Dünyanın En Karışık Kütüphaneleri

Anne Yanı Beşikler

Görüp Görebileceğiniz En İyi Ev Düzenleme Fikirleri

Dar Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

İş Yerlerinde Tek Çatı Çok Ofis İmkânı

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 29 Mart 2017

İş yerlerindeki dar alanlar, farklı bölümlerle çalışmalarda problemlere neden olduğundan, firmamızın ofis bölme sistemlerinden yararlanma talepleri çok olmaktadır.

Birimlerin arasına yaptığımız cam bölme şık bir görüntü oluştururken, işlerin daha kolay ve sorunsuz akışını sağlamaktadır.

Çağrı İnşaat olarak yaptığımız cam bölme sistemleri içinde bankalar, çeşitli telekomünikasyon firmaları ve çağrı merkezleri bulunmaktadır.

Cam bölme büyük bir titizlikle yapılırken ısı ve ses geçirmezliği kontrol altında tutulmaktadır. Kablo ve cihazların kullanılabilirliği, göz zevkini bozan çirkin görüntü oluşturulmadan yapılan ince işçilikle yan yana çalışan insanların birbirinin sesinden rahatsız olmadan çalışması, çağrı inşaat firması olarak planlı ve programlı çalışmalarımızın sonucudur.

Cam duvar bölme örnekleri

Ofis bölme sistemleri

Ofis bölme işlemlerinde de aynı titizlikle çalışmalar yaptığımızdan kısa sürede ve memnuniyet verici sonuçlarla olayı çözümlemekteyiz.

Kimi zaman bölme duvar ördüğümüz, ofis bölme sistemleri, kısa sürede bitirilirken, etraftaki çalışma alanında ses ve gürültü oluşturulmadan yapılmaktadır.

Bölme ofis, kullanımı daha rahat imkânlar tanıdığından, farklı birimlerin birbirinden ayrılarak işlerin yürütülmesini sağlamaktadır.

Bu yüzden gelen taleplerde cam bölme sistemleri veya bölme duvar bilgi akışı, yararları ve zararları gibi konular görüşülerek karara varılmaktadır.

Ara bölme sistemleri, çok kapsamlı iş yerlerinde daha sık uygulanmaktadır. Böylelikle birimler birbirinden ayrılırken, işlerin karışıklığı da önlenebilmektedir.

Cam bölme ofis fikirleri

Hastane veya büyük güzellik merkezlerinde, panel bölme uygulamasını tercih eden müşterilerimize ofis bölme sistemleri gibi hizmet sunulabilmektedir.

Ara bölme sistemleri çok geniş düşüncelerle genişletilebilmekte, farklı birimlere hizmet sağlayabilmektedir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda panel bölme ya da bölme ofis uygulamasını kısa sürede oluştururken, çalışanların ve iş akışının düzenini de kontrol altında tutabilen özen ve itinaya sahip firmamız, tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız ofis bölme sistemleri konusunda uzun yıllar birikime sahip olduğundan en iyi hizmeti sunma becerisine de sahiptir.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂
Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Beyaz Renk ile Dekorasyon

Beyaz Renk ile Dekorasyon

17 Mayıs 2015
Modern Abajur Modelleri

Modern Abajur Modelleri

27 Haziran 2015