perde siparişi

En İyi Yatak Markası 2021 için Yatak TavsiyeleriDeliksiz bir uyku çekmek hemen hemen herkesin istediği ancak çok az bir kesimin yapabildiği bir şeydir. Bu durumun ortaya çıkmasında birçok faktör rol oynar ancak en önemlilerinden biri olan yatak markası seçiminin doğru yapılamamasıdır. En iyi yatak markası 2020 yılında aşağıda sıralanan yatak olsa da güncellediğimiz listede size çözüm olacak 2021 en iyi yatak markası ile yatak tavsiyeleri vermeye çalışacağız. Hangi marka yatak almalıyım veya en iyi yatak markası hangisi soruları yatağında sorun yaşayanlar için çokça sorulan soruların başında geliyor.Daha önce kaleme aldığım ve yatak araştırması yapanlar tarafından sıklıkla okunan rahatlığı ispat edilmiş yatak tavsiyesi bağlantısına ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

1.Bucca yatak

Bir çoğumuz bu Bucca yatak markasını henüz duymamış olsa da sitesine girip incelediğinizde ve test amaçlı mağazalarından yatak deneyimi sağladığınız oldukça rahat yataklar ürettiklerini görebilirsiniz.

Bucca organik yatak markası
Bucca organik yatak markası

Nemi dışarıya atma ile ısı tutma özelliklerini Hindistan cevizi liflerine borçlu olan bu yataklarda inanılmaz bir hava sirkülasyonu söz konusu. Bu da metabolizmanın vücut ısınızı dengede tutmasına yardımcı oluyor.Coco Hindistan cevizinin sert kabuğunun dışındaki liflerin deniz suyu ile ayrıştırılması ile elde edilen ve kimyasal işleme tabi olmadan doğal olarak kullanılabilen malzemedir.

%100 ortapedik olan ve esnek yapısıyla maksimum konfor arayanlar için doğal at kılı ile yüksek kalitede üretilmiş yataklardır.

MUTLAKA OKUYUN:  Yeni Nesil Yataklar için Uyku Sözlüğü

Bucca premium yataklar ortalama 4.000TL’den başlayıp 6.000’TL’ye kadar farklı yatak modellerine sahiptir.İlginizi Çekebilir: En iyi yatak markaları rehberi için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz:

2.Hälsa yatak

Hälsa İsveç yatak markasıdır. Yine ismi az duyulsa da oldukça kaliteli yataklar üreten bu markanın da çok iyi yatak tavsiyeleri bulunuyor.

Halsa stockholm yatak markası
Halsa stockholm yatak markası

İnsanların yatak yorumları dikkate alınarak 2020 en iyi yatak markası için dillendirdiğimiz yataklardan olan Hälsa markasının stockholm yatak modeli, tam da bel ağrıları yaşayan rahatlığına düşkün bireylere tavsiye edebileceğimiz yatak modelidir.
Hälsa doğadan gelen doğallık ile iyi bir uyku için doğadan esinlendiklerini ve Malezya’da Hälsa için özel olarak yetiştirilen kauçuk ağacından üretilen ve %100 doğal yapısıyla her an rahatınızı düşünen ProLatex® ekolojik yapısı ile yatak içindeki hava dolaşımını destekliyor.

Hälsa marka yataklar tamamen doğal yün ve pamuktan üretiliyor.
Hälsa yatak fiyatları diğer markalara göre %20 civarında ekonomik diyebiliriz.

3.Wellmatt yatak

Welmatt yatak markası da ilk iki sıraya koyduğumuz yatak markaları gibi pek fazla tanınmasa da 2019 en iyi yatak markası içerisinde kendine yer bulan önemli bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Wellmatt yatak markası atigo xl yatak
Wellmatt atigo xl yatak markası

Wellmatt atigo xl yatak modeli yatak yorumları içerisinde çok ciddi bir puan alarak kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştır.

Bu yatak modelinde dünyanın en konforlu yatak malzemesi olarak bilinen at yelesi, mükemmel klima konforu sunuyor ve hiçbir zaman esnek yapısında bir bozulma oluşmuyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Döşemelik Kumaş Çeşitleri Hakkında Bilmeniz Gereken +7 Konu

Wellmatt yatak fiyatları ortalama 5.000TL’den başlıyor.

