banyo-lavabosu

Banyo dekorasyonu için birçok denemeniz oldu ancak banyonuzun halen daha istediğiniz modern bir yapıya kavuşmadığını düşünüyorsanız bir de cam lavabo ve tezgah fikrini deneyin derim.

Teknolojinin sürekli gelişmesiyle ev dekorasyonunda hemen hemen her gün yeni yeni gelişmeler yaşanıyor. Örneğin, artık günümüzde banyolarda cam lavabo modelleri kullanılır oldu. Modern bir mimaride yapılan banyolarda cam tezgah ve cam lavabo olmazsa olmazlar içine girdi.

Banyo lavabosu için neden renkli cam lavabo tercih etmelisiniz?

cam-lavabo

Banyo dekorasyonu içinde camın doğal yapısı ve tazeliği cam lavabo ve cam tezgah fikirlerinde karşımıza çıkıyor. Banyo lavaboları için artık eski seramik veya plastik ürünler kullanılmıyor.

Kullanılmama nedenleri içerisinde hem estetik görünüm zayıf olması hem de sağlıklı olmamaları yer alıyor. Şimdilerde kir tutmayan hijyenik yapısıyla kullanılan cam lavabolar tercih ediliyor.

Her geçen yıl daha özgün tasarım ve daha kaliteli dekorasyon arayan tüketiciler günümüzde cam lavabolara artık banyolarda çok sıcak bakıyor.

Banyo dekorasyonu için kullanılan renkler ile birebir uyum sağlayabilecek yapıda bulunan cam banyo lavabo modelleri, eve gelen misafirlerin de dikkatini çeken şeylerin başında geliyor.

Cam lavaboların renkleri; metalik kırmızı, füme, turkuaz mavi, altın sarısı, bakır rengi gibi değişkenlik gösteriyor.

Merak edilen cam lavabo fiyatları

banyo-lavabolari

Banyo lavabosu olarak kullanılan cam tezgah uygulamaları genellikle ölçü, renk ve malzeme kalitesine göre fiyatlarda değişkenlik gösteriyor.

Örneğin 60cm’lik bir ölçüye sahip olan cam tezgah için ortalama fiyat 250TL’den başlıyor. Ölçüler büyüdükçe fiyatta da o oranda değişkenlik görülüyor.

Cam tezgah nasıl temizlenir?

cam-lavabo-modelleri

Cam tezgah ve lavabo temizliği için kremsi yapıda olan temizlik ürünleri tercih edilmelidir. Ağır yağ sökücü gibi yoğun kimyasallar kullanmaktan kaçınmanız gerekiyor. Çünkü cam lavabonun çizilmesine neden olabilirsiniz.

Bir de malzeme olarak cam tercih edilen lavabolarda mutfak süngeri kullanmamalısınız. Çünkü süngerdeki tırtıklı yapı kimyasal temizleyici ile camın çizilmesine sebep olabilmektedir.

Cam lavabo ve cam tezgah konusunda araştırma yapmak isterseniz sizlere www.cam-lavabo.com internet sitesini öneriyorum. Sitede birçok örnek banyo lavabosu modelleri yer alıyor. Bir başka dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here