Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024

Duvar ayna kaplama son dönemlerde çokça kullanılıyor. Duvar ayna kaplama m2 fiyatları ve daha fazlasını sizler için araştırdık. İçeriğimizdeki modelleri inceleyerek ortalama ayna metrekare fiyatı ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024

Duvar ayna kaplama ev dekorasyonunda ve ofis dekorasyonunda yaygınlaşmış bir uygulamadır. İç mekânda kullanılan ayna kaplama modelleri mekana genişlik ve ferahlığın yanı sıra estetik bir görünüm katar. Ayna kaplama metrekare fiyatları aşırı uçuk olmaması uygulamanın daha geniş alanlara yayılmasında etkendir. Ekonomik fiyatlar ile duvar ayna kaplaması yaparak eşsiz dekorasyona imza atmak mümkündür.

YouTube video

Salon duvar ayna kaplaması modelleri küçük salonları daha geniş ve ferah göstermek için işlevsel bir yöntemdir. Farklı desen ve modellerde kullanılabilir. Küçük salonlarda ayna kaplamak fiyatları daha uygun olabilmektedir.

Öyle ki; salon dekorasyonunda çok sık tercih edilen baklava dilim ayna m2 fiyatları da oldukça uygun ve ekonomiktir. Ancak bu fiyatlar ölçülere göre değişkenlik gösterebilir.

Duvar Ayna Kaplama Nedir?

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024
Duvar ayna kaplama nedir?

Duvar ayna kaplama, ev dekorasyonunda estetik değeri yüksek bir yöntemdir. Boş olan duvarlara hareketlilik katmak ve mekânı hem ferah hem de daha geniş göstermek için duvarların boydan boya ayna ile kaplaması ile uygulanır. Tarza ve zevke göre duvarın tamamı değil büyük bir kısmı da ayna kaplama yapılabilir.

Farklı modeller ve ayna kaplama tasarımları ile iç dekorasyonda farklılığı yakalamak oldukça kolaydır. Özel ölçü olarak üretilmektedir. Beğendiğiniz model, duvarınızın ölçüleri alındıktan sonra istediğiniz tasarımda duvarınıza uygun olarak üretilmektedir.

Salon duvar ayna kaplama salonunuza eşsiz bir tasarım kazandırarak salonunuzda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Küçücük mekanları geniş hale getiren duvar ayna kaplama, günümüzde birçok farklı model ve tasarımda yapılabilmektedir. Bu çeşitliliğin içerisinde karar vermek zor olsa da evinizin dekorasyonu size yol gösterecek en önemli etkendir.

İlginizi Çekebilir: Evde yapılabilecek dekoratif eşyalar için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Duvar Ayna Kaplama Modelleri

Duvar ayna kaplaması modelleri oldukça çeşitlidir. Tarza, mekân tasarımına ve alan genişliğine göre farklı kaplama modelleri tecih edebilir. Baklava dilim ayna, piyano ayna ve altıgen ayna en çok tercih edilen ayna kaplama modellerinin başında gelmektedir.

Baklava dilim ayna modeli

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024
Baklava dilim ayna modeli

Baklava şeklini andıran geometrik şekil ile tasarlanmış kaplama aynalardır. Duvarınızın tamamına ya da kenarları kesik veya çerçeveli şekillerde dekoratif olarak tercih edebilirsiniz.

Piyano ayna modeli

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024
Piyano ayna modeli

Modern mekân tasarımları için modern çizgiler ile üretilmiş bir kaplama ayna modelidir. Oturma odası, yatak odası, salon, banyo başta olmak üzere evin her yerinde tasarım harikası olarak kullanılabilir.

Altıgen ayna modeli

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024
Altıgen ayna modeli

Geometrik altıgen şeklinden esinlenerek tasarlanmış modern bir ayna kaplama modelidir. Altıgen şekiller mekâna modern hava katarken aynı zamanda mekanı daha geniş ve derin göstermektedir.

