Gri Mutfak Dolabı Modelleri 2022


Gri mutfak dolabı modası geçmeyen tercihlerden. Mutfak dekorasyonu dendiğinde, gri akla gelen ilk renk oluyor. Hem mutfağı karartmıyor hem de kir tutmuyor. Kullanım açısından son derece işlevsel olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca dekorasyon için çok fazla çeşit olduğundan gri mutfak dolabı ile farklı pek çok kombin yapabilirsiniz.


Gri renk mutfak dekorasyonu

Gri Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Gri renk mutfak dekorasyonu

Gri renginin kullanılacağı bir mutfakta dekorasyon nasıl olur? Gri mutfak dolabı kullanıldığında, mutlaka koyu renkte bir tezgah seçilmelidir. Gri ile uyumlu olan bordo, kırmızı, siyah, mor, mavi renk tonları var. Bunların koyu olmasına dikkat ederek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Renk uyumu açısından önerimiz, dolaplara göre daha koyu renk olmasıdır. Mutfağınızın şekline, ışık alıp almamasına göre de seçim yapabilirsiniz.

Gri beyaz mutfak dolabı kombini

Gri Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Gri beyaz mutfak dolabı kombini

Mutfak dolaplarında gri beyaz mutfak dekorasyonu ile de seçim yapabilirsiniz. Bu durumda gri ile beyazın uyumunu evinizde yakalamış olacaksınız. Genel olarak kullanan kişilerin yorumları olumlu. Uzun süreli bir mutfak dekorasyonu için bu renkleri tercih etmeniz halinde pişman olmayacaksınız. Aydınlık ve soft mutfaklar için bu renkler akıllara geliyor.


  • Gri mutfak dolaplarında beyaz kulp
  • Gri mutfak dolabında beyaz desenler
  • Beyaz mutfak dolaplarında gri şeritler
  • Beyaz mutfak dolaplarında gri desenler

Verilen önerilere göre hareket ederek siz de gri mutfak dolabı seçimi ve sonrasında direkt olarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Son derece şık bir dekorasyon olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Amerikan mutfak modelleri için tıklayın!


Açık gri mutfak dolabı modeli

Gri Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Açık gri mutfak dolabı modeli

Gri renk seçimini açık griden yana da yapabilirsiniz. Açık gri, mutfağı karanlık ve küçük olan kişiler için önerilir. Mutfakta zaman geçirirken sizi sıkmayacak bir renk seçimi olmuş olacaktır. Bunu göz önünde bulundurup ona göre dekore edebilirsiniz. Açık gri mutfak dolaplarında dar mutfaklarda sürgülü kapı modelleri de önerilir. Sürgülü kapılar ve açık raflar ile tamamen alanı maksimum kullanacağınız şekilde bir dekorasyon olması sağlanır. Bu sayede hem şık hem de rahat bir dekorasyon yapılmış olacaktır. Açık gri modelleri tercih ederken diğer koyu renk dekoratif ürünler ile canlılık katmanız önerilir.

İlginizi Çekebilir: Gri ile uyumlu renkler için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Metalik gri mutfak dolabı

Gri Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Metalik gri mutfak dolabı

Grinin en çok tercih edilen tonlarından biridir. Metalik gri mutfak dolabı modern dekorasyon isteyenler için ilk akla gelen renktir. Mutfağın daha şık durmasını sağlayacak olan bu renk seçimi, aynı zamanda mutfağa farklı bir hava katar. Diğer renk seçimleri dışında, klasik modellerin dışına çıkmış olursunuz. Spor bir dekorasyon olacağından modellerin de daha kullanışlı seçilmesi önerilir. Değerlendirip ona göre bir seçim yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Gri koltuk kırlent kombinleri için bağlantıya tıklayın!


Mat gri mutfak dolabı

Gri Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Mat gri mutfak dolabı

Mutfak dolaplarının seçiminde mat gri mutfak dolabı tercihiniz mi? Bu durumda mutfağınızda tezgah ve beyaz eşya seçimi konusunda da daha spor modelleri tercih etmeniz öneriliyor. Mutfak dekorasyonunda uyumu yakalayacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Antrasit mutfak dolabı modelleri için tıklayın!


Antrasit gri beyaz mutfak dolapları

Gri Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Antrasit gri beyaz mutfak dolapları

Kullanıcı yorumları arasında en çok tercih edilen antrasit beyaz mutfak dolapları da var. Bu modellerin kullanımı hem pratik hem de avantajlı oluyor. Temizlemesi kolay olduğundan tercih ediliyor.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x