klasik-ferforje-yatak-fiyatlari
klasik-ferforje-yatak-fiyatlari

Ferforje yatak ya da ferforje karyola nereden alınır sorularına cevap arıyorsanız bu yazım tam size göre.

Ferforje yatak başlıkları satın almadan önce bilmeniz gereken bir takım bilgiler vardır. Dekorasyon açısından sizin için doğru ferforje yatak modelleri için bir araştırma yaptık.

Ferforje yatak fiyatları ile kalite dengesine dikkat ederek alacağınız ürünlerden ferforje karyola çift kişilik ve ferforje yatak başlıkları piyasada çok fazla tutulmaktadır. Gelin şimdi ferforje yatak dünyasına bir giriş yapalım:

Ferforje nedir?

Ferforje kelimesi Fransızca’dan dilimize geçmiştir. Kelime anlamı olarak demirin yüksek ateşte dövülmesi sonucu ortaya çıkarılan şekillere verilen isimdir.

Terim olarak ise bu şekilli demirlerin dekorasyon malzemesi olarak evlerin iç ve dış mekanlarında çeşitli uygulamalarda kullanılması ile ortaya çıkan sonuçlara verilen addır.

Ferforje yatakların fiyatları

Ferforje yatak başlıkları

Ferforje yatak fiyatları ve yatak başlıklarının fiyatları kıyaslandığında bazı ürünlerde oldukça fazla fark olduğu görülür.

Halbuki yatak odanızın tasarımında yatağınızdan çok yatak başlığınız daha ön planda durmaktadır. Ferforje yatak başlıkları sayesinde yatak odanızın dekorasyon uygulamasındaki kaliteyi artırmış olacaksınız.

Ferforje yatak modelleri

1. Romantik sabahlara kalpli ferforje takım

Ferforje yataklar ve örnekleri

Romantik çiftlerin hem yatak odası dekorasyonunu tamamlayan hem  de tasarımı ile klasik ferforje yatak görünümü sunan bu takım ile siz de yatak odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

Grinin koyu tonları ile boyanmış bu ferforje başlıkta kullanılan elektrostatik boya paslanma yapmayan ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı bir üründür.

2. Modernitenin ferforje çizgileri

Ferforje karyola nereden alınır

Yatak odasında yuvarlak desenli hatlardan hoşlananlar için tasarlanmış bu ferforje yatak başlığı ile tarzınıza uygun bir dekorasyon mümkün hale gelecek.

Modern çizgilerle oluşturacağınız yatak odasında mutlaka bulunması gereken başlıklar listesinde yerini alabilecek bu ürün, siyah rengin beyaz ile oluşturduğu kontrast uyumu ile de dikkat çekicidir.

3. Zor beğenenler için ince işlemeli ferforje

Ferforje karyola

“Ferforje yatak bana göre değil” diyenlerin bile bu yatak başlığı karşısında kayıtsız kalacağını düşünmüyoruz.

Yuvarlak ve keskin hatların beraber kullanıldığı bu yatak başlığının en değerli yanı ana desenlerin arasına işlenmiş yaprak motifleridir.

Bu motifler sayesinde toplam yatak dizaynının kalitesi oldukça artmıştır.

4. Masumiyetin klasik yansıması

Ferforje yatak başlıkları

Yatak odanızda beyaz ağırlıklı renkler kullanmış ve klasik kelimesi sizi tarif ediyorsa bu yatak başlığını mutlaka incelemelisiniz.

Ferforje yatak başlığını klasik kılan unsurlardan biri de aynı desenlerin tekrarı ile oluşturulmuş bir başlık olmasıdır. Keskin hatlar, özellikle dikdörtgen ve kare şekilli eşyalar ve aksesuarlar ile tam bir uyum sağlayacaktır.

5. Kraliyet yatağı ile tanışın

Ferforje yataklar ve çeşitleri

Görünümü ile adeta sarayın yatak odalarından birinde ağırlanıyormuş hissi yaşamak için doğru bir tercih olan bu yatak başlığı sayesinde rahat uykular sizi bekliyor.

Uygun fiyatlı ferforje yatak fiyatları ile yüksek fiyatlı yatak modelleri ile elde edemediğiniz başarılı dekorasyon görüntüsünü yakalamanız mümkün.

Yatak başlığındaki uzun ve dekoratif dikitler de yatağınızda güvenli bir uyku çekmenizin psikolojik desteğini sağlamaktadır.

6. Minimalist ferforje yatak başlığı

Minimalist çizgiler ile sade bir ev dekorasyonu tasarlamışsanız yatak odası için düşüneceğiniz yatak başlığı bu olabilir.

Karışık desenlere sahip olmayan ve düz çizgilerle yumuşak hatların birleştiği bir yatak başlığı arayanların beğeneceği bir ürün.

7. Farklılığı sevenlerin çizgileri

Yatak başlığında farklı olanı arayanlar için bulunmaz bir başlık ile karşı karşıyayız.

Özellikle yumuşak geçişli oval ve yuvarlak şekillerin desen olarak kullanıldığı bu başlık da modern çizgileri yansıtması açısından değerlidir.

Tatlı bir siyah renge sahip yatak başlığını hemen her renk yatak odası dekorasyonunda başarıyla kullanabilirsiniz.

8. Sürrealist ferforje başlık

Hayal gücünüzü zorlayacak bir desen tasarımı ile oluşturulmuş bu yatak başlığındaki yuvarlak hatlar ve orta bölüme konumlandırılmış içi doldurulmuş oval desen ile gerçeğin üstünde bir yatak başlığına sahip olacaksınız.

Ferforje yatağın başlığındaki desen bağlantıların başarılı bir şekilde işlendiğini de belirtmek isteriz.

9. Zarif sevenlere simetrik başlık

Yatak odanız için simetri sizin de vazgeçilmeziniz mi?

Cevabınız “evet” ise bu yatak başlığını mutlaka incelemelisiniz. Takım olarak simetrinin güzel örnekleri ile desenlendirilmiş bu ürün, zıt renklerle gerçekten de şık bir tercih olacaktır.

10. Ahenkli desenlerle ferforje başlık

Yatak başlığı tercih etmede hala karar verememiş olanların kararlarını vermesini sağlayacak bir uyum ile dizayn edilmiş bu yatak başlığı şık görünüme önem veren bayanların özellikle tercih ettiği modellerden biridir.

Desenlerdeki uyumun yatak odasının bütününe yayılan bir dekorasyon anlayışı ile dizayn edildiğinde elde edilecek sonuç gerçekten de başarılı olacaktır.

Ferforje karyola nereden alınır?

Ferforje karyola almak istiyorsanız ve henüz desenleri ve özellikleri konusunda karar vermemişseniz size https://www.ferforjeatolyesi.net/ferforje-yatak.html adresini öneriyorum.

Ferforjeyi bir sanat titizliğinde işleyen bu sitede sadece karyola değil ferforje ile ilgili aklınıza gelebilecek her ürünü bulma imkanınız da var.

4 YORUMLAR

  1. ferforje hayranıyım ve sizin ürünlerinizi de cok beğendim ama nasıl edinebilirim fiyatları il dışı dağıtım var mı bilmek istiyorum. teşekkürler.

  2. Yatak insan hayatında çok önemli rahat olması kadar deorasif olmasıda lazım. Yazınızdaki ferforje yatak modelleride insana ilham veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here