Dekorasyonda Kullanabileceğiniz 21 Farklı Vazo Yerleşimi

Çuval Bezi Denilip Geçilmemesi Gereken 35 Yaratıcı Fikir

Çatal-Kaşık ile El Yapımı Dekoratif Eşyalar

Çocukluğunuza Döneceğiniz Gazoz Kapağından Yapılmış 23 İlginç Fikir

Çok Hoşunuza Gidecek Amerikan Mutfak Modelleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 15 Ocak 2018

Evin en hassas yerini oluşturan mutfaklar, kadınların ev dekorasyonu içinde en önem verdikleri mekanlar içinde zirvede yer alıyor. Mutfak trendlerinin ve kadınların en iyi mutfak tercihleri arasında yer alan Amerikan mutfak modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda gözde olmaya devam ediyor.

Mutfak dekorasyonu için yeni bir dekorasyon yaratma peşindeyseniz ya da mutfağınızı tamamen yenilemeyi düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Çünkü, çok hoşunuza gidecek Amerikan mutfakları sizler için araştırdık.

Türkiye’deki amerikan tarzı mutfak anlayışı üretim maliyetlerini düşürmek için 1+1 daire ya da 2+1 dairelerde kullanılıyor ancak bu anlayış yavaş yavaş yerini daha geniş evlere bırakıyor.

Amerikan mutfak dekorasyonu içinde yer alan oturma odasını daha sonraki yazımda ele alacağımdan dolayı, size sunacağım Amerikan tarzı mutfak modelleri içinde özellikle mutfak dolaplarına dikkat etmenizi öneriyorum.

Amerikan mutfak modelleri ve örnekleri

Kadınların mutfak dekorasyonu denilince en çok dikkat ettikleri ayrıntı olan mutfak dolapları amerikan mutfaklar ile çok daha şık ve dekoratif olabiliyor.

Amerikan mutfak modelleri genellikle suit ya da stüdyo daire diye adlandırdığımız alanlarda kullanılıyor ancak günümüzde de modern mutfaklarda artık görmeye başladığımız mutfak dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

Amerikan mutfaklar neden seçiliyor sorunun cevabı sanırım mutfağın çok daha geniş ve ferah bir görünüme sahip olması diyebiliriz.

Açık mutfak modelleri öncelikle kullanıcısına rahat edeceği bir yaşam alanı sunmasıyla dikkat çekiyor. Benim en çok hoşuma giden günümüzün mimarisine uygun modern mutfak dekorasyonunu amerikan mutfakların sağlaması.

Amerikan mutfak üreticileri ihtiyaçları göz önüne alarak harika tarzda mutfak dekorasyonu oluşturmak için çalışmalara devam ediyor. Estetik ve dinamik bir görünümde olan amerikan tarzı mutfak modelleri dekorunun evinizin havasını değiştireceği kesin.

Tamamen kendi zevkinize göre yaptırabileceğiniz Amerikan mutfaklar için galeri hazırladık. Galeride Amerikan mutfaklar için örnek modelleri bulabilir, farklı fikirler edinebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru işaretleri için sitenin yorum alanını kullanabilirsiniz.

Amerikan mutfak modelleri

Mutfak örneklerini görüntülemek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Bir başka yazıda Amerikan mutfak kullanışlı mı sorusunu yanıtlamayı düşünüyorum. Bir başka yazıda görüşmek üzere…

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂
Yapılan Yorumlar

4 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Seçilmiş En Güzel Stüdyo Daire Tasarımları - Ev Dekorasyon Fikirleri on 12 Ocak 2017
  2. Pingback: En Güzel Açık Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır? - Ev Dekorasyon Fikirleri on 19 Şubat 2017
  3. Pingback: En Güzel Açık Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır? - Ev Dekorasyon Fikirleri on 1 Ocak 2018
  4. Pingback: Seçilmiş En Güzel Stüdyo Daire Tasarımları - Ev Dekorasyon Fikirleri on 1 Ocak 2018

Yazıya 6 yorum yapılmış.

ata 30 Aralık 2015

Gerçekten güzel mutfak dolap modelleri…2016 mayıs gibi evin mutfak dolaplarını amerikan mutfak yaptırmayı düşünüyorum. Güzel fikir verdiniz teşekkürler…

Kubilay Gunec 10 Şubat 2016

Hanımların yaşamı boyunca bir kez de olsa böyle bir mutfağa sahip olması gerekiyor. Amerikan mutfak modelleri 2016’da sanki biraz daha güzelleşmiş, ne diyeyim…

mutfak delisi 4 Nisan 2016

Amerikan mutfak modelleri tam benlik. Bir an önce renk konusunda karara varıp ben de yaptırmalıyım bu modellerden birini…

ayça derin 4 Nisan 2016

Mutfak dekorasyonu için mutfak dolapları çok önemli. Hele ki amerikan mutfak tam benlik… 🙂

aliye 1 Şubat 2018

Amerikan mutfak modelleri Türk mutfak modelleri kadar güzel değil.

Tümay 11 Şubat 2018

Buradaki Amerikan Mutfak Modelleri çok hoşuma gitti.Bende evime yaptıracağım.

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
İpten Saksı Yapımı

İpten Saksı Yapımı

27 Temmuz 2015
Halattan Raf Yapımı

Halattan Raf Yapımı

16 Eylül 2015
Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

22 Ağustos 2015