perde siparişi

Pimapen Tamiri Nasıl Yapılır %100 Çözüm!Pimapen Tamiri Nasıl Yapılır, Fiyatları nelerdir? Hepsini sizler için derledik. Ev, büro, ofis gibi yerlerde genelde pimapen tercih edilir. Pimapenin tercih edilmesinin en önemli etkeni sağlam olması ve kışın soğuğa karşı koruyucu olmasıdır. Teknoloji ilerledikçe pimapenler de değişmeye başlamıştır. Artık çift bölmeli pimapenler yapılmaktadır. Pimapenler de zaman zaman sorunları ortaya çıkabilmektedir. Başlıca sorunlardan biri pencerelerin kol kısmıdır. Bu bölge plastik yapıdan oluşmaktadır. Pencere sürekli açılıp kapandığı için zarar görebilmektedir.  Bu yerin değişimi son derece kolaydır.

Tamir işleminin mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Vidalar bulunmaktadır ve bu vidalar değiştirilerek yeniden monte edilir. Menteşelerde çok fazla sorun çıkartmaktadır. Zamanla pencerede bulunan menteşeler zarar görür ve kullanılmaz duruma gelir.

O zaman menteşelerin pimleri değiştirilmelidir. Pimapenler genelde yaz ve kışın ayar gerektirmektedir. Pimapen olan kapınız var ise yazın ve kışın mutlaka ayar yaptırmanız gerekmektedir. Tamiri fiyatları türüne göre farklı olmaktadır.Eğer pimapenlerde sorun var ise mutlaka pvc tamirinin en kısa zamanda yapılması uygundur. Pvc pencere tamiri yapılmaz ise pencerelerde kapanmama sorunu meydana gelir.

İlginizi çekebilir: PVC Pencere Temizliği

Neler Okuyacaksınız?

Pencere Tam Kapanmıyor!

Pencere Tam Kapanmıyor

Eğer pimapen pencereniz var ve kapanmıyor ise bunun birkaç nedeni olabilmektedir. Pvc tamiri mutlaka yapılmalıdır. Pimapen cam tamiri için uzmanlardan yardım almalısınız. Öncelikle bu sorunun neden kaynaklandığını mutlaka gözlemlemelisiniz. Şimdi sizlere pencerenin neden tam kapanmadığı hakkında bilgiler vereceğiz. İşte pencerenin kapanmama sebebi aşağıdaki gibidir: • Pencerede olan menteşe zarar görmüş olabilir
 • Sabit tutucuda kırılma meydana gelirse
 • Kolda kırılma meydana gelirse
 • Mekanizmada bozulma veya kırılma meydana gelirse
 • Pencerede aşağı tarafa sarkma meydana gelir ise
 • Pencere kolunda boşa dönme meydana gelir ise
 • Pencere kanadında takılma meydana geliyorsa
 • Pvc de sıkışma meydana geliyorsa

Bu gibi sorunlarda profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır ve kısa zaman içerisinde bu sorun çözüme kavuşturulmalıdır.

Pimapen Cam Tamiri Nasıl Olur?

Pimapen Cam Tamiri Nasıl Olur

Pimapen camlarda birçok sorun meydana gelebilir. Öncelikle sorunun ne olduğunu anlamanız gerekmektedir. Pimapen camlarda sorun meydana geldi ise bu muhtemelen menteşelerden kaynaklı bir sorundur. Bu sorunu terazileme ile çözmeniz gerekmektedir.

Bunun sonucunda pimapen camda meydana gelen sorun ortadan kalkacaktır. Pimapen cam tamiri için güvenilir firmalardan yardım alabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Evde Halı Temizliği Nasıl Yapılır?(Videolu)Pimapen Kapı Dili Tamiri

Pimapen Kapı Dili Tamiri

Pimapeninizin kapı dili bozuldu ise mutlaka değiştirmeniz gerekecektir. Eğer kapı dilinde bir sorun var ise; kilit dönmez veya boşa döner. Kapının kapanmasında zorluk meydana gelir.

Kapı kolu çalışmayabilir. Kapı dilinin ölçüsü ve boyuna göre eskisi çıkartılır ve yerine yenisi takılır. Böylece meydana gelen sorunlarda giderilmiş olur.

Pimapen Tamiri Fiyatları

Pimapen Tamiri Fiyatları

Pimapen tamir fiyatları; cam kapı sineklik gibi türlere göre değişiklik göstermektedir. Şimdi sizlere pimapen tamiri fiyatlarından bahsedeceğiz. İşte pimapen tamiri fiyatları:

 • Pimapen kapı tamiri: 50₺
 • Cam tamir fiyatı: 200-300₺
 • Sürgülü kapı fiyatı: 150-200₺
 • Sürgülü pencere tamir fiyatı:150-200₺
 • Sinekli tamir fiyatı: 90-180₺

İlginizi çekebilir: Kurumuş Pimapen BantlarıAbone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x