Yaşam Alanını Güzelleştiren Vitra Karo Seramik Modelleri

3
676

#Yazı İçeriği

Bu yazımda sizlere seramikte kalite denilince akla öncü markalardan Vitra karo seramik modellerini tanıtacağım.

Karo seramik nedir?

Karo, kelime anlamı olarak “uzunluğu ve genişliği kalınlığından fazla olan düz yüzeyli parça” şeklinde tanımlanır. Karo seramik de özellikle duvar ve zemin için tasarlanmış, seramik hammaddesi ile çeşitli ebatlarda üretilen kaplama malzemesidir. Sektörde lider firmalardan olan vitra karo seramik sayesinde evlerin konforu ve şıklığı çok farklı hale gelmektedir.

blank
Vitra karo seramik modelleri

Karo seramiklerin en belirgin özelliği üretim aşamasında sertleştirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Bu seramikler dayanıklı yapısı ile özellikle ıslak zemin geçirgenliğine karşı mukavemet sağlamaktadır.

Aynı zamanda üretim sırasında 900 derecelik ısıl işleme maruz bırakıldıkları için yangına karşı da dayanıklıdırlar. Çoğu kimyasal maddeye karşı da sağlam bileşik yapısı sayesinde çizilme ya da deformasyon problemi oluşturmazlar.

Mutfaklar için tezgah arası fayans modelleri için yazımı okumanızı öneririm.

Vitra karo seramik ile değişime hazır olun!

Vitra karo seramik yukarıda sayılan karo özelliklerini içinde barındırmaktadır. Bu özellikler sayesinde sağlam, kaliteli bir malzeme ile üretim gerçekleştirilmektedir. Evlerde Vitra karo seramiğin tercih edilmesindeki ana etken sadece malzeme kalitesi değil aynı zamanda görselliğinin de ön planda olmasıdır.

Evinizin balkon, hol, banyo, tuvalet, koridor, mutfak hatta odalarında da güvenle ve sağlıkla kullanacağınız vitra seramik modellerinde her bölüm için farklı özelliklere sahip karo seramikler bulunmaktadır.

blank
Vitra banyo

Doğru karo seramiği seçmeden önce dikkat etmeniz gereken iki parametre vardır. Bunlardan biri seramiğin rengi diğeri ise desenidir. Evin hangi bölümü için düşünüyorsanız karo seramiğin buradaki genel dekorasyonu ciddi oranda etkileyeceğini aklınızdan çıkarmayın.

Küçük mekanlar için daha açık renkteki Vitra karo seramik modelleri seçilmelidir. Bu sayede mekanın daha geniş ve aydınlık olması sağlanabilir. Büyük mekanlarda da eşya, biblo, aksesuar, duvar rengi gibi ölçütlerden yararlanarak doğru seçimler yapabilirsiniz.

Dolayısı ile karo seramik modellerini de ev dekorasyonunun bir parçası olarak görüp tüm eşyalara, mekanın aydınlığına ve metrekaresine uygun renk ve desen seçimi yapılmalıdır.

2017 banyo dekorasyonu fikirleri için yazımı okuyabilirsiniz.

Vitra karo seramik modelleri ile düzenlenmiş evler

Vitra karo seramik modelleri ile döşenen evlerdeki göz kamaştırıcı etkiye sahip olmak için seramik modellerinin de doğru işçilik ile uygulanması gerekir. İşçilik hataları seramiğin deseninin ve renginin arka planda kalmasına neden olacaktır.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here