Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023

Klozet üstü raf banyo dekoruna katkı sunan özel bir alan oluşturur. Banyo görünümünü renklendirmenin basit ve ucuz bir yolu için banyoya basit bir klozet rafı ekleyebilirsiniz.👌 Plastik boru ve merdiven rafları, açık renkli bir banyoda büyük etki yaratabilecek iki fikirdir. Duvarlarınızı delmek istemiyorsanız, klozet üstü raf modelleri harika bir seçimdir. Klozet üstü düzenleyici raf açık renkli bir banyo için bir seçenektir

Merdiven Klozet Üstü Raf Modeli

Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023
Merdiven klozet üstü raf modeli

Merdiven klozet üstü raf banyoda farklı bir hava oluşturabilir. Tuvaletin üzerine bir merdiven rafı eklemek, banyonuz için mükemmel bir depolama çözümü olabilir. Geleneksel duvara monte klozet rafından farklı olarak, ön delme veya tesviye rafları gerektirmez. Rafı klozetin hemen üzerine yerleştirebilir ve tuvalet malzemeleri ve hazır eşyaları saklamak için kullanabilirsiniz. Daha fazla yer açmak için merdivenin üstüne bir saklama dolabı bile kurabilirsiniz. Evde yapılabilecek dekoratif eşyalar için bağlantıya tıklayın!

Su Borusu Klozet Üstü Raf Modeli

Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023
Su borusu klozet üstü raf modeli

Su borusu klozet üstü raf banyo için oldukça kullanışlı olabilir. Banyonuz için şık, rustik bir raf istiyorsanız endüstriyel boruyu düşünün. Bu boru tutucu delinebilir ve banyo malzemelerinizi saklamak için harika bir yerdir. Hırdavat mağazanızın sıhhi tesisat bölümünde dişli bağlantı parçaları satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çevre dostu ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Rafı dergileri, küçük bitkileri ve telefonları saklamak için kullanabilirsiniz. Boruyu delmek için zamanınız yoksa, yerel bir hırdavatçıdan önceden kesilmiş bir set satın alabilirsiniz.

Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023
Klozet arkası raflar

Klozet arkası raflar etkili bir depolama çözümüdür ve evinizi düzenlemenin mükemmel bir yoludur. Bazıları dayanıklı parke ve reçineden yapılmış çok çeşitli raf üniteleri sunar. Klozet arkası raf üniteleri bol miktarda alan sağlar ve ev organizasyonu ve temizlik çalışmalarınız için harika bir başlangıç ​​noktası oluşturur. Kişisel tarzınıza uygun metal, ahşap, plastik veya bambu arasından seçim yapabilirsiniz.

Ahşap Klozet Üstü Raf Modeli

Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023
Ahşap klozet üstü raf modeli

Ahşap klozet üstü raf modeli, açık renkli duvarlara sahip bir banyoda, ahşap raflar benzersiz bir tasarım oluşturmaya yardımcı olabilir. Banyodaki ihtiyaçları sergilemek için veya sadece dekoratif bir özellik olarak kullanılabilirler. Açık renkli bir banyodaki ahşap raflar, değerli zemin alanını kaplamadan tam olarak doğru miktarda alan sağlayacaktır. El yazısı bir işaret kişisel bir dokunuş katacak ve görünümü değiştirmenizi sağlar.

Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023
Klozet üstü düzenleyici raf

Klozet üstü düzenleyici raf, küçük bir banyoda daha sade bir görünüm yaratır. Ahşap raflar, benzersiz, modern bir dokunuş eklerken küçük bir banyoda depolama alanı oluşturmanın harika bir yoludur. Geleneksel raflardan farklı olarak, yüzer raflar yerden veya ayak boşluğunda yer kaplamaz ve banyonuzun dekorunu göstermenin harika bir yoludur. Ayrıca, uygun maliyetli bir depolama çözümüdürler. Küçük banyonuzda daha sade bir görünüm yaratmak için daha fazla fikir için okumaya devam edin.

IKEA Klozet Üstü Raf

Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea klozet üstü raf

İkea klozet üstü raf modelleri çok revaçta. Evine özellikle de banyoya bir hava katmak isteyenler için harika seçenekler sunuyor. Klozet üstü raf ikea markasında farklı ürünlere yönelebilirsiniz. Bu tarz ürünler banyodaki ölü alanları daha verimli kullanma noktasında kullanıcılara ortamda zenginlik sunuyor. IKEA markasının da bu noktada çok kullanışlı ürünler tasarladıklarını belirtmekte fayda var.

Klozet Üstü Raf Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea klozet arkası raf fiyatları

IKEA klozet üstü raf fiyatları en düşük 500₺’den başlayarak 2.000₺’ye kadar çıkmaktadır. Özellikle renk, model ve özellik ile büyüklükler fiyatı belirlemede etkili olmaktadır.

https://www.ikea.com.tr/kategori/raflar

Sıkça Sorulan Sorular

Klozet üstü raf kullanışlı mı?

Klozet üstü raf banyoya düzen katar. Ayrıca çok iyi bir depolama alanı sunar. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında çok fazla memnun kalındığını belirtmek gerekiyor.

Klozet üstü raf düzenleyici fiyatı ne kadar?

Klozet üstü raf düzenleyici fiyatları en az 500₺’den başlamaktadır. 2.000₺’ye kadar özelliklerine göre ürünler mevcuttur.

Yorum yapın