perde siparişi

Gri Koltuk Kombinleri için Fikirler 2021Bu yazımızda gri koltuk kombinleri hakkında sizlere önemli bilgiler vereceğiz. Hepimiz evimizin daha güzel görünmesini istiyoruz. Bunun için de bilgimiz ve tecrübemiz dahilinde evimizde bazı düzenlemeler yapıyoruz. Tabi ki bu çabalarınızı takdir ediyoruz. Ancak evinizin daha güzel görünmesini istemez misiniz?Gri koltuk kombinleri için size fikir verecek bir videoyu aşağıda sizlerle paylaşıyorum sonrasında oluşturduğumuz diğer kombin fikirlerini incelemeyi unutmayın!

Salonda yeteri miktarda yeriniz varsa, gri koltuklarınızla berjerlerinizi kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda salonun havasının değiştiğini hissedeceksiniz.

Gri koltuk kombinleri

Peki ya gri renkli koltuklarla uyumlu halı modellerini denemeye ne dersiniz? Mesela bej ya da krem rengi halıları deneyebilirsiniz.Aslında gri koltuk kombini oluşturmak oldukça basit! Sadece ne yapmanız gerektiğini bilmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda sizlere yardımcı olmaya devam edelim.

Gri Koltuğa Uyumlu Renkler

Gri koltuklarla uyumlu birçok renk var. Uyumlu renkleri sizler için aşağıda sıraladık:

  • Krem ve bej tonları ile kombinleyebilirsiniz. Ancak parlak mı yoksa mat mı olduğuna karar vermelisiniz.
  • Gri koltuğa uyan renkler olarak siyah ve yeşil renklerini de tavsiye edebiliriz. Tabi ki tam bir uyum yakalayabilmek için duvar renklerinizde bu renk tonlarına yakın olmalıdır.
  • Mavi ya da krem tonlarını da tercih edebilirsiniz.
MUTLAKA OKUYUN:  Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2021

Bazı insanlar yaşam alanlarının rengarenk olmasını ister. Eğer siz de yaşam alanınızda çok renklilikten hoşlanıyorsanız, gri rengi ile yukarıda yer almayan diğer renkleri de tercih edebilirsiniz.Gri koltuğa uyumlu renkler

Gri Mavi Koltuk Kombinleri

Zıt renklerle kombin yapmak zordur. İlk başlarda insanların gözüne bir tuhaf gelir. Ancak zamanla aslında zıt renklerin ne kadar uyumlu olduğu anlaşılır. Gri mavi koltuk kombinleri de zıt renklerin uyumunu ifade eder. Halı ya da berjerlerinizde mavi rengi tercih ederek, harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Gri mavi koltuk kombinleri

Gri koltuklar için perde seçimlerinizi etkileyecek fikirler için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz:

İlginizi Çekebilir: Gri koltuk takımı ne renk perde seçilmeli sorusu için tıklayın!
Gri Sarı Koltuk Kombinleri

Mavi rengi deneyebiliyorsanız, neden sarı rengi de denemeyesiniz? Gri sarı koltuk kombinleri yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Gri sarı koltuk kombinleri

Gri Pembe Uyumu Koltuk

“Şimdi nasıl olacak bu?” diyorsunuz. Eğer deneme şansınız varsa harika olur. Mesela yastıkların pembe olduğu gri koltuk takımı alarak uyumu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Ya da gri koltuk ve pembe berjerlerle harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

Gri pembe uyumlu koltuk

Yukarıdaki gibi deneyebileceğiniz koltuk kombini olarak halılarınızın rengini pembe olarak tercih edebilirsiniz. Yine gri koltuğa yakışan renkler için fikir veren şu içeriğe de göz atmalısınız:

İlginizi Çekebilir: Gri koltuk takımı ne renk halı sorusu için tıklayın!

Gri Koltuk Takımı Kombinleri

Peki ya diğer renkler? Şunu belirtmeliyiz ki, gri rengini birçok renkle kombinleyebilirsiniz. Mesela mor rengi ile…

Belki de bu durum size tuhaf gelecektir. Ancak göreceksiniz ki, gri koltuk takımı kombinleri olarak seçebileceğiniz birçok renk var.

Gri koltuk takımı kombinleri

Koltuk takımı satın almaya karar verdiğinizde; berjer, ikili ya da tekli koltuk olarak seçenekleriniz olacak. Berjer ve koltukları farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Mesela mor renk berjer ve gri koltuklar ya da eflatun renkleri berjer ve gri koltuklar gibi…

Koltuk kombinleri hakkında daha fazla fikre sahip olmak için aşağıdaki linkten yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Gri koltuk takımı kombin fikirleri için tıklayın!

Gri koltuk kombini yaparken yastık renklerini de farklı tercih edebilirsiniz. Yani gri renk olmak zorunda değil. Birden fazla renge sahip ve desenli yastıkları tercih etmeniz yararlı olabilir.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x