Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022


Çocuk masa sandalye anaokulu çağına gelmiş olan çocukların en temel ihtiyaçlarından sadece birisi. Çocuk masa sandalye takımı için araştırma safhasındaysanız sizlere fikir verecek en iyi çocuk masa sandalye seti ile ilgili harika bir içerik hazırladık. Evin neşesi olan çocuklar için kendilerine ait bir oda ve odayı renklendirecek güzel bir çocuk masa sandalyeye ihtiyaçları olduğunu söyleyebiliriz. Okul çağına doğru ilerlemekte olan çocuklar için muhakkak benlik ve sahiplenme duygusunun oluşması için kendilerine ait bir odanın oda ile birlikte masa sandalye ve çeşitli eğitim-öğretim materyallerine ihtiyaç vardır. Bu içeriğimizde ülkemizde faaliyet gösteren en iyi mobilya markalarının çocuk masa sandalye modellerine ve fiyatlarına yer verdik. İçeriğin devamını okumanız dileğiyle…


Çocuk Masa Sandalye Takımı

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
Çocuk masa sandalye takımı

Çocuk masa sandalye takımı için internette çok fazla alternatif model var. Çocuğunuzun sanat eseri üretecek kadar mükemmel mobilyalar için aşağıdaki listeye mutlaka göz atın. Hem sağlam hem de kullanışlı, insan sağlığına zararsız doğal çocuk için masa sandalye takımları için okumaya devam ediniz…


İkea Çocuk Masa Sandalye

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
İkea çocuk masa sandalye

İkea çocuk masa sandalye, çocuk odası için en güzel seçeneklerden biridir. Ahşap masa sandalye çocuk odalarına çok yakışan modeller. IKEA ürünlerinin ne kadar sağlam ve tasarım harikası olduğunu duymuşsunuzdur. Görselde gördüğünüz modelin ortalama fiyatı 650₺’den sunulmaktadır.

Vivense Çocuk Masa Sandalye

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
Vivense çocuk masa sandalye

Vivense çocuk masa sandalye modeli de tıpkı İkea ürüü gibi tasarım harikası. Yine ahşap olması ve beyaz ile kombin oluşturması harika bir model ortaya çıkmasını sağlamış. Vivense masa sandalye takımı fiyatı 750₺’den satışa sunulmaktadır.


Koçtaş Çocuk Masa Sandalye

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
Koçtaş çocuk masa sandalye

Koçtaş çocuk masa sandalye modeli de klasik ahşap görünümden yana tasarım ortaya çıkarmış. %100 ahşap masa sandalye takımı arayanlar için en iyi seçenekerden biri. Koçtaş çocuk masa sandalye seti fiyatı 500₺’den sunulmaktadır.

BİM Çocuk Masa Sandalye

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
BİM çocuk masa sandalye

BİM çocuk masa sandalye takımı da diğer ahşap modellere benzemekle birlikte farklı kaplama özellikleri ile biraz daha ayrılıyor. Çocuğunuzun ev ödevleri için ilkokul 2. ve 3. sınıfa kadar idare edebileceği bir model olarak dikkat çekiyor. BİM çocuk masa sandalye seti fiyatı 360₺’den sunulmaktadır.


A101 Çocuk Masa Sandalye

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
A101 çocuk masa sandalye

A101 çocuk masa sandalye modeli de aynı BİM’dekine benzer özelliklere sahip bir model. Fakat tasarım olarak IKEA çocuk masa sandalye modeline benziyor. A101 marketlerinde ve sitesinde A101 çocuk masa sandalye seti fiyatı 400₺’den sunulmaktadır.(Görseldeki fiyat 2020 yılına aittir.)

Hepsiburada Çocuk Masa Sandalye

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
Hepsiburada çocuk masa sandalye

Hepsiburada çocuk masa sandalye modeli mammut ismiyle biliyor. Hem masa hem de sandalye olarak oldukça kullanışlı olan bu modeli, en çok anaokullarda ve bazı 1. sınıflarda görebilmekteyiz. Hem tasarım olarak hem de kullanım olarak çok başarılı olan plastik çocuk masa sandalye setini sizlere öneriyoruz. Ortalama fiyatı 500₺ olduğunu belirtmek gerekiyor. İkea genç odası takımları ve fiyatları için bağlantıya tıklayın!


Trendyol Çocuk Masa Sandalye

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
Trendyol çocuk masa sandalye

Trendyol çocuk masa sandalye modeli de en çok tercih edilen özellikli modeller arasında yer alıyor. Özellikle Trendyol pazaryerinde en çok satışı yapılan model olması sebebiyle listeye dahil ettik. Ahşap olması, kapanır açılır bir model olması sandalyenin kullanım pratikliğini destekliyor. Trendyol çocuk masa sandalye seti fiyatı 450₺’den sunulmaktadır.

https://www.trendyol.com/cocuk-oyun-aktivite-masasi-x-g3-c103693


Çocuk Masa Sandalye Fiyatları

Çocuk Masa Sandalye Takımı ve Fiyatları 2022
Çocuk masa sandalye fiyatları

Çocuk masa sandalye fiyatları, ürünün modeline, kullanılan malzemeye, tasarıma ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Çocuk masa sandalye fiyatları en düşük 300₺’den başlayarak 750₺’ye kadar gidebilmektedir. Aşağıdaki tablodan ortalama fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çocuk Masa Sandalye TakımlarıEn Düşük FiyatEn Yüksek Fiyat
İkea çocuk masa sandalye seti500₺750₺
Vivense çocuk masa sandalye seti400₺600₺
Koçtaş çocuk masa sandalye seti450₺550₺
Bim çocuk masa sandalye seti300₺500₺
A101 çocuk masa sandalye seti350₺550₺
Hepsiburada çocuk masa sandalye seti500₺700₺
Trendyol çocuk masa sandalye seti450₺650₺

Sıkça Sorulan Sorular

Mammut masa nasıl temizlenir?

Mammut masa nemli bezle temizlenmeli. Herhangi bir ağartıcı ürün kullanılmamalıdır.

Plastik masadan boya lekesi nasıl çıkar?

Plastik masadan boya lekesini çıkarmak için kolonya kullanmalısınız. Ayrıca cif krem de işinizi kolaylaştırabilir.

Çocuk masa sandalye seti ne kadar?

Çocuk masa sandalye seti en düşük 300₺’den başlayıp 1.000₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 2 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x