perde siparişi

Duvar Ayna Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2021Duvar ayna kaplama son dönemlerde ev dekorasyonunda ve ofis dekorasyonunda yaygınlaşmış bir uygulamadır. İç mekânda kullanılan duvar ayna kaplamak modelleri mekana genişlik ve ferahlığın yanı sıra estetik bir görünüm katar. Duvar ayna kaplaması metrekare fiyatları aşırı uçuk olmaması uygulamanın daha geniş alanlara yayılmasında etkendir. Ekonomik fiyatlar ile duvar ayna kaplaması yaparak eşsiz dekorasyona imza atmak mümkündür.Salon duvar ayna kaplaması modelleri küçük salonları daha geniş ve ferah göstermek için işlevsel bir yöntemdir. Farklı desen ve modellerde kullanılabilir. Küçük salonlarda ayna kaplamak fiyatları daha uygun olabilmektedir.

Öyle ki; salon dekorasyonunda çok sık tercih edilen baklava dilim ayna m2 fiyatları da oldukça uygun ve ekonomiktir. Ancak bu fiyatlar ölçülere göre değişkenlik gösterebilir.

Duvar Ayna Kaplama Nedir?

Duvar Ayna Kaplama Nedir

Duvar ayna kaplaması, ev dekorasyonunda estetik değeri yüksek bir yöntemdir. Boş olan duvarlara hareketlilik katmak ve mekânı hem ferah hem de daha geniş göstermek için duvarların boydan boya ayna ile kaplaması ile uygulanır. Tarza ve zevke göre duvarın tamamı değil büyük bir kısmı da ayna kaplama yapılabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Teras Dekorasyonu Fikirleri 2021 Rehberi


Farklı modeller ve ayna kaplama tasarımları ile iç dekorasyonda farklılığı yakalamak oldukça kolaydır. Özel ölçü olarak üretilmektedir. Beğendiğiniz model, duvarınızın ölçüleri alındıktan sonra istediğiniz tasarımda duvarınıza uygun olarak üretilmektedir.

Salon duvar ayna kaplamasıyla salonunuza eşsiz bir tasarım kazandırarak salonunuzda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Küçücük mekanları geniş hale getiren duvar ayna kaplama, günümüzde birçok farklı model ve tasarımda yapılabilmektedir. Bu çeşitliliğin içerisinde karar vermek zor olsa da evinizin dekorasyonu size yol gösterecek en önemli etkendir.

Eski bez ve gazeteden ayna yapımı kendin yap fikri için linke tıklayabilirsiniz.Duvar Ayna Kaplaması Modelleri

Duvar ayna kaplaması modelleri oldukça çeşitlidir. Tarza, mekân tasarımına ve alan genişliğine göre farklı kaplama modelleri tecih edebilir. Baklava dilim ayna, piyano ayna ve altıgen ayna en çok tercih edilen ayna kaplama modellerinin başında gelmektedir.

Baklava Dilim Ayna

baklava dilim

Baklava şeklini andıran geometrik şekil ile tasarlanmış kaplama aynalardır. Duvarınızın tamamına ya da kenarları kesik veya çerçeveli şekillerde dekoratif olarak tercih edebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Amerikan Kapı Seçimi: Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Piyano Ayna

piyano ayna

Modern mekân tasarımları için modern çizgiler ile üretilmiş bir kaplama ayna modelidir. Oturma odası, yatak odası, salon, banyo başta olmak üzere evin her yerinde tasarım harikası olarak kullanılabilir.
Altıgen Ayna

Altıgen Ayna

Geometrik altıgen şeklinden esinlenerek tasarlanmış modern bir ayna kaplama modelidir. Altıgen şekiller mekâna modern hava katarken aynı zamanda mekanı daha geniş ve derin göstermektedir.

Klasik Kaplama Ayna

Klasik Kaplama Ayna

Sadelik ile birlikte şıklıktan yana olanların ev dekorasyonunda sıklıkla tercih ettiği duvar kaplama ayna modellerinden birisidir. Son derece sade ve düz tasarımı aynı zamanda oldukça modern ve derin bir görünüm sergilemektedir.

Duvar Ayna Kaplama Metrekare Fiyatları

Duvar Ayna Kaplama Metrekare Fiyatları

Duvar ayna kaplaması fiyatları, ayna kaplama yapılacak duvarın ölçülerine göre değişebilmektedir. Ancak her ayna modelinin metrekare fiyatı piyasa genelinde ortalama olarak kendisini belli etmektedir. Her modelin metrekare fiyatı farklı olmakla birlikte kaplama ayna modelleri özel ölçü olarak üretilerek uygulanmaktadır.

Baklava dilim ayna kaplama modelleri ev dekorasyonunda çok sık tercih edilen bir modeldir. Baklava dilim ayna m2 fiyatları piyasada ortalama olarak 250 ila 350 TL arasında seyretmektir. Firmadan firmaya metrekare fiyatları arasında farklılık gösterebilmektedir.

MUTLAKA OKUYUN:  Yatak Odası Cephesi, Hangi Cephede Olmalı ?

Evinizin dekorasyonunda tercih edeceğiniz duvar ayna kaplama modellerinin fiyatları her modelin tasarımına, işçiliğine ve üretilen malzemesine göre değişkendir.  Duvar ayna kaplama metrekare fiyatları 650-700 TL civarına kadar piyasada yükselebilmektedir.

Duvara asılan şeyler hakkında bilgi almak isterseniz linke tıklayabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x