perde siparişi

Modern Banyo Dekorasyonu için Cam Lavabo ModelleriBanyo dekorasyonu için birçok denemeniz oldu ancak banyonuzun halen daha istediğiniz modern bir yapıya kavuşmadığını düşünüyorsanız bir de cam lavabo ve tezgah fikrini deneyin derim. Teknolojinin sürekli gelişmesiyle ev dekorasyonunda hemen hemen her gün yeni yeni gelişmeler yaşanıyor. Örneğin, artık günümüzde banyolarda cam lavabo modelleri kullanılır oldu. Modern bir mimaride yapılan banyolarda cam tezgah ve lavabo olmazsa olmazlar içine girdi.İlginizi Çekebilir:

Banyo lavabosu için neden renkli cam lavabo tercih etmelisiniz?

Banyo dekorasyonu içinde camın doğal yapısı ve tazeliği cam tezgah ve lavabo fikirlerinde karşımıza çıkıyor. Banyo lavaboları için artık eski seramik veya plastik ürünler kullanılmıyor.

Kullanılmama nedenleri içerisinde hem estetik görünüm zayıf olması hem de sağlıklı olmamaları yer alıyor. Şimdilerde kir tutmayan hijyenik yapısıyla kullanılan cam modeller tercih ediliyor.Her geçen yıl daha özgün tasarım ve daha kaliteli dekorasyon arayan tüketiciler günümüzde cam lavabolara artık banyolarda çok sıcak bakıyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Oturma Odası Dekorasyonu için +15 Bilgi

Banyo dekorasyonu için kullanılan renkler ile birebir uyum sağlayabilecek yapıda bulunan cam banyo lavabo modelleri, eve gelen misafirlerin de dikkatini çeken şeylerin başında geliyor.

Lavaboların renkleri; metalik kırmızı, füme, turkuaz mavi, altın sarısı, bakır rengi gibi değişkenlik gösteriyor.İlginizi Çekebilir: Modern lavabo tuvalet modelleri için tıklayın.

Merak edilen cam lavabo fiyatları

Cam lavabo tezgah fikri

Banyo lavabosu olarak kullanılan cam tezgah uygulamaları genellikle ölçü, renk ve malzeme kalitesine göre fiyatlarda değişkenlik gösteriyor.

Örneğin 60cm’lik bir ölçüye sahip olan cam tezgah için ortalama fiyat 400TL’den başlıyor. Ölçüler büyüdükçe fiyatta da o oranda değişkenlik görülüyor.
İlginizi Çekebilir: Ahşap lavabo modelleri için tıklayın!

Cam lavabo tezgahı nasıl temizlenir?

Cam tezgah ve lavabo temizliği için kremsi yapıda olan temizlik ürünleri tercih edilmelidir. Ağır yağ sökücü gibi yoğun kimyasallar kullanmaktan kaçınmanız gerekiyor. Çünkü camın çizilmesine neden olabilirsiniz.

Bir de malzeme olarak cam tercih edilen lavabolarda mutfak süngeri kullanmamalısınız. Çünkü süngerdeki tırtıklı yapı kimyasal temizleyici ile camın çizilmesine sebep olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Lavabo tıkanıklığı için ne yapılır işte detaylar!

MUTLAKA OKUYUN:  High Gloss Kapak Mutfak Dolapları 2021

Cam tezgah ve lavabo fikirleri için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Cam banyo lavabo fikriAbone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x