Bereketli Ramazan Sofraları

Harika Dekoratif Aksesuarlar

Çocuklar için Eğlenceli Palet Tasarım Fikirleri

Giyinme Odası Dekorasyonu

Modern Banyo Dekorasyonu için Renkli Cam Lavabo Fikri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 2 Kasım 2016
814

Banyo dekorasyonu için birçok denemeniz oldu ancak banyonuzun halen daha istediğiniz modern bir yapıya kavuşmadığını düşünüyorsanız bir de cam lavabo ve tezgah fikrini deneyin derim.

Teknolojinin sürekli gelişmesiyle ev dekorasyonunda hemen hemen her gün yeni yeni gelişmeler yaşanıyor. Örneğin, artık günümüzde banyolarda cam lavabo modelleri kullanılır oldu. Modern bir mimaride yapılan banyolarda cam tezgah ve cam lavabo olmazsa olmazlar içine girdi.

Banyo lavabosu için neden renkli cam lavabo tercih etmelisiniz?

cam-lavabo

Banyo dekorasyonu içinde camın doğal yapısı ve tazeliği cam lavabo ve cam tezgah fikirlerinde karşımıza çıkıyor. Banyo lavaboları için artık eski seramik veya plastik ürünler kullanılmıyor.

Kullanılmama nedenleri içerisinde hem estetik görünüm zayıf olması hem de sağlıklı olmamaları yer alıyor. Şimdilerde kir tutmayan hijyenik yapısıyla kullanılan cam lavabolar tercih ediliyor.

Her geçen yıl daha özgün tasarım ve daha kaliteli dekorasyon arayan tüketiciler günümüzde cam lavabolara artık banyolarda çok sıcak bakıyor.

Banyo dekorasyonu için kullanılan renkler ile birebir uyum sağlayabilecek yapıda bulunan cam banyo lavabo modelleri, eve gelen misafirlerin de dikkatini çeken şeylerin başında geliyor.

Cam lavaboların renkleri; metalik kırmızı, füme, turkuaz mavi, altın sarısı, bakır rengi gibi değişkenlik gösteriyor.

Merak edilen cam lavabo fiyatları

banyo-lavabolari

Banyo lavabosu olarak kullanılan cam tezgah uygulamaları genellikle ölçü, renk ve malzeme kalitesine göre fiyatlarda değişkenlik gösteriyor.

Örneğin 60cm’lik bir ölçüye sahip olan cam tezgah için ortalama fiyat 250TL’den başlıyor. Ölçüler büyüdükçe fiyatta da o oranda değişkenlik görülüyor.

Cam tezgah nasıl temizlenir?

cam-lavabo-modelleri

Cam tezgah ve lavabo temizliği için kremsi yapıda olan temizlik ürünleri tercih edilmelidir. Ağır yağ sökücü gibi yoğun kimyasallar kullanmaktan kaçınmanız gerekiyor. Çünkü cam lavabonun çizilmesine neden olabilirsiniz.

Bir de malzeme olarak cam tercih edilen lavabolarda mutfak süngeri kullanmamalısınız. Çünkü süngerdeki tırtıklı yapı kimyasal temizleyici ile camın çizilmesine sebep olabilmektedir.

Cam lavabo ve cam tezgah konusunda araştırma yapmak isterseniz sizlere www.cam-lavabo.com internet sitesini öneriyorum. Sitede birçok örnek banyo lavabosu modelleri yer alıyor. Bir başka dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Paletten Katlanır Duvar Masası

Paletten Katlanır Duvar Masası

19 Eylül 2015
2.508
Harika Dekoratif Aksesuarlar

Harika Dekoratif Aksesuarlar

3 Temmuz 2015
2.705
Rüya Gibi Genç Kız Odaları

Rüya Gibi Genç Kız Odaları

29 Temmuz 2015
4.079
Paletten Sehpa Yapımı

Paletten Sehpa Yapımı

19 Temmuz 2015
3.400
Dekoratif Alfabe Raflar

Dekoratif Alfabe Raflar

4 Ekim 2015
5.792
Pembe Yatak Odası Dekorasyonu

Pembe Yatak Odası Dekorasyonu

1 Mayıs 2015
7.460
Modern Lavabo Tuvalet Modelleri

Modern Lavabo Tuvalet Modelleri

21 Şubat 2016
2.303
Renkli Sandalye ve Minder Yapımı

Renkli Sandalye ve Minder Yapımı

15 Kasım 2015
4.542
Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

24 Haziran 2015
4.561