perde siparişi

Pratik Duvar Silme için +4 Mop TavsiyesiDuvar silme mopu, duvar temizliğinin kolaylaştırılması için üretilmiştir. Duvarların boyama işlemi için yaşanan zorluk, temizliği silerek yapmayı çözüm kılıyor. Bunun yanında silerek temizlemenin çözümü ise moplar ile oluyor. Daha hızlı bir şekilde temizliğin olması, en hızlı şekilde sonuç almak gibi amaçlar için mutlaka mop kullanmanız öneriliyor. Temizleme işleminde sunulan püf noktalar ile en kısa süre içinde duvar temizliği derinlemesine olacak. Duvar silme aparatı gibi seçenekler sayesinde, artık duvarı temizlemek eskisinden çok daha kolay. Hem hızlı hem de kalıcı çözümler almak adına önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.Pratik Duvar Silme Yöntemi

Kirlenen duvarlarınızın temizliği, duvar silme mopu ile oluyor. Genel mop özellikleri arasında duvar silmeyi kolaylaştıran bir yapılarının olmasıdır. Duvarda yapılan silme işleminde minimum yorgunluk oluşur. Silmenin kolaylaşması açısından mopların sopalı olması söz konusudur. Bu sayede hem kolay temizlemek hem de en iyi sonucu almak sizin en büyük avantajınız olacaktır. Değerlendirmeniz durumunda, temizlemeyi en iyi şekilde yapmış olacaksınız. Duvar temizleme yöntemi olarak sunulan bu seçenek ile aşağıdaki gibi duvarınızı silebilirsiniz.

 • Öncelikle duvar temizliği için sularınızı hazırlayın.
 • Hem deterjanlı bir su hem de temiz bir su yapmanız gerekiyor.
 • İlk olarak mop deterjanlı suya batırılıp sıkılır.
 • Ardından duvarı silebilirsiniz.
 • Bölüm bölüm hareket ederek dalgalanma olmamasını sağlayın.
 • Kuruma olmadan hemen temiz olan mop ile durulamayı yapın.
 • Dilerseniz son aşamada da kurulama bezi ile kurulayın.
 • Aşamaları her bölüm için tek tek yaparak duvarları temizleyin.
MUTLAKA OKUYUN:  Klozet Takımı Seçimi için +10 Fikir(Videolu)

Duvar Silmenin Püf Noktaları

Peki, duvar temizlemenin püf noktaları nedir? aşamaları verilmiş olan duvar temizliğinde, aynı zamanda en iyi sonucu almanız için sunulan seçenekler var. Elbette en iyi sonucu almak açısından mutlaka dikkat etmeniz gerekenler olacak. Önerilerimize göre hareket edebilirsiniz.

 • Mutlaka hem deterjanlı hem de temiz su kullanmaya dikkat edin.
 • Mop ile temizlikte çok fazla baskı uygulamamanız önerilir.
 • Yapılan temizleme işlemini geniş yüzeylere uygulamaya özen gösterin.
 • Kurulamayı en iyi şeklide yaparak lekelenmenin önüne geçin.

Duvar silme makinesi çözüm önerileri arasında. Ancak bunun dışında sizin mop ile temizleme yapacağınızı düşünürsek, mutlaka verilen önerilere göre hareket etmelisiniz. Hem hızlı bir sonuç alacak hem de en güzel şekilde temizliğin gerçekleşmesini sağlamış olacaksınız.İlginizi Çekebilir: Duvar temizliği nasıl yapılır merak edenler için videolu anlatım!

Duvar Silme Aparatları

Duvar dilme aparatı fiyatları üzerinden, siz de ekonomik bir temizleme olacağını göreceksiniz. Mop fiyatları için hem uygun olan ödemelere yer verilmiştir hem de farklı seçenekler sunulmuştur. Son derece uygun olan fiyatlar sayesinde, avantajlı bir hizmet almış olacaksınız. Duvar silme mopları kullanımı için hemen siz de seçiminizi yaparak en iyi şekilde temizliği yapabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Sineklik Modelleri ile Sineklere %100 Çözüm

1.Parex Duvar Silme Mopu

Parex duvar silme mopu
Parex Mop

Bu mopu kullananlar ne diyor? Parex en sevilen markalar arasında yer alıyor. Temizliği daha pratik ve kolay hale getirmesi sağlanıyor. Ayrıca leke bırakmadan hızlı bir şekilde temizliği yapmanıza destek oluyor.“O kadar memnunum ki anlatamam sapasağlam geldi ve plastiğide o kadar dandik değil kaliteli. Hiç düşünmeden alın. 2 yaşında oğlum var kovasız temizlik yapmak o kadar pratik ki bide kovadaki gibi pis suyla silmiyorsunuz hep temiz su sıkıyor mop bezi o kadar iyi ki süpürmeden bile kırıkları topluyor iyi ki almışım iyi ki bi tane daha alacağım anneme💜”

Trendyol’dan satın almak için tıklayın!

2.Silva Duvar Silme Mopu

Silva duvar silme mopu
Silva Mop

Önerilen moplar arasında olan Silva duvar mopu ise kullanımı son derece kolay. Kullanıcılar arasında silme işlemini yaparken, pratik olduğu yorumları yer alıyor. Aynı zamanda temizleme sırasında lekeleri derinlemesine çıkarıp duvarda leke kalmasının da önüne geçiyor.
“Silva’yı çok sık duyuyordum ama gerçekten de harikaymış. İlk mopum kırıldığı için SİLVA’yı merak ederek aldım. Mükemmel, mükemmel, mükemmel. Bu ürünle beraber 2 sipariş daha vermiştim. Çok memnun kaldım tavsiye ederim.”

Hepsiburada’dan satın almak için tıklayın!

MUTLAKA OKUYUN:  Duvar Temizliği Nasıl Yapılır?(Videolu)

3.Scotch Brite Mop Duvar Silme

Scotch Brite mop duvar silme
Scotch Brite Mop

Bu mopu kullananlar, temizliğin bu sayede çok daha hızlı olduğunu söylüyor. Ayrıca erişmenin zor olduğu alanlara ulaşmak da kolay oluyor.

“Çok memnunum sopa kısmını istersen uzatabiliyorsun ayarlanabiliyor. Yedek bezini alırsan ister dolaplara, ister camlara, ister kapılara ister yerlere kullanabilirsin. Yerlerdeki günlük oluşan tozları iki dakikada temizliyorum çok kullanışlı kesinlikle tavsiye ediyorum.”

Trendyol’dan satın almak için tıklayın!

4.Bim Duvar Silme Aparatı

Bim duvar silme aparatı
Bim Mop

Verilen öneriler arasında Bim duvar silme aparatı var. Duvar temizliğini çok daha kolaylaştıracak.Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x