Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir

Ferforje çiçeklik modelleri cam balkon başta olmak üzere evin her yerinde şıklık ve modernlik katmaktadır. 10 farklı uygulama bu içerikte! Ferforje çiçeklik evinizin her mekânında tasarımı tamamlayacak aynı zamanda ev dekorasyonunuza yeni bir tarz katacak ürünlerdir. Ferforje çiçekli modellerini birçok farklı modellerde kullanabilir ve çiçeklerinize evinizin dört bir köşesinde ihtişamlı yerler oluşturabilirsiniz. Kullanışlı ve işlevsel tasarım ürünleri olan ferforje saksı modellerini her yerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sınırsız model arasında dekorasyonunuza ve alanınıza uygun modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

YouTube video

Cam Balkon için Ferforje Çiçeklik

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir

Ferforje saksılık modelleri cam balkon gibi alanlarda son derece şık bir görüntü sağlamaktadır. Eğer cam balkonunuz ile balkon tırabzanlarınız arasında mesafe var ise bu alanlarda ferforje modelleri kullanabilirsiniz ya da cam balkonlarınızın iç kısmında boş bir duvar önünde çiçeklerinize yer açabilirsiniz.

Salon için Ayırıcı Ferforje Saksı

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir

Ayırıcı ferforje saksı modelleri, salon dekorasyonunda isabetli modeller olmaktadır. Salonunuzda çok fazla çiçeğiniz varsa hem işlev hem de görüntü açısından ayırıcı ferforje saksı modellerini tercih edebilirsiniz.

Ferforje Çiçeklik Raf Modeli

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir

Ferforje saksı modelleri arasında salon dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen modellerin başında ferforje çiçeklik raf modeli gelmektedir. Özellikle spor ve modern salon dekorasyonlarında ahşap ferforje raf çiçeklik modelleri dekorasyonunuzu tamamlayacaktır. İpten saksı yapımı için tıklayın!

Ferforje Bisiklet Saksı Fikri

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir
Ferforje bisiklet saksı fikri

Demir ferforje çiçeklik modelleri arasında spor ev dekorasyonunda oldukça rağbet görmektedir. Bisiklet formundaki bu tarz ferforje modellere 4 ila 5 arasında çiçek yerleştirebilirsiniz. Böylece çiçekleriniz farklı konumlarda oldukça şık bir görünüme sahip olacaktır.

Açık Balkon için Ferforje Çiçeklik Modeli

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir
Açık balkona ferforje saksı

Açık balkonunuzda çok fazla çiçeğiniz varsa ancak dağınık duruyorlarsa sorunu ferforje çiçeklik ile çözebilirsiniz. Özellikle demir ferforje saksı modelleri balkonunuzda hoş dururken aynı zamanda yağmur ve benzeri gibi olumsuz hava koşullarına karşı da dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır.

Ferforje Duvar Rafı Çiçeklik Modelleri

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir
Ferforje duvar raf saksı

Evinizin salon, yatak odası ya da balkon gibi istediğiniz her alanda ferforje saksı modellerini kullanabilirsiniz. Eğer yatak odası ya da salon gibi mekanlarda alanınız dar ise uygun ferforje modelleri arıyorsanız ferforje duvar rafı çiçeklik modellerini duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Böylece hem yerden tasarruf ederken hem de çiçeklerinize dekorasyonunuzda şık bir yer oluşturabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonunda Ferforje Çiçeklik Fikirleri

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir
Bahçeye ferforje çiçeklik

Ev dekorasyonunda olduğu gibi çiçeklerin yoğun olduğu bahçe dekorasyonunda da ferforje saksı modelleri oldukça işlevsel olmaktadır ve şık bir görüntü sergilemektedir. Bahçenizde kullanabileceğiniz ferforje çiçeklik modelleri ve fiyatları oldukça çeşitlidir. Kolaylıkla bahçenize en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Ahşap Ferforje Saksı Modeli

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir
Ahşap demir ferforje saksı

Sayısız ferforje çiçeklikler arasında tercih edebileceğiniz modellerden birisi de ahşap modellerdir. Özellikle evinizin salon ve yatak odası gibi kapalı mekanlarında rustik ve ahşap bir tasarım tercih ettiyseniz ahşap ferforje modelleri tamamlayıcı olacaktır.

Balkon için Şahane Fikir: Demir Askılı Ferforje Modelleri

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir
Demir askılı ferforje saksı

Demir askılı ferforje çiçeklik, özellikle demir korkulukları olan balkonunuzda ya da  bahçe korkuluklarınızda yerden tasarruf ederken aynı zamanda oldukça şık durmaktadır. Demir askılı ferforje modellerinin tekli ya da çoklu modelleri ile çiçeklerinizi adeta sallanıyormuş gibi korkuluklarınıza takabilirsiniz.

Kapalı Balkon Dekorasyonunda Şık Ferforje Modelleri

Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir
Kapalı balkon ferforje çiçeklik

Ferforje çiçeklik modelleri özellikle kapalı balkonlarda son derece kullanışlı ve bir o kadar da şık görünüm sağlamaktadır. Kapalı balkonunuzun alanı darsa ferforje modelleri aynı zamanda sizin için işlevsel de olacaktır. Saksılarınızı sıkışık koymak yerine çoklu, uzun ferforje modelleri ile dar balkonlarınızda bile çiçeklerinize kolaylıkla yer açabilirsiniz. Böylece dar olan kapalı balkonlarınızda bile çiçekleriniz ferah ve yer kaplamadan kendilerine yer bulabilir.

“Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir” üzerine 5 yorum

    • Merhabalar Gülsüm Hanım, gördüğünüz modelleri tamamen bilgilendirme amaçlı. Satışımız yoktur.

      Yanıtla
    • Bekir Bey değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sitemizde gördüğünüz tüm görseller fikir amaçlıdır. Herhangi bir satışımız yoktur. Gördüğünüz modelin benzerlerini internetten temin edebilirsiniz ancak birebir aynısını bulunduğunuz şehirde demirci ustasına özel tasarım olarak yaptırabilirsiniz. Bilginize sunarız. Selamlar.

      Yanıtla

Yorum yapın