenleri not etme alışkanlığınız sizi çalışmaya teşvik edecektir. Bir de kendinize eylem planı hazırlayıp uygulamak için kendinizi hazırlamalısınız.

çalışma masası dekorasyonu

çalışma masası dekorasyonu

Masa renklerine uygun ya da kontrast oluşturacak şık ve dekoratif bir masa lambası veyahut abajur çalışma masası dekorasyonu için unutulmaması gereken bir aksesuar. Özellikle klasik çalışma masalarında görmeye alıştığımız yeşil renk abajurları bilirsiniz.

Bence çalışma masasının ruhunu yansıtacak çiçekleri ve dekoratif bibloları da unutmamak gerekiyor. Çünkü çiçeklerle süslü bir çalışma masasında kim çalışmak istemez ki?

çalışma masası dekorasyonu

çalışma masası dekorasyonu

Ya da çok sevdiğiniz bir bibloyu gözünüzün önünde görmek sizi mutlu etmez mi?

Bence buraya kadar anlattığımız dekorasyon fikirleri, size çalışma masası dekorasyonu konusunda ilham verici olacaktır. Tüm önerileri hemen uygulamak yerine zamanla yapmak ve doğru sonuçlar almak sizi mutlu edecektir.

Sizin için hazırladığım 32 farklı çalışma masası dekorasyon fikri galerisi ile sizleri baş başa bırakıyorum:

Örnek çalışma masası dekorasyonu fikirleri

Konumuzla ilgili olarak daha önce kaleme aldığım tembellerin bile hayır diyemeyeceği 17 muhteşem ofis konumu da okumanızı öneriyorum.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂
Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!