perde siparişi


Ofis Dekorasyon Önerileri için İlham Alacağınız +5 Örnek

Ofisler insanların bazen en fazla zaman geçirdikleri yerler oluyor. Bu sebeple de bir yandan fazla zaman geçirmeleri bir yandan da misafirlerini ağırlıyor olmaları sebebiyle ofislerin dekorasyonlarına oldukça fazla önem veriliyor. Ofis dekorasyon ürünleri ile dekore edilen ofisler için uzmanlardan ve iç dekorasyon firmalarından fikir alınması gerekiyor. Bu aşamada ilk olarak kişilerin ofislerini klasik ya da modern şekillerden hangisi seçerek dekore edeceğine karar vermesi ve ofis dekorasyon önerileri hakkında detaylı araştırmalar yapılması gerekiyor. Sonrasında kişiler daha net öneriler alabiliyorlar. Bu aşamada eğer kişilerin ofisleri küçükse daha çok modern ve açık renkli tasarımlar öneriliyor. Eğer büyük bir ofisiniz varsa mobilyaların bolca kullanıldığı kahve tonlarında ofisler kurulabiliyor.Home ofis çalışanlar için güzel fikirlere bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Ofislerin olabildiğince iyi gözükmesi için küçük tüyolar yer alıyor. Bu tüyoları uygulayan kişiler de ofislerini maksimum şekilde kullanabiliyorlar. İlk olarak kişilerin renk uyumuna dikkat etmesi gerekiyor. Masalar ile duvarın ve yer döşemesinin kesinlikle uyuşması önem arz ediyor. Bunun yanında odanın pencereli olan duvarına kişilerin arkasını dönmemesi gerekiyor.  

MUTLAKA OKUYUN:  Hilton Banyo Modelleri ve Fiyatları 2021

Bu sebeple karşısına almayan kişilerin pencereleri yan tarafında kalacak şekilde bir dizayn yapması öneriliyor. Bunun yanında kişilerin ofis dekorasyon önerileri alırken atladıkları konulardan olan çiçekler ve tabloların da atlanmaması gerekiyor. Bu objeler çok daha sıcak bir ortam oluşmasını sağlarken çok da şık bir görüntü sunuyor. Son olarak kişilerin teknolojik cihazları da düzgün biçimde yerlerine koyması birçok kişi için önemli oluyor.

Küçük Ofisler için Etkili Dekorasyon Fikirleri

İşlerimizi bir merkezden yürütebilmek için ofislere ihtiyaç duyulur. Bu ofisleri alırken veya kiralarken işimize uygun büyüklükte olmalarında dikkat etmeliyiz. Bunun gibi daha pek çok konuda ofis kiralama işi ayrıntılar gerektirmektedir. Tutulacak büyük yada küçük ofisler için etkili dekorasyon fikirleri arasından küçük ofis tutacaklar için bir kaç tüyo vermek iyi olacaktır.Neler Okuyacaksınız?

Ofise Uygun Eşya

Her ofis ortamı için masa, sandalye, sehpa, koltuk gibi zorunlu dekorasyon malzemeleri olmalıdır. Ofisin küçüklüğü ile orantılı olacak ebatı küçük eşya seçimi ofise ferahlık katacak ve ortamı daha güzel gösterecektir. Gereksiz eşya stoğu yapılmayarak ihtiyaç olabilecek kadar ihtiyaç ofise yerleştirilmelidir.

Küçük Ofisler için Etkili Dekorasyon Fikirleri

Renk seçimi Küçük ofis dekorasyonunda en dikkat edilecek konu renktir. Küçük olan ofis için koyu renklerden kaçınmak gerekir. Yine aynı şekilde alacalı renklerden de kaçınmak gerekir. Sade kırık beyaz, bej gibi tonlardan dekorasyon malzemeleri alınmalıdır.

Zevkinize Uygun Dizayn

Ofis ortamını misafirler dışında en sık kullanacak kişi ofisin sahibi olacağı için kendi zevkine uygun dekore etmelidir. Çünkü gün boyu ofiste kalacak kişi ofis sahibi olacağı için huzursuz olmamalıdır böyle bir ortamda. Küçük ofis ebatına uygun mobilya , perde ve diğer ürünleri zevkine uygun seçer ise motivasyonu yüksek olacaktır.

Genel Olarak

Küçük bir ofis sahibi olanlar ofis dekorasyonunda neleri dikkate almalıdır.

  • Ebatına uygun malzeme seçimi yapılarak kaba ve büyük ürünlerden kaçınılmalı
  • Portatif ve çok amaçlı kullanılabilir ürünler olmalı
  • Çok pahalı ürün yerine ihtiyaca uygun ve yeterli malzeme temin edilmelidir.
  • Havalandırma ve pencerelere aşırı dekoratif malzeme konulmamalı ki hem ışık hem de hava sirkülasyonu sağlanarak ferah ortam sağlansın.
  • Eski ve göze nahoş gelen malzemeleri ortamda bulundurmamalıdır.
  • Duvar renklerinde de mümkün olduğunca sade renkler seçilmelidir.
  • Dizayn edilecek ortam özenle hazırlanmalıdır. Ofis masası pencereye yakın ve ışığı önden alacak şekilde kullanılmalıdır.
  • Hoş kokulu ve ortamı diri gösterecek canlı süs bitkileri ile ortamı renklendirmek hoş bir atmosfer sağlayacaktır.
MUTLAKA OKUYUN:  Modası Geçmeyen Koltuk Renkleri için +10 Öneri

Bu tüyolar ile küçük ofisler görsel olarak şık bir şekilde dekore edilmiş olacaktır.Ofis dekorasyon ürünleri ile tasarlanmış 5 dekor!

1.Modern ofis dekorasyon fikri

Modern ofis dekorasyon fikri

2.Açık renk ofis dekorasyon tasarımı

Açık renk ofis dekorasyon tasarımı

3.Ofis dekorasyon ürünleri tasarım fikri

Ofis dekorasyon ürünleri tasarım fikri

4.Koyu renk yaratıcı ofis dekorasyonu

Koyu renk yaratıcı ofis dekorasyonu

5.Modern ofis dekorasyon örneği

Modern ofis dekorasyon örneği

Yukarıda sizlere ofis dekorasyon ürünleri ile tasarlanmış ofis dekorasyon önerileri sunmaya çalıştık. Beğendiğiniz ofis dekorasyonAbone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x