4.Yatsan yatak

Yatsan yerli üretim yatak markasıdır. Özel olarak geliştirilmiş tempur malzemesi sayesinden adından sıklıkla bahsedilen 2019 en iyi yatak markası listesinde yer alan yataklardandır.

Yatsan tempur yatak markası
Yatsan tempur yatak markası

Vücudun şekline kolayca uyum sağlayan ve uyku sırasında sağa sola dönmelere neden olan basınç noktalarını azaltmayı başarmış bu yatak markasına da bir göz atmanızı öneriyoruz.

Tempur destek malzemesi ile bedeni en iyi şekilde destekler ve sertlik ile yumuşaklığı üst seviyede verir. Tempur yatak için en önemli tercih faktörü de 15 yıl garanti sunmasıdır.

Tempur çift kişilik yatak fiyatları ortalama 7.000TL’den başlamaktadır.

5.Yataş Bedding

Yataş Bedding hybrid yataklarda coil-within-coil teknolojili wallaby yayları sayesinde vücut profili uyku alışkanlıklarınızı yeniden düzenleyecek.

Yataş Bedding hybrid yatak markası
Yataş Bedding hybrid yatak markası

Coil-within-coil teknolojisiyle üretilmiş wallaby yaylar, hybrid yatak içerisindeki 5 bölgeli yerleşimleri sayesinde sıradan pocket yaylara göre daha akıllı davranır. 

Yataşın hangi yatağı iyi sorusu herkesçe sıklıkla soruluyor ancak yatak seçimi kişiye göre yapıldığı için bunun tam ve doğru bir cevabını vermek çok zor.

Tüm vücut profili ve uyku pozisyonlarına adapte olarak uyku sırasındaki vücut hareketlerine en iyi uyumu sağlar. Adaptive teknolojisiyle de kişiye özel termal konfor sağlayarak size öz el bir yatak haline gelir.

Yataş Bedding yatak fiyatları 3.000TL gibi fiyattan başlamaktadır.

6.İstikbal yatak

İstikbal mobilya markası olarak bilinse de ürettiği yataklar ile piyasada söz sahibi 2019 en iyi yatak markası listesinde yer alması gereken bir marka.

MUTLAKA OKUYUN:  3D İlginç Halı Modelleri ve Fikirleri 2021
İstikbal self clean ultra premium yatak markası
İstikbal self clean ultra premium yatak markası

İstikbal self clean yani kendi kendini temizleme özelliği bulunan yatak ile diğer yataklardan ayrışıyor. Ortam ışığım sayesinde oluşan organik lekeleri bu yatak kendi kendine temizliyor.

Konforlu uyku arayanlar için İstikbal premium seviyede yataklar üretiyor. Bir İstikbal mağazasına gidip denemenizde fayda var.

İstikbal yatak fiyatları ortalama 2.000TL’den başlıyor.

İlginizi Çekebilir: İstikbal’ın en iyi yatağı hangisi sorusu için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

7.Bellona yatak

Bellona da tıpkı İstikbal markası gibi ismini mobilya sektöründe duyuran önemli markalardan biridir. Bununla birlikte yatak sektöründe de Bellona oldukça rahat modeller ile dikkat çekiyor.

Bellona aloe vera
Bellona Aloe Vera Soft

2019 en iyi yatak yorumlarına bakıldığında 2021 en iyi yatak markası olarak listelediğimiz yatak markalarına Bellona’yı eklemesek olmazdı.

Çünkü Bellona aloe vera soft yatak modeli ile çok iyi bir yatak üretmiş durumda. Özellikle orta sertlikte yatak tercih edenler için geliştirilmiş aloe vera soft yatak eşsiz bir konfor sunuyor.

Bonel yay sistemi de orta sertlikte yatak tercih etmek isteyenler için geliştirilmiş ve uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilecek bir yay sistemi.

Bellona yatak fiyatları ortalama 2.000TL’den başlamaktadır.

Bu içeriğimizde sizler için 2020 en iyi yatak markası ile en iyi yatak tavsiyeleri üzerinde durarak bir liste sunduk. Size sunduğumuz yataklar herkesin kesesine ve ihtiyaçlarına göre değişebildiği için en iyi yatağı kişinin kendisinin deneyerek bulabileceğini özellikle belirtmek istiyoruz. Sağlıklı ve rahat uyku uyuyabileceğiniz bir yatağa kavuşmanız dileğiyle.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x