Türkiye’nin İlk Raf Sistemleri E-Ticaret Sitesi

Girişim hikayeleri birçok insana ilham olur. Girişim, “burada bir şeyler eksik, burada bize ihtiyaç var” denildiği noktada yola koyulmaktır. Her girişim başarılı olmaz, her girişimci de öyle ama tüm girişim hikayeleri özeldir ve üstünde durulması gerekir. Her girişimci biraz risk alır. Kimisi hiç denenmemiş bir şeyler dener. Kimisi hiç görülmemiş özellikler sunar. Hepsi kendince zorlu süreçlerden geçer. Yolun sonunda başarmak da var “en azından denedim” diyebilmek de. İşte Modern Raf, başarılı girişim hikayelerinden bir tanesi…

Modern Raf’ın kuruluşu da diğerleri gibi “bize ihtiyaç var” düşüncesine dayanmaktadır. Modern Raf kurucuları Ayşe Hatun Arslanbaş ve İdris Arslanbaş çifti bir girişim yapmaya karar verir. “Öyle bir şey yapmalıyız ki fark yaratmalıyız ve öyle iyi yapmalıyız ki en iyisi olmalıyız”. Bu cümleler kurucuların ağzından dökülerek Modern Raf’ın kuruluşuna ve bugünlere gelmesine zemin hazırlamıştır.

Türkiye’nin İlk Raf Sistemleri E-Ticaret Sitesi
Modernraf.com.tr Türkiye’nin ilk raf sistemleri e-ticaret sitesi

Arslanbaş çifti, 20 yıllık sektör tecrübelerini daha ileriye taşıma fikriyle 2002 yılında Karadeniz’de Modern Raf’ı kurar. Çift, markanın isminin ne olması gerektiği konusunda bir süre düşündükten sonra en iyi ismin Modern Raf olacağına karar verir. Markaya soyadını vermek çok alışık olunan bir durumdur ama onlar bir farklılık yapar ve “bizi değil işimizi yansıtan bir isim olmalı” diyerek son kararını verir.

2002’den 2013’e kadar her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen marka 2013 yılına geldiğinde hizmet alanını biraz daha genişletmek ister ve bunun için de e-ticaret girişiminin en iyi seçenek olduğunu düşünür. O yıllarda e- ticaret gelişmeye başlamış diğer markalar da yavaş yavaş bu gelişmeye ayak uydurmuştur. Tek fark raf sistemlerinde e-ticaret yapan başka bir marka yoktur. Riskli sürecin başladığı yer tam da bu noktadır. Modern Raf bu alanda başka hiçbir marka olmamasına rağmen “biz bunu da başarırız” der ve Türkiye’nin ilk raf sistemleri e- ticaret sitesini kurar. Sektörde öncü olması markanın başarısını daha da yükseltir, riskler fırsata dönüşür. Modern Raf, her geçen gün gelişmeye devam etmekte ve en iyisini sunabilmek için titizlikle çalışmaktadır.

Modern Raf İle Raf Sistemlerine Dair Her Şey

Modern Raf, müşterilerine alternatif ürünler sunmak için ürün çeşitliliğini olabildiğince geniş tutmaktadır. İhtiyacınız olan askılıkları, tel ürünleri, metal sistemleri, plastik ürünleri ve hırdavat ürünleri bulabilmeniz mümkün. Küçük işletmelerden en büyük işletmelere kadar veya ev dekorasyonundan ofis dekorasyonunda kadar birçok mekana uyum sağlayabilecek ürünler burada mevcut.

İşletmeniz için ihtiyacınız olan standlardan tutun tel sepetlere kadar, market rafından ayakkabılığa hatta plastik mankenlere kadar aklınıza gelen ve gerekli olan tüm ürünler en iyi fiyatlarla modern Raf ‘ta! Bu ürünleri incelemek için https://www.modernraf.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Modern Raf, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunabilmeyi hedeflediği için sektördeki en dayanıklı malzemeleri kullanarak, ince bir işçilikle ürünlerini üretmektedir. Kaliteli ürünlere uygun fiyatlara sahip olmak isteyen her müşterinin tercihi Modern Raftır.

Türkiye’nin Her Yerine Raf Teslimatı

Modern Raf, Türkiye’nin her yerine teslimat sağlamaktadır. Satın alınan ürünler banka onayladıktan sonra 1-3 gün içerisinde paketlenmekte ve kargolanmaktadır. Özel üretim ürünlerin teslimat süresi değişmektedir. Her özel üretim ürünün teslimat süresine ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Modern Raf garanti ve iade sürecinde de müşteri memnuniyetini önemser. Üretici firmalar tarafından aksi söylenmediği sürece tüm ürünleri garantili şekilde tüketiciye sunulmaktadır. Kargoyu teslim alırken ürünün kusurlu olup olmadığını kontrol etmek önemlidir. Eğer üründe bir hasar varsa kargo teslim alınmadan geri gönderilmelidir. Eğer ürün teslim alınmış ve müşteri tarafından hasar verilmişse garanti kapsamından çıkmaktadır.

Kargoyu teslim aldıktan sonra ürünün hatalı olduğu fark edilirse ürün, en geç 7 gün içinde markaya geri iade edilmek üzere kargo firmasına teslim edilmelidir. Marka, gönderilen ürünü teslim alır hatayı inceler ve ürünü yenisi ile değiştirir. Eğer 7 gün içinde ürün kullanılmışsa, iade ve değişim yapılamaz.

Modern Raf’ı Tercih Edenler Markalar

Modern Raf demek mutlu müşteriler demektir. Müşteri memnuniyeti ve onların beğenisi en öncelikli konudur. Kaliteli ürünlere sahip olmak herkesin isteğidir. Özellikle işletme açan müşteriler bir ürünü satın aldıktan sonra ilerleyen dönemlerde ürün sebeiye sorun yaşamak istemezler. Bu yüzden daha en başta güvenilir bir markayı tercih etmek önemlidir.

Türkiye’nin İlk Raf Sistemleri E-Ticaret Sitesi
Modernraf.com.tr Referansları

Sağlık Bakanlığı, English Home, Vakko, İnci, Er Metal, Anemon Hotels, Sarar, Biev, Hafele, Melike Tatar, Eve, Canada Green Gate, Tuğba Kuruyemiş, Kom, Aselsan, Celal Bayar Üniversitesi ,Loya, Swenza, Frederıc Turkey, Özdemirkaya, Fix Pro, İdea ve Düzpaş Modernraf’ın mutlu müşterilerden bazılarıdır.

Modern Raf ’tan Mesaj Var!

Biz, Modern Raf ailesi olarak her zaman en iyiyi hedefledik ve o yolda ilerledik. İlerlemeye de devam edecek size daha iyisini sunabilmek için hep daha fazla çalışacağız. Her müşteri ile bağ kurmaya özen göstermekteyiz. Onlarla aile olabildiğimiz için de oldukça şanslıyız. Bu aile her geçen gün büyüyecek ve gelişecek. Siz de Modern Raf ailesine katılmak, işletmenizi büyütmek, evinizi neşelendirmek isterseniz biz hep burada, hizmetinizdeyiz.

Bir gün bize katılmanız dileğiyle,

Modern Raf.

Yorum yapın