Elbise Askısı ile Yaratıcı Fikirler için +5 Tavsiye


Bu yazımda sizlere elbise askısı ile neler yapılabileceği hakkında yaratıcı fikirler paylaşmak istedim. Evde hem zevk alarak yapacağınız hem de maliyetsiz işe yarar bir aksesuar yapmak için bu yazımı sonuna kadar okumanızı öneriyorum.

Hemen hemen hepimizin evinde mutlaka arta kalan ahşap elbise askıları vardır. Bu elbise askılarını değerlendirmek mümkün, hem de çok işlevsel bir ürün ortaya koyarak. Nasıl mı? İşte sizlere elbise askısından neler yapılır sorusuna cevap veren 5 tavsiye fikir!

Elbise Askısından Kolyelik

Elbise Askısı ile Yaratıcı Fikirler için +5 Tavsiye

Sizin için hazırladığım ahşap askılık ile kolye düzenleyici videomuzu mutlaka izleyin.

Fotoğrafta gördüğünüz gibi bir ahşap askılık ile kendinize şık ve kullanışlı bir kolyelik yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ahşap bir askılık ve 10-12 adet vidalı kanca. Vidalı kancaları ahşap askılığın alt kısmına düzgün bir şekilde montajını yapın. Kolyeliğiniz hazır. Hanımların sıklıkla kullandıkları kolye, küpe ve birçok takıyı hem sergileyebilir hem de kolaylıkla bulabileceğiniz şekilde kullanışlı bir düzenleyici sahibi olabilirsiniz.

Elbise Askısından Askılık

Elbise Askısı ile Yaratıcı Fikirler için +5 Tavsiye

Evde kullanılmayan 5-6 ahşap askınızı bir araya getirerek vestiyerde ya da odanızda kullanmalık şık bir askılık elde edebilirsiniz. Yapacağınız tek iş askılıkları ahşap sprey boya ile istediğiniz renklere boyamak ve askıları birbirine monte etmek. Bir de dikkat edeceğiniz nokta askılarınızın kancalarının biraz eğimli olması. Yeni askılığınız hayırlı olsun 🙂

Elbise Askısından Havluluk

Elbise Askısı ile Yaratıcı Fikirler için +5 Tavsiye

Banyonuzun duvarında ahşap askıdan havluluk yapabilirsiniz. Başaşağı gelecek şekilde konumlandıracağınız ahşap askılıkları banyonuzun uygun bir yerine monte edin. İhtiyaca göre bir ya da 2 adet kullanacağınız ahşap askılıklarınızı bornoz ya da havlu askılığı şeklinde kullanabilirsiniz. Ayrıca banyo dekorasyonuna göre istediğiniz renge boyayacağınız askılıklar dekorasyonunuza çok farklı bir tarz katacaktır.

Elbise Askısından Toparlayıcı

Elbise Askısı ile Yaratıcı Fikirler için +5 Tavsiye

Askıların düzenleyici olarak kullanıldığını pek çok yerde görmüşsünüzdür. Özellikle hobi odalarınız için işinizi kolaylaştıracak olan askılıklarla birçok materyali tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ortasından kesilerek yapılan bu düzenleyici ile kurdele, dantel ve iplik gibi birçok materyali istediğiniz renk cümbüşü ile oluşturabilirsiniz. Benim en çok beğendiğim fikirler arasında yer aldığını söylemem gerekiyor.

Elbise Askısından Sütyenlik

Elbise dolaplarınız için hayati öneme sahip olan organizatörlerin bir başka örneğini ahşap askılardan yapacağınız sütyen düzenleyici ile görebilmekteyiz. Vidalı kancalarla birbirine eklenen askıların her birine bir sütyen takarak elbise dolaplarınızın yükünü hafifletebilirsiniz. Elbise dolaplarınızın askılığında yer varsa çift taraflı kullanılabilecek bu ürün ile hem siz aradığınızı çabucak bulabilirsiniz hem de sütyenlerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Beğendiğim fikirler arasında 😉

Gördüğünüz gibi aslında elbise askısı olarak kullandığımız ve işleve takılmadan farklı ürün olarak tasarladığımız askılıklar ile geri dönüşüm yapmış olduk. Umarım beğenmişsinizdir.

Bu ve bunun gibi birçok fikre aşağıdaki galerimizden ulaşabilir. Askılıklardan daha neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Elbise askısı ile yaratıcı fikirler konumuzu burada tamamladık. Yorumlarınızla bizlere destek olursanız çok mutlu oluruz. Yeni bir dekoratif eşyada görüşmek üzere… 🙂

] }
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x