perde siparişi

Siyah Beyaz Banyo Dekorasyonu için +19 FikirSiyah renk, zarafet ve zenginlik ifade eden özel bir renktir. Ev dekorasyonunda siyah renk kullanımı oldukça nadir olmakla birlikte cesaret ister. Siyah beyaz banyo dekorasyonu ile siyahı rengi daha yakından tanıyacağız. Bugün sizlere siyah rengi banyo dekorasyonu için kullanmak istedim. Bu noktada siyah beyaz banyo dekorasyon fikirleri hazırladım.Siyah beyaz banyo dekorasyonu nasıl olmalı?

Siyah rengi banyo dekorasyonu için kullanmaya kesin olarak karar verdiyseniz ilk olarak ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor. Mesela banyo dekorasyonu için söyleyecek olursak, siyah rengin hangi bölümde kullanılacağını tespit etmek gerekir.

Siyah beyaz banyo için kullanılacak aksesuarlar da dekorasyonu önemli derecede etkilemektedir. Banyonuzu gösterişli hale getireyim derken karanlık ve sıkıcı bir banyo dekorasyonu ile karşılaşmamak için gereken planlamanın yapılması şarttır.

Siyah beyaz banyo sadeliğin yanında minimalist ve modern bir tarzı da yansıtıyor desek yanılmış olmayız. Çok fazla üzerinde durmadan bile banyo dekorasyonu için siyah beyaz renk kullanımı zenginliğinizi ve lüksü ortaya çıkarabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri için +13 Altın Kural


Banyoda duvar için siyah renk kullanımı

Siyah renk duvar rengi seçimi zor bir durumdur. Hele ki banyo dekorasyonu için siyah seçiminiz varsa siyah duvarlar içinizi karartabilir, ancak bununla birlikte doğru aksesuar kullanımı ve beyaz ile uyumu da oldukça zarif bir banyo dekorasyonu elde etmenizi sağlayabilir.

Size tavsiyem banyodaki duvarlardan birini seçerek siyah boyamayı deneyin. Tüm banyo duvarlarını siyaha boyamaktan iyidir. Böylelikle vurguyu duvara yansıtmış olursunuz.

Banyo dekorasyonu siyah fayans kullanımı

Banyo duvarlarını siyaha boyamak yerine zeminde ve duvarlarda özel tasarım siyah renk fayans kullanmak daha doğru bir seçim olabilir. Parlak seçilecek fayanslar ile banyonuzu daha ışıltılı hale getirmeniz mümkün. Bu durum ortama ekstra enerji katacaktır.Siyah beyaz banyolar için duvarlarda ve zeminde siyah fayans kullanımına karar verdiyseniz diğer alanlarda beyaz kullanımı ile dengeyi mutlaka sağlamalısınız. Diğer türlü siyahın boğucu can sıkıcı olabilir.

Siyah beyaz banyolarda temizlik nasıldır?

Siyah banyolar için temizlik rahattır diyebiliriz. Çünkü siyah renk lekeleri daha az gösterir, ancak toz dediğiniz zaman da siyah renk tıpkı arabalarda olduğu gibi tozu hemen belli eder. Bu durum canınızı sıkabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Gri Renk Dekorasyon Fikirleri için Örnekler Tavsiyeler

Banyo dekorasyonu için hangi renk kullanılırsa kullanılsın tavsiyem temizlemesi kolay, hemen silinen ve leke tutmayan malzemelerden olmasına özen gösterilmeli.
Siyah beyaz banyo aksesuarları

Siyah beyaz banyolar için kullanılacak aksesuarlar dekorasyonun hayati öneme sahip adımlarından biridir. Çünkü banyonun genel siyah dokusuna aykırı seçilecek aksesuarlar mekanı boğuk gösterebilir. Bunun yerine siyah beyaz renk uyumu ve dengesi mutlaka aksesuarlarla sağlanmalıdır.

Banyo için aksesuar seçerken gümüş, altın rengi ya da bakır, metal tercihleri de siyah beyaz banyo dekoru için alternatif oluşturabilir. Özellikle doğal taşlı lavabo tezgahı, granit, mermer süslemeler doğru tercihler arasındadır. Siyah beyaz banyoya hangi renk paspas sorusuna cevabı kendiniz çıkarmışsınızdır.

Banyo dekorasyonu için size alternatif fikirler verebilmek için örnek banyo dekorasyonu hazırladım. Aşağıdaki örnek banyolara bakarak evinizde olmasını istediğiniz siyah beyaz banyo için fikir sahibi olabilirsiniz. Bir başka dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

Siyah beyaz banyo örnekleri

Örnek dekorasyonları görüntülemek için görsellere tıklayın.

Hilton banyo modelleri ve fiyatları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

MUTLAKA OKUYUN:  En Kullanışlı Mutfak Parke Renkleri ve ModelleriAbone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x