perde siparişi

Doğalgaz Borusu Gizleme Fikirleri ile Kamuflaj!Kış aylarında ısınmak için kullanmak zorunda kaldığımız kombilerimiz, peteklerimiz bizi soğuktan korumak için en kullanışlı ısınma araçlarıdır. Fakat ev düzeni konusunda çok titiz olan insanlar, doğalgaz borusu gizleme konusunda çözüm arayabilir. Özellikle mutfak içerisinde geçen borulardan büyük rahatsızlık duyulabilir. Bunun için doğalgaz borusu gizleme fikirleri oluştururlar.  Çeşitli fikirlerle kombi borusu saklama çalışması yaparlar.Çeşitli kaynaklara başvurarak doğalgaz boruları nasıl kamufle edilir diye araştırırlar. Estetik açıdan güzel gözükmesi için doğalgaz borusu süsleme çalışması yaparlar. Fakat bu çalışmalar gaz kaçağı gibi büyük problemlere de sebebiyet verebilir.

Uzman ekipler tarafından bilgi almadan borularınıza zarar verebilecek her türlü eylemden uzak durmamız gerekmektedir.

Doğalgaz Boruları Nasıl Kamufle Edilir ?

Doğalgaz Boruları Nasıl Kamufle Edilir

Evlerinde estetik durmadığını düşünenler evin içerisinde bulunan doğalgaz borularının görüntüsünden oldukça rahatsızlık duyarlar. Bunun için doğalgaz borusunu gizleme düşüncesi içine girerler ve kamufle etmeye çalışırlar.Gelelim doğalgaz borusu nasıl kamufle edilir sorusu için önerilere. İlk önerimiz boruları boyamak. Kararlıyım borular gözükmesin diyorsanız evinizin rengiyle boruları aynı renk yapın bu sayede boruları kamufle etmiş olursunuz.

MUTLAKA OKUYUN:  Kristal Avize Temizliği Nasıl Yapılır?(Videolu)

Diğer önerimiz ise ahşap, ahşapla boruyu kapladıktan sonra, borunun belli kısımlarına raflar oluşturmak hem size faydalı olur hem de evinizin içerisindeki dekoratif objeleriniz için yer açmış olup hoş bir görüntü oluşturmuş olursunuz.

Doğalgaz borusu gizleme için bir diğer öneri ise uzun perdelerin arkasına saklamak evinizin içerisinde uzunca olan boruları gizlemek için güzel bir taktik. Başka bir önerimiz ise yapay bitkiler. Sıcaklık canlı bitkilere zarar verebilir fakat yapay bitkilerle boruları sarmak kamufle edebilir üstelik evinizde daha samimi bir ortam oluşturur.İlginizi Çekebilir: %50 Doğalgaz Tasarrufu yapmak için ilgili içeriğe tıklayınız.

Kombi Borusu Gizleme

Kombi Borusu Saklama

Doğalgaz borusu gizleme her ne kadar estetik olarak kulağa mantıklı gelse de tehlike arz edebilecek bir durumdur. Doğalgaz borularının çevresini kapatırsak eğer gaz birikmesi olabilir. Gaz birikmesini etrafı kapalı olduğu için fark edemeyebiliriz bu da büyük bir patlamaya sebebiyet verebilir.

Etrafı açık olursa eğer gaz kaçağının yerini tespit edebiliriz ve kokusunu daha iyi anlayabiliriz. Böyle bir soruna karşılaşırsak eğer düzeltmeye gelen uzman kişiler yerini kolayca tespit edebilir. Eğer ki böyle durumlar yaşamayacağınızı düşünüyorsanız kombi borusu saklama sizin için iyi bir fikir olabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  100 Metrekare Müstakil Ev Maliyeti 2021İlginizi Çekebilir: Petek havası alma nasıl yapılır öğrenmek için bağlantıya tıklayınız.

Doğalgaz Borusu Süsleme

Doğalgaz Borusu Süsleme

Doğalgaz borusu gizleme fikirleri içerisinde en hoş ve zararsız olabilecek çözümlerden bir tanesi doğalgaz borusu süsleme düşüncesidir. Dekorasyonunuzda gereksiz yer kaplayan doğalgaz borusunu güzel göstermenin en mantıklı yolu boyalarla şekillendirmektir.

Kullanacağımız renkli desenler, çeşitli boyalar sayesinde hoş bir görüntü yakalayabiliriz. Üstelik bu düşünce hiçbir tehlike arz etmeyecektir. Borunun üzerine isterseniz kendiniz şekil verir, isterseniz ise hazır kalıplara başvurup dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Zevkinize hitap edecek çeşitli süsleme fikirlerine başvurabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x