En İyi Laminat Parke Markaları 2022


En iyi laminat parke markaları neler? Kaliteden ödün vermeyen parke markaları hangisi? En iyi parke markası ve daha fazlası için içeriği okumaya hazır mısınız? Son dönemde en çok tercih edilenler arasında laminat parkeler olduğu için marka konusunda da geniş bir yelpazesi var. Peki, siz hangi markayı seçmelisiniz? Genel anlamda kalitesi ile ön plana çıkmış ve ekonomik özellikleri ile fiyat/performans ürünü olan bir modeli seçmek avantajlı olacak.


Parke Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Parke seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var, bu detayları aşağıdaki video ile öğrenebilir, sonrasında eviniz için bakmanızı önerdiğimiz en iyi laminat parke markaları için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

Parke seçiminde nelere dikkat edilir?

Siz de önerilerimiz arasından bir marka seçerek, evinizin ya da iş yerinizin zemin döşemesini yaptırabilirsiniz. Pratik bir çözüm ve kaliteli bir sonuç almanız sağlanıyor olacak.


En iyi Laminat Parke Markaları Hangileri?

En İyi Laminat Parke Markaları 2022
En iyi laminat parke markaları hangileri?

En iyi laminat parke markaları için kendi aradığınız kriteri belirledikten sonra seçim yapabilirsiniz. Laminat parke markaları içinden seçim yapmanız kolay olmayabilir. Sizin için önemli olan model mi yoksa kullanışlı olması mı veyahut suya dayanıklı olması mı? Yoksa sadece kaliteli olması mı gibi bu soruların yanıtına göre hareket ederek benzersiz ve doğru bir seçim yapabilirsiniz. Tamamen beğenerek seçtikten sonra, kaliteden de memnun kaldığınızda müşteri memnuniyeti tamamen sağlanmış olacak.

En iyi laminat parke için aşağıdaki listeye bir göz atmanızı öneriyoruz:


1.Vinfloor Parke Markası

En İyi Laminat Parke Markaları 2022
Vinfloor laminat parke markası

Vinfloor laminat parke tercih edebileceğiniz markalar arasında yer alıyor. Suya dayanıklı olan modelleri ile kalite açısından kendisini kanıtlamış bir marka. Vinfloor parke için üretilmiş modellere göz atarak doğru parkeyi eviniz için tercih edebilirsiniz.

2.Floorpan Parke Markası 

En İyi Laminat Parke Markaları 2022
Floorpan laminat parke markası

Floorpan parke, diğer modelleri arasında en çok seçeneğin olduğu markalar arasında denebilir. Desen ve seçenek açısından geniş bir yelpaze olduğundan, bu marka üzerinden seçim yapmak kolay olacaktır. Yerli üretim ile kendini ispat eden floorpan laminat parke, en iyi parke isimleri arasında yerini almış durumdadır.


3.Çamsan Parke Markası

En İyi Laminat Parke Markaları 2022
Çamsan laminat parke markası

Çamsan parke markası, kaliteli olduğu konusunda müşteri garantisini sunan, uzun ömürlü bir kullanımı da garanti eden bir marka olduğundan tercih edilebilir. Klasik modellerin en sevilen markasıdır. En kaliteli parke markaları arasında yerini alan Çamsan’ı da listenize eklemenizde fayda var.

4.Vario Parke Markası

En İyi Laminat Parke Markaları 2022
Vario laminat parke markası

Vario parke markası, en iyi parkeler arasında gösterilebilir. Seçiminiz her renk için olabilir. Markanın tamamen geniş bir renk yelpazesi bulunuyor. Desen konusunda da seçiminizi bu marka ile özgür şekilde yapabilirsiniz. En iyi laminat parke markası olma yolunda ilerleyen Vario parke modellerine göz atmadan nihai kararınızı vermeyin.


Yıldız Entegre Türkiye’nin en büyük 30 sanayi şirketinden biridir. Parke üretiminde de laminat parke modelleri ile göz dolduruyor. Evine güzellik katmak isteyenlerin tercihi olan Varioclic parkeler çok geniş renk ve dekor çeşitleri ile tüketicilerin beklentilerine cevap veriyor. 

En İyi Laminat Parke Markaları 2022
Varioclic parke

Geçmiş dönemlerde evlerimizin zeminlerinde sıkça tercih edilen balık sırtı modellere yaptığı modern dokunuş ile hayat veren Yıldız Entegre, Alp Macar, Doğal Macar, Otantik Macar ve Antrasit Macar parke modelleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmaya ve dekorasyonu zeminden başlatmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.


Varioclic parkelerin kolay temizlenebilir, darbelere ve çizilmelere karşı dayanımı, sararmaya ve solmaya karşı dirençli olması kullanıcıları için önemli bir kriter olmakta. Yıldız Entegre, 63 farklı Varoclic parke deseniyle evine güzellik katmak isteyenler için önemli bir dekoratif çeşitlilik sağlamaktadır. 

5.Serfloor Parke Markası

En İyi Laminat Parke Markaları 2022
Serfloor laminat parke markası

Serfloor parke markası da en çok tercih edilen laminat parke markalarından biridir. Modern desenlerin öncüsü bir marka diyebiliriz. Kısa süre içinde müşteri memnuniyetini de sağlamış olan Serfloor parke en çok satılan laminat parke markaları içerisinde olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Laminat parke markaları arasından seçiminizi yapmanız; kalite, uzun ömürlü kullanım gibi kriterler üzerinden olacaktır. Unutmamanız gereken ise en iyi laminat parke modeli konusunda desen için de özenle seçim yapmanızdır.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x