Leke Tutmayan Masa Örtüsü Kumaşları ve Fiyatları

0
477

Masa örtüleri şüphesiz ki yemek saatlerinde en güzel sofralarınıza ihtişam ve estetik katan unsurlardır. Leke tutmayan masa örtüsü kumaşları ise bu bağlamda kolay temizlenmesi be uzun ömürlü olması için ev hanımlarının tek tercihi haline gelmiş durumda.

Birçok masa örtüsü çeşitlerine göre daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan leke tutmaz masa örtüsü kumaş fiyatları da son derece ekonomik oluyor. Genellikle özel bir teknik ve malzeme ile üretilen leke tutmayan masa örtüsü kumaşı üzerine ne dökülürse dökülsün asla size temizlik derdi vermez. Tam aksine leke tutmaz masa örtüsü kumaş sayesinde yemek lekeleri hiç uğraşmadan kısa sürede çıkmaktadır.

Doğtaş yemek odası takımı ya da Enza Home yemek odası takımı için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Soft Leke Tutmaz Masa Örtüleri Masanıza Uyum Sağlar

Soft leke tutmaz masa örtüleri
Soft leke tutmaz masa örtüleri

Geniş renk skalasına sahip olan Soft leke tutmaz masa örtüsü kumaşı, her yemek masası kombininize uyum sağlayacaktır. Makinede yıkanabilir olan soft kumaş masa örtüsü kumaşı, ipek dokuma olup son derece uzun ömürlü kumaş türüdür.

Otel ve restoran gibi masa örtülerinin çok sık kullanıldığı ve hatta çok sık lekelendiği mekanlarda dahi soft leke tutmaz masa örtüsü kumaşı tercih edilmektedir. Soft leke tutmaz masa örtüsü kumaşının metre fiyatı 20 TL’den başlamaktadır. Etamin masa örtüsü örnekleri için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Dertsiz Masa Örtüleri ile Leke Derdiniz Kalmayacak

Dertsiz leke tutmayan masa örtüleri
Dertsiz leke tutmayan masa örtüsü kumaşları

Leke tutmayan masa örtüsü kumaşları piyasada farklı dokuma özelliklerinde bulunmaktadır. Başta otel ve restoran gibi sürekli yemek yenen mekanlarda sıklıkla tercih edilen leke tutmaz masa örtüleri, son zamanlarda ev ortamlarında da ev hanımları tarafından tercih ediliyor.

Küçük salonda yemek masası nereye konmalı sorusu için bilgileri linke tıklayarak alabilirsiniz.

Metre fiyatları oldukça ekonomik olan leke tutmaz masa örtülerini, sadece otel ve restoranlarda değil evlerde de kullanmanız mümkündür. Salça ve yağ gibi inatçı lekeler bile lekesiz masa örtüsü üzerinde barınamayıp ilk yıkamada temizlenmektedir. Size ise temizliğin keyfini sürmek kalır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here