Plastik Kasadan Neler Yapılır? |+20 Kendin Yap Fikri

2
38926

Plastik kasadan neler yapılır sorusu çok genel bir soru olsa da hayal dünyanızdan geçen hemen hemen her şeyi ev dekorasyonuna kazandırabilirsiniz. Plastik kasaları değerlendirmek için masa, kitaplık, puf başta olmak üzere hayal gücünüzü de zorlayacak çok farklı ve büyük mobilya fikirlerini de hayata geçirebilirsiniz.

Tahta kasadan neler yapılır yazısında bahsettiğimiz 10 dekoratif ve zekice fikre farklı bir versiyon kazandırmak için bu sefer de plastik kasadan neler yapılır içeriğini sizlere sunmak istedim.

Dekorasyonda kullanabileceğiniz geri dönüşüm fikri yazımda anlattığım gibi plastik kasadan da harika şeyler yapmak zor değil.

Meyve kasasından tasarım fikirleri gibi plastik kasadan ne yapılır farklı ve orijinal fikirler için gelin birlikte listeyi inceleyelim.

Plastik kasadan neler yapılır?

Kitaplıktan yatağa, yataktan konsola, puftan tv ünitesine aklınıza gelebilecek her şey bu listede!

1Plastik kasadan dresuar yapımı

blank
Plastik kasadan dresuar yapımı

Evinizi sıra dışı göstermek mi istiyorsunuz. Plastik kasadan neler yapılır sorusuna yanıt bulabileceğiniz ustalık gerektirecek plastik kasadan dresuar yapımı tam size göre. Hem eşyaları organize etmek için bir çekmece görevi görür hem de oldukça dekoratif bir zenginlik katar.

2Plastik kasadan masa yapımı

blank
Plastik kasadan masa yapımı

İster bahçeniz isterseniz de eviniz için düşünebileceğiniz plastik kasaların bir araya gelmesi ile oluşturulacak harika bir masa tasarımı.

3Plastik kasadan karyola yatak yapımı

blank
Plastik kasadan karyola yatak yapımı

Plastik kasalar sebze meyve taşımak dışında ne işe yarar diyenler için! İşte size pazardaki plastik kasaları toplamaya başlayacağınız harika bir yatak fikri. Plastik kasaları yatak ölçünüze göre birleştirin ve üzerine sunta kestirin en son yatağınızı koyun. İşte bu kadar!

4Plastik kasadan komodin yapımı

blank
Plastik kasadan komodin yapımı

Elinizde değerlendirmeyi bekleyen bir plastik kasa mı var? İşte size zekice bir fikir daha. Plastik kasadan komodin yapın ve yatağınızın yanına yerleştirin.

5Plastik kasadan kitaplık yapımı

blank
Plastik kasadan kitaplık yapımı

Eviniz için büyük bir kitaplık yaptırmak için bütçeniz yeterli değilse. Size alternatif oluşturacak harika bir kitaplık fikri.

6Plastik kasadan konsol yapımı

blank
Plastik kasadan konsol yapımı

Plastik kasaların gücü adına… 🙂 Plastik kasandan konsol da mı yapılırmış dediğinizi duyar gibiyim. Konsolun sağ ve sol ayaklarını plastik kasaları birleştirerek tasarlayabileceğiniz harika bir fikir!

7Plastik kasadan elbise dolabı yapımı

blank
Plastik kasadan elbise dolabı yapımı

Plastik kasaların birleşen gücü ile ortaya çıkan bir elbise dolabı. Tam öğrenci evlerine yönelik bu geri dönüşüm fikrini destekliyoruz… 🙂

8Plastik kasadan yan sehpa yapımı

blank
Plastik kasadan yan sehpa yapımı

Evinizin dekoruna göre rengarenk kasalardan yan sehpa yapabilirsiniz. Yapımı için ayakları yerleştirmek yeterli.

