Çamaşır Mandalından Yapılan +21 Yaratıcı Fikir


Çamaşır mandalını sadece çamaşır asmak için kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çamaşır mandalından yapılan şeyler hakikaten hayal sınırlarını zorlayacak cinsten. Bu içerikte mandalla yapılan hediyeler ile tahta mandaldan yapılan tasarımlar hakkında tam 21 farklı fikre sahip olacaksınız.


Mandalın olağan işlevlerine takılmak yerine onlarla bambaşka yaratıcı fikirler oluşturmaya ne dersiniz?

İşte bu yazımızda çamaşır mandalından yapılan 21 yaratıcı fikir ile bir mandaldan neler yapılabildiğini göreceksiniz.


Mesela mandallardan kapı süsü yapılabileceğini hiç düşündünüz mü ya da fotoğraf çerçevesi yapılabildiğini hayal ettiniz mi? Tamamen mandallardan oluşan yaratıcı fikirlerle evde inanılmaz dekoratif aksesuarlar yapabileceksiniz.

Tahta mandalla neler yapılır sorusuna cevap verecek bir videoyu da sizlerle paylaşmak istedim:


1.Mandallardan tencere altlığı

Çamaşır Mandalından Yapılan +21 Yaratıcı Fikir

Mandalların bir araya getirilmesiyle oluşan güzel bir tencere altlığı. Sıcak tencereleri masa ya da tezgaha bırakmak doğru değil. Bir gün tezgahı çatlatabilirsiniz.

Yapımı oldukça basit olan tamamen mandallardan hazırlayabileceğiniz bu ürünü yapmanızı öneriyorum. Mandalları sökün ve birbirine yapıştırın gitsin.


2.Çamaşır mandalından fotoğraf çerçevesi

Çamaşır Mandalından Yapılan +21 Yaratıcı Fikir

Daha önce bahsettiğim konulardan birisi olan mandaldan çerçeve yapımı konuma yeniden göz atmanızı öneriyorum. Oldukça güzel tasarımların oluşturulabileceği mandallar ile yaratıcı fikirler oluşturmanın tam vakti.

3.Mandaldan sürpriz mesaj

Çamaşır Mandalından Yapılan +21 Yaratıcı Fikir

Sevdiklerinizi şaşırtan hediyeler yapmayı ve vermeyi seviyorsanız böyle bir hediye işinizi görebilir. Mandalın üzerine yapacağınız çizimlerle harika bir sürpriz ortaya çıkarabilirsiniz.


Keçeli kalem, yapıştırıcı ve bir adet mandal ile böyle bir sürpriz yapmanız mümkün.

Daha fazla yaratıcı fikir için sizleri hazırladığım çamaşır mandalından yaratıcı fikirler galerisiyle baş başa bırakıyorum.


Küçük mandallarla başka neler yapılır?

Merak edenler için listenin kalan kısmı aşağıdadır. İşte size ilham verecek diğer fikirler…

Bunlar bir şey değil ben daha farklı şeyler görmek istiyorum derseniz sizleri tasarım fikirleri kategorisindeki yazıları okumaya davet ediyorum. En sevdiğiniz mandal tasarımı hakkında yorum ve görüşlerinizi mutlaka benimle paylaşın…

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 1]
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x