Klasik kaplama ayna modeli

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024
Klasik kaplama ayna modeli

Sadelik ile birlikte şıklıktan yana olanların ev dekorasyonunda sıklıkla tercih ettiği duvar kaplama ayna modellerinden birisidir. Son derece sade ve düz tasarımı aynı zamanda oldukça modern ve derin bir görünüm sergilemektedir.

Düz Ayna m2 Fiyatları

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024
Düz ayna m2 fiyatları

Düz ayna m2 fiyatları aynanın çeşidine, kalınlık derecesine, renkli, renksiz, buzlu vs. olmasına göre değişmektedir. En ucuz düz ayna m2 fiyatı 200₺’den başlayarak 500₺’ye kadar değişmektedir.

Renksiz ayna metrekare fiyatları

 • 3 mm m2 fiyatı 200₺
 • 4 mm m2 fiyatı 250₺
 • 5 mm m2 fiyatı 300₺
 • 6 mm m2 fiyatı 450₺

Füme renkli ayna metrekare fiyatları

 • 4 mm m2 fiyatı 250₺
 • 5 mm m2 fiyatı 300₺
 • 6 mm m2 fiyatı 450₺

Bronz renkli ayna metrekare fiyatları

 • 4 mm m2 fiyatı 300₺
 • 5 mm m2 fiyatı 450₺
 • 6 mm m2 fiyatı 500₺

Ayrıca Koçtaş gibi yapı marketlerde de aşağıdaki gibi aynalı ürünler satılmaktadır.

 • Dekorister Exclusive Glob düz ayna fiyatı 850₺
 • Dekoratif boy aynası düz ayna fiyatı 700₺
 • Dekorister Exclusive Lost düz ayna fiyatı 750₺
 • Euro Flora Porio düz ayna fiyatı 16.000₺
 • Dekorister Exclusive Costa düz ayna fiyatı 800₺

Duvar Ayna Kaplama Metrekare Fiyatları

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2024
Duvar ayna kaplama metrekare fiyatları

Duvar ayna kaplaması fiyatları, ayna kaplama yapılacak duvarın ölçülerine göre değişebilmektedir. Ancak her ayna modelinin metrekare fiyatı piyasa genelinde ortalama olarak kendisini belli etmektedir. Her modelin metrekare fiyatı farklı olmakla birlikte kaplama ayna modelleri özel ölçü olarak üretilerek uygulanmaktadır.

Baklava dilim ayna kaplama modelleri ev dekorasyonunda çok sık tercih edilen bir modeldir. Baklava dilim ayna m2 fiyatları piyasada ortalama olarak 1.000 ila 2.000₺ arasında seyretmektir. Firmadan firmaya metrekare fiyatları arasında farklılık gösterebilmektedir.

Duvar ayna kaplama m2 fiyatları 1.000-1.500₺ civarına kadar piyasada yükselebilmektedir. Evinizin dekorasyonunda tercih edeceğiniz duvar ayna kaplama modellerinin fiyatları her modelin tasarımına, işçiliğine ve üretilen malzemesine göre değişkendir. Daha fazla fikir için Pinterest sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Soruları

Ayna fiyatları ne kadar?

Düz ayna m2 fiyatları, aynanın çeşidine, kalınlık derecesine, renkli, renksiz, buzlu vs. olmasına göre değişmektedir. En ucuz düz ayna metrekare fiyatı 200₺’den başlayarak 500₺’ye kadar değişmektedir.

Ayna kaplama ne kadar?

Duvar ayna kaplama m2 fiyatları 1.000₺’den başlayarak 1.500₺’ye kadar piyasada yükselebilmektedir.

En ince ayna kaç mm?

En ince ayna 3 mm’den başlamaktadır. Piyasada 6 mm’ye kadar ayna kalınlığını bulmak mümkündür.

Ayna cam nedir?

Ayna cam, her iki yüzeyi de haddelenip ve perdahlanarak düzgün bir yüzey elde edilmiş ve her noktasında saydam, yansıtma gibi özellikleri aynı olan cama denir.

Yorum yapın