Antika Telefon Boyama ve Yenileme Fikirleri

0
922
antika-telefon-boyama-yenileme-fikirleri
antika-telefon-boyama-yenileme-fikirleri

Bugün sizlere internette gezerken rastladığım ve gerçekten çok hoşuma giden antika telefon boyama yenileme fikirlerini sunacağım.

Yaklaşık 20 yıl önce herkesin evinde görmeye alıştığımız çevirmeli telefonları bilirsiniz. Tüm telefon numaralarını tek tek çevirerek kullanmanın zor olduğunu düşünsek de oldukça keyifli ve nostaljik olduğunu söylemek istiyorum.

antika telefon boyama
antika telefon boyama

İşte yıllar önce kullandığımız ancak günümüzün şartlarında pek de kullanışlı olmayan antika telefon yenileme ve dekorasyona yeniden kazandırma fikirlerimi sizlerle paylaşacağım.

antika telefon boyama
antika telefon boyama

Antika telefon boyama nasıl yapılır?

Antikacıdan ya da eski eşyalar satan bir dükkandan kolaylıkla bulabileceğiniz bir antika telefona ihtiyacımız var. Bir de Artdeco akrilik boya ile 20 numara bir fırça işimizi görüyor.

Boyamak istediğiniz renk konusunu tamamen zevkiniz belirleyecek ben turkuaz rengi tercih ettim, siz daha farklı bir renk tercih edebilirsiniz.

Boyama yaparken fırçayı aynı yönde boyamalısınız. Böylelikle pürüzsüz ve güzel bir sonuç elde etmeniz mümkün olur. Bir de 4 kat boyamanızda fayda var. En son kurumaya bırakmayı unutmayın. 🙂

antika telefon boyama
antika telefon boyama

Sonuç gerçekten mükemmel. Ben rengi de antika telefonun bu yeni halini de çok beğendim, ya siz?

Bu renk gerçekten çok yakıştı. Antika telefon yeniden hayat buldu diyebilirim.

Sizler de beğendiyseniz ya da farklı fikirleriniz varsa bizimle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Sizlere fikir oluşturması bakımından farklı renklerle boyanmış ve yenilenmiş antika telefon galerisi hazırladım. Buyurun galeriye…

antika telefon boyama
antika telefon boyama

Antika telefon yenileme fikirleri

Daha önceden yapılmış antika telefon boyama fikirleri için aşağıdaki galeriyi gezebilirsiniz. Fikir verici çalışmalar yer alıyor.

Galeride de gördüğünüz gibi daha farklı telefon boyama teknikleri de mevcut mesela vintage çevirmeli telefon boyamada dekupaj tekniği kullanılarak boyama işlemi gerçekleşiyor.

Benim vintage dekorasyon tarzı her zaman hoşuma gitmiştir. Umarım sizler de beğenmişsinizdir. Bir başka kendin yap dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

Kendin yap projesi arıyorsanız mutfak için dekoratif kara tahta yapımı konumu inceleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here