perde siparişi

Salon Ayna Modelleri ve Fiyatları 2021Salon ayna modelleri, salon dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahip hem dekoratif hem de işlevsel ürünlerdir. Salon aynaları, iç mekânı daha derin ve ferah hale getirirken aynı zamanda özellikle dar ve küçük salonların daha geniş görünmesini sağlayan önemli bir detaydır.Salonunuzda farklılık yaratarak tarzınızı yansıtmak istiyorsanız salon dekorasyonunda yüzlerce salon ayna modeli içinden tarzınıza ve salon dekorasyonunuza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Salon ayna dekorasyon modelleri oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Bu modeller içerisinde her dekorasyona uygun modeller bulmanız oldukça kolaydır. Ayrıca salon ayna fiyatları her keseye uygun fiyatlardır. Beğendiğiniz ve salon dekorasyonunuza uyum sağlayacak salon için ayna modelleri cebinizi yormadan sahip olabileceğiniz önemli dekoratif ürünlerdir.

15.000₺ salon dekorasyonu nasıl yapılır, detaylar için linke tıklayabilirsiniz.Salonda Ayna Neden Kullanılmalı?

Salonda Ayna Neden Kullanılmalı

Salon ayna, salon dekorasyonunda oldukça önemlidir. Salon dekorasyonuna ait ilgisi olan ve araştırmalar yapan kişilerin neredeyse ilk öğrendiği detaylardan birisi salon dekorasyonunda salon aynaları olmaktadır. Dolayısıyla da dekorasyona ilgisi olan hemen hemen herkes salon dekorasyonu için aynaların önemini bilmektedir.

Salon için ayna modelleri, salonu her zaman daha geniş ve ferah bir görünüme bürümektedir. Ayrıca aynaların diğer bir özelliği mekânda ışık yandığında aynalardan yanan ışık sayesinde mekân daha ferah ve aydınlık görünür. Bu nedenle salon ayna dekorasyon alanında herkesin birincil tercihlerinden birisidir.

Salon Ayna Dekorasyon Fikirleri

Salon Ayna Dekorasyon Fikirleri

Salon için aynası modelleri, son dönemlerde salon dekorasyonu için vazgeçilmez hale gelmiştir. Her dekorasyon ve salon ile kolaylıkla uyum sağlayan salon ayna modeli, aynı zamanda salon dekorasyonunda oldukça risksiz bir parçadır. Şık, zarif ve estetik bir tasarım için salon ayna dekorasyon çalışmalarınızda size fazlasıyla yardımcı olacaktır.  • Salon ayna modellerini mekânı daha geniş ve ferah göstermek için kullanıyorsanız mekânda mutlaka tercihiniz geniş ve büyük aynalardan yana olmalıdır. Sadece estetik amaçlı kullanacaksanız daha küçük aynalar tercih etmelisiniz.
  • Klasik tarzda dekore edilmiş olan salonlarda kullanılacak küçük ayna modellerinin çerçeveli, varaklı ve işlemeli olması dekorasyona uyumlu olacaktır.
  • Salonu daha geniş göstermek için büyük aynaları salonun en dar duvarına ve mümkünse koltukların üstüne yerleştirmelisiniz. Yerleştirilen ayna enine bir şekilde duvarı tamamen kapladığında salonda derin ve ferah bir algı oluşturacaktır.

İlginizi Çekebilir: Duvar ayna kaplama içeriğine de bir göz atabilirsiniz.

Salon Ayna Fiyatları

Salon Ayna Fiyatları

Salon için ayna modeli arıyorsanız salon dekorasyonunuza en uygun modelleri en uygun fiyatlarda büyük maliyetler ödemeden alabilirsiniz. Salonu ferah göstermek için tercih edilecek büyük aynalara göre küçük dekoratif aynalar daha uygun fiyatlarda olmaktadır. Eğer salonunuzda büyük aynalar kullanacaksanız genellikle piyasada özel ölçü ile hazırlanıp metrekare fiyatı üzerinden satılmaktadır. Ortalama olarak metrekare fiyatları 160 TL ila 750 TL arasında modele göre değişmektedir.

Dekoratif ve küçük olan salon ayna model fiyatları ise daha uygun ve ekonomiktir. Ortalama olarak 40*120 dolaylarında olan aynaların fiyatları 130 TL ila 300 TL arasında seyretmektedir. Aynı şekilde daha küçük dekoratif duvar aynalarının fiyatları da modellerine göre değişerek aynı fiyat ortalamalarında seyretmektedir.
İlginizi Çekebilir: Plastik kaşıktan ayna çerçevesi yapımı için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Modern Salon Ayna Modelleri

Modern salon aynası¸ salon dekorasyonunu kolay bir şekilde tamamlarken aynı zamanda mekâna ferahlık ve estetik değer kazandırır.

1.Petek Ayna Modeli

Petek Ayna Modeli

Petek ayna modeli: Salon için ayna modelleri arasında en çok tercih edilen modern salon ayna modelleri arasındadır. Arı peteğini andıran tasarımı ile mekâna modern ambiyans kazandırırken sade kullanıldığında daha çok dikkat çeken bir modeldir.

2.Çerçeveli Oval Ayna Modeli

Çerçeveli oval ayna modeli: Klasik salonda aynaları arasında sık kullanılan modern ayna modellerinin başında gelen bir modeldir. Çerçevesi altın renginde olan modeller, modern tasarımı daha belirgin hale getirmektedir.

3.Dekoratif Salon Aynaları

Dekoratif Salon Aynaları

Dekoratif salon aynaları: Tek parça aynaların yanı sıra daha küçük boyutlarda, parçalardan bütünü oluşturan ya da birkaç parçadan oluşan salon ayna dekorasyon modelleri fazlasıyla ilgi görmektedir.

cok-sik-salon-ayna-modelleri

MUTLAKA OKUYUN:  Balkon Demirine Takılan Süsler için Fikirler


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x