perde siparişi

Yeşil Koltuk Takımına Uygun Halı FikirleriEv dekorasyonu alanında salon dekorasyonu daha fazla önem taşır. Evinizin en çok görülen, misafirlerinizi ağırladığınız ve ailenizle en fazla vakit geçirdiğiniz mekan salonunuzdur. Sizlere seçtiğiniz yeşil koltuk takımına uygun halı için tavsiye niteliğinde olabilecek birbirinden güzel halı modellerini hazırladık. Yeşil koltuğa ne renk halı gider sorularını sorduğunuzu düşünerek detayları aktarmaya başlayalım:Daha önce kahverengi koltuk takımına uygun halı ile gri koltuk takımı ne renk halı sorularını cevaplamıştık. Şimdi sırada yeşil koltuklar için halı fikirlerinde!

Salonunuzda bu kadar çok vakit geçirirken elbette uyumlu, şık ve estetik bir salonda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada salon dekorasyonunuzda dikkat etmeniz gereken uyum ve sonrasında estetiktir.

Koltuk takımınız ile halınız arasında uyumu yakaladığınızda salon dekorasyonunuzun büyük bir bölümünü yapmış olacaksınız. Bu bağlamda özellikle koltuk takımı ile halı arasında ortak bir uyum amacı gütmeniz gerekiyor. Yeşil koltuğa uygun halı renkleri ve fikirleri için sizlere bir liste hazırladık!Yeşil Koltuk Takımına Uygun Halı Renkleri

Yeşil koltuk takımına uygun halı model ve seçenekleri arıyorsanız öncelikle yeşil koltuk takımınıza uygun olabilecek renkleri bilmeniz işinizi büyük oranda kola hale getirecektir. Yeşil rengin birçok tonu bulunuyor. Bu nedenden ötürü seçeceğiniz halı rengi o ton ile uyumlu olmalıdır.

MUTLAKA OKUYUN:  Giriş Hol Antre Dekorasyonları için Fikirler

Yeşil koltuk halı kombinleri içerisinde doğayı yansıtan ve doğa rengi olarak nitelendirilen yeşil, birçok renk tonuyla uyum yakalayan renktir. Kırmızı, mavi, taba rengi ya da mavinin tonları yanı sıra krem ve bej renkleri de yeşil koltuk takıma uygun halı renkleri olabilir.

Perde de en az halı kadar uyumlu seçilmeli. Bu noktada daha önce oluşturduğum yeşil koltuk takımına ne renk perde içeriğine mutlaka göz atmalısınız.Yeşil Koltuk Takımına Uygun Halı Modelleri

Yeşil Koltuk Takımına Uygun Halı Modelleri
Yeşil koltuklara uygun halı modelleri

Yeşil koltuk takımına uygun halı modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Elbette ki seçeceğiniz halı modelinin koltuk modeliniz ile doğrudan ilişkisi vardır. Eğer koltuk takımınız düz ve tek renk bir takım ise halınız uygun renklerde desenli ya da çizgili bir halı olabilir.

Eğer yeşil koltuk takımınıza uygun desenli bir halı istemiyorsanız iki rengin ahenkle buluştuğu düz bir halı modeli tercihi de yapabilirsiniz. Örneğin; krem ya da bej renginde bir zemini, üzerinde ise bordo ya da taba renginde şeritlerin olduğu bir halı son derece şık bir tercih olabilir. Yeşil koltuğa uyan halılar elbette ki buradaki öneriler ile sınırlı değil.

MUTLAKA OKUYUN:  Veranda Modelleri için İlham Alacağınız +50 Yaşam Alanı

Modası geçmeyen koltuk renkleri için öneri arayışında olanlar bağlantıya tıklayarak farklı fikirlere ulaşabilir.
1.Chester yeşil koltuklara hangi renk halı

Chester Yeşil Koltuklara Hangi Renk Halı

2.Açık yeşil krem koltuklara halı

Açık Yeşil Krem Koltuklara Halı

3.Yeşil gri koltuklara halı modeli

Yeşil Gri Koltuklara Halı Modeli

4.Kahverengi yeşil koltuğa halı fikri

Kahverengi Yeşil Koltuğa Halı Fikri

5.Yeşil krem koltuğa halı modeli

Yeşil Krem Koltuğa Halı Modeli

6.Yeşil siyah koltuk için halı fikri

Yeşil Siyah Koltuk için Halı Fikri

7.Sarı asker yeşili koltuğa renkli halı

Sarı Asker Yeşili Koltuğa Renkli Halı

8.Yeşil Chester Koltuğa Halı

Yeşil Chester Koltuğa Halı

9.Yeşil turuncu koltuklara halı modeli

Yeşil Turuncu Koltuklara Halı Modeli

10.Yeşil gri koltuk takımına halı

Yeşil Gri Koltuk Takımına Halı

11.Sarı yeşil koltuklar için halı modeli

Sarı Yeşil Koltuklar için Halı Modeli

12.Yeşil koltuk için halı

Yeşil Koltuk için Halı

13.Kahve yeşil koltuk kombinine halı

Kahve Yeşil Koltuk Kombinine Halı

14.Koyu yeşil koltuklara halılar

Koyu Yeşil Koltuklara HalılarAbone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x