Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023

Çelik konstrüksiyon evler 2023 yılında yepyeni modelleri ile hem konforu hem de modern kullanımı bir arada sunuyor. Çelik konstrüksiyon ev fiyatları hakkında geniş bilgiler bulabileceğiniz bir inceleme yazısı hazırladık. Ailelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak pek çok farklı tasarım ile sizlere sunulmaktadır. Çelik konstrüksiyon prefabrik evler fiyatları ile hayal ettiğiniz ev hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çelik ev teknolojisi ile yapılan konstrüksiyon evler güvenli ve konforlu yaşam alanları için son dönemlerin en sık tercih edilen yapıları arasında yer almaktadır. Çelik konstrüksiyon evlerin maliyeti ise yapılacak olan evin tasarımına göre farklılık gösterebilmektedir. 

Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023

Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Çelik konstrüksiyon prefabrik evler fiyatları

Çelik konstrüksiyon ev fiyatları yapılacak olan evin tasarımına ve büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak yine de diğer binalar ile kıyaslandığında çelik konstrüksiyon ev modelleri çeşitlerinin daha ekonomik bir maliyete sahip olduğunu da söylemek mümkündür. Çelik ev sistemleri güvenli olduğu kadar hafif yapı malzemeleri ile oluşturulduğu için ekonomik açıdan fazla bir maliyete sahip değillerdir.

Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Evler FiyatlarıOda SayısıFiyatı
150 m2 Çelik Prefabrik Ev2+11.300.000₺
160 m2 Çelik Prefabrik Ev3+11.400.000₺
150 m2 Dubleks Çelik Prefabrik Ev2+11.550.000₺
160 m2 Dubleks Çelik Prefabrik Ev3+11.650.000₺

Mimarlar tarafından hazır profiller ile tasarlanan çelik konstrüksiyon yapılar üretimden önce özel programlar ile de gerekli kontrollerden geçirilmektedir. Hazır ev üretimi her yönden kişilere avantaj sunmaktadır. Hem dayanıklı hem de estetik ve ekonomik bir ev yaptırmak için çelik konstrüksiyon en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Daha fazla ev fikri için Pinterest sayfasını ziyaret edin!

Çelik Konstrüksiyon Evler Neden Tercih Edilmeli?

Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Çelik evler neden tercih edilmeli?

Çelik konstrüksiyon evler ülkemizin deprem ülkeleri arasında yer almasından dolayı tercih edilmelidir. Bunun için hem konforlu hem de depreme dayanıklı yapılar son dönemlerde insanların tercihlerinde öncelik verdiği konular arasında yer almaktadır. Çelik konstrüksiyon yapılar ise müstakil ev formunda ve de dayanıklı ve koruyucu bir yapı olduğu için depreme karşı da oldukça güvenlidir.

Üretimi oldukça hızlı bir şekilde yapılan çelik evler aynı zamanda çevre dostu yapı malzemeleri ile de dikkatleri çekmektedir. Son teknolojik yapı malzemeleri kullanılarak bu alanda uzman olarak çalışan mimarların ve mühendislerin tasarımları ile hem konforlu hem de kullanışı ve estetik yapılar oluşturulmaktadır.

Çelik konstrüksiyon yapılar diğer binalar ile karşılaştırıldığında ise daha ekonomik olan yapılar içerisinde yer almaktadır. Yüksek kaliteli malzemeleri ile de uzun süreli bir kullanım sunan konstrüksiyon evler aynı zamanda enerji tasarrufu konusunda da maksimumum değerlere sahiptir. Köye ev yapmak istiyorum diyenler için harika bir içerik, bağlantıya tıklayın!

Çelik Konstrüksiyon Ev Yorumları

Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Konstrüksiyon ev yorumları

Modern mimaride en çok tercih edilen yapılar arasında yer alan çelik konstrüksiyon evler uygun alan üzerine kısa sürede kurulabilmektedir. Çelik konstrüksiyon ev modelleri müşterinin istediği modelde kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir. Bunun için çelik konstrüksiyon ev sahibi olan kullanıcılar hayalindeki evlerde yaşamanın mutluluğunu ve konforunu yaşamaktadır. Klasik ve çok katlı yapılarda genellikle kişilerin aklındaki gibi bir ev oluşturmak gerekli izinlere tabi olduğu için çoğu zaman gerçekleşmemektedir. Ancak çelik ev sahibi olanlar tam da istedikleri gibi evlere sahip olarak yuvalarında konforlu ve güvenli vakit geçirmenin keyfini yaşamaktadırlar.

En İyi Çelik Konstrüksiyon Ev Modelleri

Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
En iyi konstrüksiyon ev modelleri

En iyi çelik konstrüksiyon ev modelleri mimarların yapmış olduğu özgün tasarımlar ile modern ancak kişiselleştirilmiş yapıları sizlere sunmaktadır. Dilerseniz tek katlı dilerseniz de villa veya dubleks şeklindeki çelik konstrüksiyon evler ile aklınızdaki evi kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Çelik konstrüksiyon evler bahçeli ve bireyin daha rahat bir yaşama sahip olması için ferah bir yaşama alanı içerisinde kurulmaktadır. Hafif çelikten üretilen konstrüksiyon evler aynı zamanda diğer yapılara bakıldığında da üstün bir yalıtım teknolojisine de sahiptir. Dış cephe veya iç mimarisi olarak sınırsız bir tasarım çeşitliliğine sahip olan çelik konstrüksiyon konutlar ile artık aklınızdaki yaşam alanında sahip olmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. 

Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Konstrüksiyon villa modeli
Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Çelik ev modeli
Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Çelik konstrüksiyon yapılar
Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Çelik ev modeli
Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2023
Çelik ev teknolojisi

Sıkça Sorulan Sorular

Çelik konstrüksiyon ev fiyatları ne kadar?

Çelik konstrüksiyon ev fiyatları en düşük 100 m2 maliyeti 850.000₺ ila 1.000.000₺ arasında fiyatlarla sunulmaktadır.

Çelik konstrüksiyon evlerin ömrü ne kadar?

Çelik konstrüksiyon evlerin ömrü yıl üzerinden hesaplanacak olursa en az 50 yıllık bir ömrünün olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım ömrü çelik evlerde kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre 70-80 yıla kadar da çıkabiliyor.

Yorum yapın