Amerikan Mutfak Örnekleri ile 18 Dekorasyon

7
4732

#Yazı İçeriği

Evin en hassas yerini oluşturan mutfaklar, kadınların ev dekorasyonu içinde en önem verdikleri mekanlar içinde zirvede yer alıyor. Mutfak trendlerinin ve kadınların en iyi mutfak tercihleri arasında yer alan Amerikan mutfak modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda gözde olmaya devam ediyor.

Mutfak dekorasyonu için yeni bir dekorasyon yaratma peşindeyseniz ya da mutfağınızı tamamen yenilemeyi düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Çünkü, çok hoşunuza gidecek mutfakları sizler için araştırdık.

Türkiye’deki amerikan tarzı anlayış üretim maliyetlerini düşürmek için 1+1 daire ya da 2+1 dairelerde kullanılıyor ancak bu anlayış yavaş yavaş yerini daha geniş evlere bırakıyor.

Açık mutfak dekorasyonu içinde yer alan oturma odasını daha sonraki yazımda ele alacağımdan dolayı, size sunacağım American tarzı mutfak modelleri içinde özellikle akrilik mutfak dolapları fikirlerine dikkat etmenizi öneriyorum.

Amerikan mutfak modelleri ve örnekleri

Kadınların mutfak dekorasyonu denilince en çok dikkat ettikleri ayrıntı olan mutfak dolapları modern mutfaklar ile çok daha şık ve dekoratif olabiliyor.

Amerikan tipi mutfak genellikle suit ya da stüdyo daire diye adlandırdığımız alanlarda kullanılıyor ancak günümüzde de modern mutfaklarda artık görmeye başladığımız mutfak dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

American mutfaklar neden seçiliyor sorunun cevabı sanırım mutfağın çok daha geniş ve ferah bir görünüme sahip olması diyebiliriz.

Açık mutfak modelleri öncelikle kullanıcısına rahat edeceği bir yaşam alanı sunmasıyla dikkat çekiyor. Benim en çok hoşuma giden günümüzün mimarisine uygun modern mutfak dekorasyonunu amerikan tipi mutfakların sağlaması.

Amerikan mutfak üreticileri ihtiyaçları göz önüne alarak harika tarzda mutfak dekorasyonu oluşturmak için çalışmalara devam ediyor. Estetik ve dinamik bir görünümde olan amerikan tarzı modelleri dekorunun evinizin havasını değiştireceği kesin.

Tamamen kendi zevkinize göre yaptırabileceğiniz modern mutfaklar için galeri hazırladık. Galeride A. mutfaklar için örnek modelleri bulabilir, farklı fikirler edinebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru işaretleri için sitenin yorum alanını kullanabilirsiniz.

1.Açık mutfaklar için akrilik mutfak dolapları

blank

2.Beyaz renk amerikan mutfak dekoru

blank

3.Siyah beyaz amerikan tipi mutfak

blank

4.Modern mutfak dekorasyonu

blank

5.Modern dekore edilmiş mutfak örneği

blank

6.Açık mutfak dekoru

blank

7.Minimalist mutfak dekoru

blank

8.Kıvrımlı mutfak dekorasyonu

blank

9.Stüdyo daireler için mutfak tarzı

blank

10.Modernize edilmiş mutfak dekoru

blank

11.Minimal tasarımlı mutfak dekoru

blank

12.Villalar için üçgen mutfak dekoru

blank

13.Açık mutfak tarzı için dekor örneği

blank

14.Siyah beyaz mutfak dekoru

blank

15.Dubleks ev için açık mutfak örneği

blank

16.Modernize edilmiş açık mutfak dekoru

blank

17.Küçük evler için amerikan mutfak modeli

blank

18.Geniş evler için mutfak örneği

blank

Bir başka yazıda Amerikan tipi mutfak kullanışlı mı sorusunu yanıtlamayı düşünüyorum. Bir başka yazıda görüşmek üzere…

7 YORUMLAR

  1. Gerçekten güzel mutfak dolap modelleri…2016 mayıs gibi evin mutfak dolaplarını amerikan mutfak yaptırmayı düşünüyorum. Güzel fikir verdiniz teşekkürler…

  2. Hanımların yaşamı boyunca bir kez de olsa böyle bir mutfağa sahip olması gerekiyor. Amerikan mutfak modelleri 2016’da sanki biraz daha güzelleşmiş, ne diyeyim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here