Alüminyum yan sehpa fikri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

9Plastik kasadan deterjanlık yapımı

blank
Plastik kasadan deterjanlık yapımı

Çamaşır makinesi üzerine konumlandırabileceğiniz harika bir raf fikri diyebiliriz. Çocukların ulaşmasını engellemek için düşünebileceğiniz plastik kasadan deterjanlık fikrini değerlendirebilirsiniz.

10Plastik kasadan puf yapımı

blank
Plastik kasadan puf yapımı

İki adet plastik kasayı üst üste getirmek suretiyle puf yapabileceğinizi biliyor musunuz? İşte sizlere kolaylıkla yapabileceğiniz puf fikri.

11Plastik kasadan çamaşırlık yapımı

blank
Plastik kasadan çamaşırlık yapımı

Plastik kasaları değerlendirme noktasında düşünebileceğiniz bir başka fikir ise çamaşırlık tasarlamak. Oldukça kullanışlı ve şık değil mi?

12Plastik kasadan kütüphane yapımı

blank
Plastik kasadan kütüphane yapımı

Evinizde geniş bir alana sahipseniz ve kitaplar ile aranız çok iyi ise, işte sizlere onları yeni evine kavuşturacağınız harika bir plastik kasadan kütüphane fikri.

13Plastik kasadan çekmeceli organizer yapımı

blank
Plastik kasadan çekmeceli organizer yapımı

Plastik kasalardan neler yapılır sorusu için bir cevap daha! İşte sizlere mutlaka denemenizi önerdiğim bir başka çekmeceli organizer yapımı.

14Plastik kasadan avize yapımı

blank
Plastik kasadan avize yapımı

Rengarenk plastik kasaların bir araya getirilmesiyle oluşturabileceğiniz sıra dışı bir avize fikri. Halihazırda bulunan avizenizin kenarlarına da konumlandırmak suretiyle görseldeki gibi bir dekor elde edilebilir.

15Plastik kasadan hareketli kitaplık yapımı

blank
Plastik kasadan hareketli kitaplık yapımı

Plastik kasaları birleştirin alt kısmına tekerlek monte edin ve işte size her yerde göremeyeceğiniz kadar güzel bir kitaplık fikri daha.

16 Plastik kasadan duvara monte organizer yapımı

blank
Plastik kasadan duvara monte organizer yapımı

Plastik kasalardan neler yapılır sorusuna cevap niteliğinde bir başka organizer fikri daha. İster bir raf isterseniz bir ünite olarak tasarlayabilirsiniz.

17Plastik kasadan sedir yapımı

blank
Plastik kasadan sedir yapımı

Bahçeniz için düşünebileceğiniz plastik kasalardan yapılabilecek kullanışlı bir sedir yapımı fikri.

18 Plastik kasadan hareketli organizer yapımı

blank
Plastik kasadan hareketli organizer yapımı

İster kitaplık olarak isterseniz de eşyaları organize edeceğiniz bir depolama alanı olarak kullanabileceğiniz pratik ve hareketli bir fikir.

19Plastik kasadan tv ünitesi yapımı

blank
Plastik kasadan tv ünitesi yapımı

Benim bu listede favorim olan plastik kasadan tv ünitesi fikri hem oda bölümleme için hem de ünite olarak kullanılabiliyor. İşte geri dönüşüm fikirleri içerisinde büyük ev mobilyası olarak nitelendirebileceğimiz bir düşünce!

20 Plastik kasadan yemek odası konsol yapımı

blank
Plastik kasadan yemek odası konsol yapımı

Plastik kasalardan yemek odası için hiç konsol yapılır mı demeyin! Plastik kasalardan neler yapılır sorusuna belki de verilecek en iyi mobilya fikri için yemek odası konsolunu söyleyebiliriz.

Yemek takımı konsola nasıl yerleştirilir bağlantısına tıklayarak farklı fikirler edinebilirsiniz.

Bugün sizlere plastik kasadan ne yapılır sorusuna verilebilecek en iyi 20 fikri sizlerle paylaştık. Sitemizin yorum alanına en beğendiğiniz fikri yazabilir, bu içeriği sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar dilerim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here