Amerikan Mutfak Örnekleri ile 18 Harika Dekorasyon

7
3771

Evin en hassas yerini oluşturan mutfaklar, kadınların ev dekorasyonu içinde en önem verdikleri mekanlar içinde zirvede yer alıyor. Mutfak trendlerinin ve kadınların en iyi mutfak tercihleri arasında yer alan Amerikan mutfak modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda gözde olmaya devam ediyor.

Mutfak dekorasyonu için yeni bir dekorasyon yaratma peşindeyseniz ya da mutfağınızı tamamen yenilemeyi düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Çünkü, çok hoşunuza gidecek mutfakları sizler için araştırdık.

Türkiye’deki amerikan tarzı anlayış üretim maliyetlerini düşürmek için 1+1 daire ya da 2+1 dairelerde kullanılıyor ancak bu anlayış yavaş yavaş yerini daha geniş evlere bırakıyor.

Açık mutfak dekorasyonu içinde yer alan oturma odasını daha sonraki yazımda ele alacağımdan dolayı, size sunacağım American tarzı mutfak modelleri içinde özellikle akrilik mutfak dolapları fikirlerine dikkat etmenizi öneriyorum.

Amerikan mutfak modelleri ve örnekleri

Kadınların mutfak dekorasyonu denilince en çok dikkat ettikleri ayrıntı olan mutfak dolapları modern mutfaklar ile çok daha şık ve dekoratif olabiliyor.

Amerikan tipi mutfak genellikle suit ya da stüdyo daire diye adlandırdığımız alanlarda kullanılıyor ancak günümüzde de modern mutfaklarda artık görmeye başladığımız mutfak dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

American mutfaklar neden seçiliyor sorunun cevabı sanırım mutfağın çok daha geniş ve ferah bir görünüme sahip olması diyebiliriz.

Açık mutfak modelleri öncelikle kullanıcısına rahat edeceği bir yaşam alanı sunmasıyla dikkat çekiyor. Benim en çok hoşuma giden günümüzün mimarisine uygun modern mutfak dekorasyonunu amerikan tipi mutfakların sağlaması.

Amerikan mutfak üreticileri ihtiyaçları göz önüne alarak harika tarzda mutfak dekorasyonu oluşturmak için çalışmalara devam ediyor. Estetik ve dinamik bir görünümde olan amerikan tarzı modelleri dekorunun evinizin havasını değiştireceği kesin.

Tamamen kendi zevkinize göre yaptırabileceğiniz modern mutfaklar için galeri hazırladık. Galeride A. mutfaklar için örnek modelleri bulabilir, farklı fikirler edinebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru işaretleri için sitenin yorum alanını kullanabilirsiniz.

1Açık mutfaklar için akrilik mutfak dolapları

blank

2Beyaz renk amerikan mutfak dekoru

blank

3Siyah beyaz amerikan tipi mutfak

blank

4Modern mutfak dekorasyonu

blank

5Modern dekore edilmiş mutfak örneği

blank

6Açık mutfak dekoru

blank

7Minimalist mutfak dekoru

blank

8Kıvrımlı mutfak dekorasyonu

blank

9Stüdyo daireler için mutfak tarzı

blank

10Modernize edilmiş mutfak dekoru

blank

11Minimal tasarımlı mutfak dekoru

blank

12Villalar için üçgen mutfak dekoru

blank

13Açık mutfak tarzı için dekor örneği

blank

14Siyah beyaz mutfak dekoru

blank

15Dubleks ev için a. mutfak örneği

blank

16Modernize edilmiş açık mutfak dekoru

blank

17Küçük evler için amerikan mutfak modeli

blank

18Geniş evler için mutfak örneği

blank

Bir başka yazıda Amerikan tipi mutfak kullanışlı mı sorusunu yanıtlamayı düşünüyorum. Bir başka yazıda görüşmek üzere…

7 YORUMLAR

  1. Gerçekten güzel mutfak dolap modelleri…2016 mayıs gibi evin mutfak dolaplarını amerikan mutfak yaptırmayı düşünüyorum. Güzel fikir verdiniz teşekkürler…

  2. Hanımların yaşamı boyunca bir kez de olsa böyle bir mutfağa sahip olması gerekiyor. Amerikan mutfak modelleri 2016’da sanki biraz daha güzelleşmiş, ne diyeyim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here