amerikan-mutfak-ornekleri-ve-amerikan-mutfak-fikirleri
amerikan-mutfak-ornekleri-ve-amerikan-mutfak-fikirleri

Evin en hassas yerini oluşturan mutfaklar, kadınların ev dekorasyonu içinde en önem verdikleri mekanlar içinde zirvede yer alıyor. Mutfak trendlerinin ve kadınların en iyi mutfak tercihleri arasında yer alan Amerikan mutfak modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda gözde olmaya devam ediyor.

Mutfak dekorasyonu için yeni bir dekorasyon yaratma peşindeyseniz ya da mutfağınızı tamamen yenilemeyi düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Çünkü, çok hoşunuza gidecek Amerikan mutfakları sizler için araştırdık.

Türkiye’deki amerikan tarzı mutfak anlayışı üretim maliyetlerini düşürmek için 1+1 daire ya da 2+1 dairelerde kullanılıyor ancak bu anlayış yavaş yavaş yerini daha geniş evlere bırakıyor.

Amerikan mutfak dekorasyonu içinde yer alan oturma odasını daha sonraki yazımda ele alacağımdan dolayı, size sunacağım Amerikan tarzı mutfak modelleri içinde özellikle mutfak dolaplarına dikkat etmenizi öneriyorum.

Amerikan mutfak modelleri ve örnekleri

Kadınların mutfak dekorasyonu denilince en çok dikkat ettikleri ayrıntı olan mutfak dolapları amerikan mutfaklar ile çok daha şık ve dekoratif olabiliyor.

Amerikan mutfak modelleri genellikle suit ya da stüdyo daire diye adlandırdığımız alanlarda kullanılıyor ancak günümüzde de modern mutfaklarda artık görmeye başladığımız mutfak dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

Amerikan mutfaklar neden seçiliyor sorunun cevabı sanırım mutfağın çok daha geniş ve ferah bir görünüme sahip olması diyebiliriz.

Açık mutfak modelleri öncelikle kullanıcısına rahat edeceği bir yaşam alanı sunmasıyla dikkat çekiyor. Benim en çok hoşuma giden günümüzün mimarisine uygun modern mutfak dekorasyonunu amerikan mutfakların sağlaması.

Amerikan mutfak üreticileri ihtiyaçları göz önüne alarak harika tarzda mutfak dekorasyonu oluşturmak için çalışmalara devam ediyor. Estetik ve dinamik bir görünümde olan amerikan tarzı mutfak modelleri dekorunun evinizin havasını değiştireceği kesin.

Tamamen kendi zevkinize göre yaptırabileceğiniz Amerikan mutfaklar için galeri hazırladık. Galeride Amerikan mutfaklar için örnek modelleri bulabilir, farklı fikirler edinebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru işaretleri için sitenin yorum alanını kullanabilirsiniz.

Amerikan mutfak modelleri

Mutfak örneklerini görüntülemek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Bir başka yazıda Amerikan mutfak kullanışlı mı sorusunu yanıtlamayı düşünüyorum. Bir başka yazıda görüşmek üzere…

11 YORUMLAR

  1. Gerçekten güzel mutfak dolap modelleri…2016 mayıs gibi evin mutfak dolaplarını amerikan mutfak yaptırmayı düşünüyorum. Güzel fikir verdiniz teşekkürler…

  2. Hanımların yaşamı boyunca bir kez de olsa böyle bir mutfağa sahip olması gerekiyor. Amerikan mutfak modelleri 2016’da sanki biraz daha güzelleşmiş, ne diyeyim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here