Klima Temizleme Suyu Nasıl Yapılır?(Videolu)


Klima temizleme su kullanımı dezenfekte işlemi görerek hijyen sağlayan bir iştir. Bu sıvıyı kullandığınızda klimanın iç kısmında meydana gelen mantarları, bakterileri ve pislikleri kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda klima temizleme spreyi de istenmeyen ve meydana geldiğinde son derece rahatsız edici olan kötü kokuları engellemektedir. Bundan dolayı da klimanızın soğutma ve ısıtma sistemleri düzgün bir şekilde çalışmamaktadır. Bu gibi durumların önüne geçebilmek ve klimanızı istediğiniz gibi kullanabilmek için klima temizleme suyu kullanmanız oldukça yararlı olacaktır.


Klima Temizleme Suyu Yapımı

Klima temizleme sıvısı yapmak ise oldukça basit bir iştir. Bir fıs fıs olarak bilinen dezenfektana klima temizleyici ile birlikte saf su karıştırmanız yeterli olacaktır. Klima temizleme sıvısı formülü olarak oldukça karmaşık ve anlaşılmaz seçenekler sunan kimselere itibar etmeyin.

Klima Temizleme Suyu Nasıl Yapılır?(Videolu)

Zira bu bahsettiğimiz formül en işe yarar ve oldukça kolay hazırlanan bir formüldür. Klima temizleme sprey formülü kullanarak hazırlamış olduğunuz sıvıyı klimanızın sigortasını kapattıktan sonra elektriği tam olarak kesip kapağı açmanız ve karşınıza çıkan manzarayı temizlemeniz oldukça kısa sürecektir.


İlginizi Çekebilir: Klima temizliği nasıl yapılır, merak edenler adım adım anlattığımız klima temizliğini öğrenebilir.

Klima Temizleme Spreyi Ne İşe Yarar?

Klima temizleme spreyi genel olarak klimaların içinde biriken ve içinde bulundurduğu bakterilerden dolayı oldukça kötü kokular yayan pislikleri temizleme işleminde kullanılır. Bunun ile birlikte eğer sprey ya da özel bir dezenfektan kullanmak istemiyor iseniz sirke ile klima temizleme işlemi de yapabilirsiniz.


Klima Temizleme Suyu Nasıl Yapılır?(Videolu)

Bu formül de yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi oldukça kolay ve sorunsuz bir şekilde hazırlanan bir formüldür. Hiçbir şey karıştırmadan saf sirke ile pislikleri temizleyebilirsiniz. Sirke yine imdada yetişiyor 🙂

İlginizi Çekebilir: Klima borusu gizleme nasıl yapılır, merak edenler için…


Klima Temizleme Suyu Kullanımı

Doğal klima temizleme yollarının başında yukarıda bahsetmiş olduğumuz su ve sirke kullanımları gelmektedir. Bu yollar hem en iyi sonuç vermeleri itibari ile hem de oldukça basit ve son derece ucuz kullanımları ile oldukça tercih edilmektedir.

Klima Temizleme Suyu Nasıl Yapılır?(Videolu)

İçinde biriken mantarlardan meydana gelen kokuyu temizleyebilmek için sprey kullanımı her ne kadar yararlı olsa da bu mantarların oluşmasını engellemek için kullanacağınız sirke ve su bu gibi durumlar ile karşılaşmanızın önüne geçecektir.


Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x