ferforje-aksesuarlar
ferforje-aksesuarlar

Sizlere bugün evinizi ya da bahçenizi çok şirin gösterecek sevimli bir aksesuar olan ferforje çiçeklik modelleri konusunu aktaracağım. Ferforje, demir’in dövülerek işlenmiş süslü demirler ortaya çıkarma işine denilmektedir. Bu işleme sırasında çiçeklik, dekoratif bir stand, masa bile yapılabilmektedir. Ben bugün sizler için ferforje aksesuar içerisinde yer alan ferforje saksılık konusu üzerinde duracağım.

ferforje-bisiklet-ciceklik
ferforje-bisiklet-ciceklik

Ferforje çiçeklik nerede kullanılır?

Ferforje çiçeklik hem ev içerisinde hem balkonda kullanabileceğiniz özel bir süs eşyasıdır. Ayrıca büyük bir bahçeniz varsa ferforje çiçeklik standlarından yararlanabilirsiniz. Benim size tavsiyem mutfakta pencere önüne yerleştireceğiniz küçük ferforje saksılar ile güzel bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Ayrıca balkonunuzda oluşturacağınız bir alanı tamamen ferforje aksesuarlarla donatabilir, ferforje saksılar için özel bir yer tasarlayabilirsiniz.

ferforje-cicek-standlari-2
ferforje çiçeklik modelleri

Evinizde veya bahçenizde özel olarak konumlandıracağınız ferforje bisiklet çiçeklik ile gösterişli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Neden ferforje aksesuarlar tercih edilmeli?

Ferforje aksesuarlar her şeyden önce son derece zarif ürünlerdir. Ayrıca güvenlidir ve dayanıklıdır. Bakım zamanı geldiğinde kolaylıkla bakımını yapabilirsiniz, bu noktada çevreye saygılıdır.

ferforje
ferforje

İnternette ferforje aksesuarları kolaylıkla bulabilirsiniz ancak benim özellikle takip ettiğim ferforje ürünlerle kendini ispat etmiş olan English Home sitesine bakmadan alışveriş yapmayın derim. 🙂

Bu yazımda sizlere tavsiye niteliğinde olabilecek ferforje çiçeklik modelleri konusunu hem Türkiye’den hem de dünyadan bulduğum örneklerle baş başa bırakmak istiyorum. Bir sonraki ferforje aksesurlarla görüşmek üzere… 🙂

 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here