En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri

Ev görmeye giderken alabileceğiniz en kullanışlı ev hediyeleri için fikir arıyorsanız göz atmanız gereken 10 en iyi hediye fikirleri burada!

Yeni ve taşınan arkadaşınız, dostunuz, yakınlarınız ve sevdikleriniz için ev hediyesi önerisi için sizlere birkaç tavsiyemiz olacak. Kullanışlı ev hediyesi çeşitleri ile artık sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Küçük ev hediyesi seçenekleri dışında lüks ev hediyesi modelleri ile de sevdiklerinizin yaşam alanlarına etkili dokunuşlar yapabilirsiniz. Yeni ev hediyesi ne alınabilir ve ev hediyesi tavsiyeleri için yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

10 Farklı En Kullanışlı Ev Hediyeleri

YouTube video

Yeni eve alınabilecek en kullanışlı hediyeler için aşağıdaki listemize mutlaka bir göz atın derim!

Kokulu Mumlar

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri
Kullanışlı ev hediyeleri kokulu mumlar

Özel tasarım ve kokulu mumlar küçük ev hediyesi için tercih edebileceğiniz en doğru seçeneklerden biridir. Birbirinden farklı tasarıma ve kokuya sahip olan mum çeşitleri farklı fiyat aralıkları ile de her bütçeye uygun çeşitliliğe sahiptir. 30 liradan başlayarak 300 liraya kadar ulaşan fiyat seçenekleri ile sizler de kokulu mum modellerini kullanışlı ev hediyeleri kategorisi içerisinde tercih edebilirsiniz. 

Kişiye Özel Duvar Saatleri

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri
Kişiye özel duvar saatleri

Yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarından biri olan duvar saatleri kullanışlı ev hediyeleri içerisinde tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Son dönemlerde özellikle retro ve isim yazılı olan duvar saatleri en sık tercih edilen ev hediye tavsiyeleri içerisindedir. Şık ve dekoratif bir duvar saatleri 50 liradan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. İsimli ve kişiye özel olarak yaptıracağınız duvar saatlerini ise 150 liradan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Dekoratif Aksesuarlar

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri
Dekoratif aksesuarlar

Küçük ev hediyesi almak için ne alacağınızı düşünüyorsanız dekoratif aksesuarları değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinizin yaşam alanlarında sizleri hatırlatacak bir iz bırakmak için tercih edebileceğiniz dekoratif aksesuar ve objeler ile hem ekonomik hem de şık hediyeler alabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak bulabileceğiniz birbirinden farklı dekoratif aksesuar çeşitleri 50 liradan başlayarak 1.000 liraya kadar giden fiyat aralıklarına sahiptir. 

İlginizi Çekebilir: Evde yapılabilecek hobiler için bağlantıya tıklayın!

Kahve Fincanı Takımı

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri
Kahve fincanı takımı

Kullanışlı ev hediyeleri arasında en çok tercih edilen ve vazgeçilmezlerden olan kahve fincanı takımı çeşitlerini sizler de sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Kahve fincanı takımı modelleri ise 60 liradan başlayarak 300 liraya varan fiyatlarla sizleri bekliyor. Sunuma önem verenler için ise birbirinden şık ve modern tasarımlı kahve fincanı takımları lüks ev hediyesi seçenekleri içerisinde yer almaktadır.

Tablo

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri

Fotoğraf veya manzara baskılı kanvas tablolardan daha iyi bir kullanışlı ev hediyesi fikri olamaz. Sizler de sevdikleriniz için yeni ev hediyesi ne alınabilir diye merak ediyorsanız birbirinden şık ve özel tasarımlı tablo modellerini değerlendirebilirsiniz. 250 liradan başlayarak 1000 liraya kadar varan fiyat aralıkları ile ev dekorasyonu için birbirinden şık tablo çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Nevresim Takımı

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri

Kullanışı ev hediyeleri denildiği zaman hiç kuşkusuz ki akla ilk olarak nevresim takımları gelmektedir. 90 liradan başlayan nevresim takımları 1000 liraya kadar varan farklı fiyat ve kumaş kaliteleri ile sizleri bekliyor. Lüks ev hediyesi almak istiyorsanız saten bir nevresim takımını tercih edebilirsiniz. 

Tencere Seti

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri

Lüks ev hediyesi için tercih edebileceğiniz tencere setler her evin temel ihtiyaçlarından biridir. 300 liradan başlayan fiyat aralıklarına sahip olan tencere seti modelleri 1000 liraya kadar değişen fiyatlara ve modellere sahiptir.

Küçük Ev Aletleri

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri

Mutfak için kullanılan küçük ev aletleri en iyi kullanışlı ev hediyesi seçimlerinden biri olacaktır. Set halinde de alabileceğiniz küçük ev aletleri ise 500 liradan 3000 liraya kadar değişen fiyat aralıklarına sahip.

Ütü

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri

Ütü modelleri kullanışlı ev hediyeleri için en uygun seçimlerden biridir. Birbirinden farklı model ve özelliğe sahip olan ütü modelleri ise 1.000 liradan 5.000 liraya varan fiyatlarla lüks ev hediyesi kategorisinde bulabileceğiniz modellerdendir.

Robot Süpürge 

En Kullanışlı Ev Hediyeleri Nelerdir? | +10 Hediye Fikri

Son dönemlerin en çok tercih edilen lüks ev hediyesi modellerinden biri olan robot süpürge çeşitleri 8.000₺ başlayarak 25.000₺’ye kadar fiyatlarla değişkenlik göstermektedir. Daha fazla fikir için Pinterest sayfamıza göz atın!

İlk Defa Gidilen Bir Eve Ne Alınır?

İlk defa gidilen bir eve ne alınabileceği duruma göre değişiklik gösterebilir. Ev sahibine göre hediye seçmek doğru bir sürpriz yapmanıza yardımcı olabilir. İlk defa gidilen bir ev için alınabilecek şeyler şunlardır:

  1. Çiçek: Bir demet çiçek, ev sahibine zarif bir hediye olabilir. Renkli ve canlı çiçekler, evin herhangi bir yerinde güzel bir dekorasyon oluşturabilir.
  2. Kokulu mumlar: Kokulu mumlar, evin atmosferini değiştirmeye yardımcı olan hoş bir hediye seçeneğidir. Farklı boyutlarda ve renklerde mevcuttur.
  3. Kahve veya çay seti: Bir kahve veya çay seti, ev sahibinin içecek servisini daha keyifli hale getirebilir. Güzel bir set, ev sahibine uzun süre hatırlanacak bir hediye olabilir.
  4. Tabak veya servis takımı: Yemek takımı, ev sahibinin yemek servisi için kullanabileceği kullanışlı bir hediye seçeneğidir.
  5. Kitap: Kitap, ev sahibinin hoşça vakit geçirebileceği bir hediye seçeneğidir. Kitap seçimi, ev sahibinin ilgi alanlarına göre yapılabilir.
  6. Resim veya tablo: Güzel bir resim veya tablo, ev sahibinin evinin dekorasyonunu tamamlamak için güzel bir hediye seçeneği olabilir.

Yukarıdaki öneriler, ilk defa gidilen bir eve hediye olarak alınabilecek bazı seçeneklerdir. Hediye seçimini ev sahibinin ilgi alanlarına ve zevkine uygun olarak yapmak önemlidir.

Yorum yapın