2017 Banyo Dekorasyonu Fikirleri

2
2017-banyo-dekorasyon-onerileri

Banyolar, insan hayatı için vazgeçilmez mekânlardır. Bu alanlarda kullanılan malzemeler ve yapılan dekorasyon, ruh halimizi de etkilemektedir.Bu sebeple banyo fayans modelleri 2017 yılı için de diğer yıllarda olduğu gibi renkleri ve desenleri ile ön plana çıkmaktadır.

Banyo dekorasyon modelleri için seçeceğiniz ürünlerin kalitesi banyoyu uzun yıllar güvenle kullanmanız için önem taşır. Bu yazımızda sizlerle bu yılın öne çıkacak banyo dekorasyon fikirlerini paylaşacağım. Umarım faydalı olur.

2017 banyo dekorasyonu trendleri

2017 banyo dekorasyonu

2017 banyo dekorasyonu için tasarımcılar karmaşadan uzak uyum ve sadeliğin ön plana çıktığı alanlar tasarlamışlar. Bunun için banyoda kullanılan fayanslar ve seramikler önemli bir yere sahiptir.

Banyoda kullanılan malzemelerin renkleri ve desenleri koridor ve salon ile uyum içinde olmalıdır. Bu sebeple birçok farklı renk ve desen alternatifi bu yıl da beğeninize sunulmaktadır.

Daha çok açık renklerin tercih edildiği banyolar için bu yıl, özellikle geniş banyolarda kullanılabilecek, canlı renkler de düşünülmüş.

Modern banyo dekorasyon fikri

Küçük banyo dekorasyonu 21 pratik öneri için yazımı okuyabilirsiniz.

2017’de yeni banyo dekorasyonu trendleri

Banyoların tabanları da duvarları kadar önemlidir. 2017 banyo dekorasyonu için düşünebileceğiniz alternatif taban döşemesinde hamam trendlerini yansıtacak mermer görünümlü fayanslar da kullanabilirsiniz.

Bu size aynı zamanda tatil hissi verecek bir uygulama da olacaktır. 2017 banyo dekorasyonu için parlak fayans tercihleri ön planda olmaya devam ediyor. Yine banyo dolaplarındaki açık renkler ve tonları da akrilik malzeme ile dekore edilmeye bu yıl da devam etmektedir.

Koçtaş banyo dolapları için harika önerilerim var, yazımı okumanızı öneririm.

Banyo dekorasyonu önerileri

Banyonuzun metrekaresi 2017 banyo dekorasyonu fikirleri için de önemli bir veridir. Küçük banyolarda kullanılacak dolaplar, havlu koyma aparatları ve lavabolar için temel amaç, sadece estetik olmamalı alanı da iyi değerlendirme düşünülmelidir.

Dar banyolarda kullanışlılık ön plana çıkarken geniş banyolara sahip dairelerde de yanlış dekorasyon ve renk ile büyük bir alan boşa harcanmaktadır.

Dekorasyonda yanlış yapmamak için evinizin diğer bölümleri ile de uyumlu olabilecek muhtemel dekorasyon örneklerini mutlaka görmelisiniz.

Sonuçta sizin istekleriniz, var olan dekorasyon örnekleri, şartlar ve maliyet bir araya gelerek doğru tercih ortaya konulmuş olur. İsterseniz bu konuda profesyonel bir yardım da alabilirsiniz.

2017 banyo modelleri

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here