Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri


Duvar Kağıdı

Marshall deniz kabuğu rengi son dönemin modası. Bu renk en moda renklerden sadece birisidir. Hem ofis hem de evlerde çok fazla tercih ediliyor. Peki, neden? Hem ofis hem de evler için tercih ediliyor. Sebebi ise modern bir renk tonunun beraberinde, aynı zamanda şık bir görünüm sunması. Odanızın aydınlık gözükmesi açışından da sunulan bir seçenek. Kapalı olan alanlarda tercih edilerek odanın ferah gözükmesini destekliyor. Marshall deniz kabuğu rengi tercih edecek olan kişilere önerimiz, kolay temizlenen bu rengi kir tutmayacağını düşündüğünüz alanlara uygulamanız.


Deniz Kabuğu Rengi Nasıl Bir Renk?

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri
Deniz kabuğu rengi nasıl bir renk?

Peki, tam olarak nasıl bir renk? Genel olarak beyaz ve krem gri tonlarında arasında kalan bir renktir. Bu renk uygulamasını, hangi rengin üzerine yaptığınıza göre de değişir. Farklı bir sonuç almamak açısından Marshall deniz kabuğu rengi uygulamasında astar kısmının çok iyi ayarlanması gerekir. Renk tonu açısından özenle hareket etmeniz, direkt olarak deniz kabuğu renginin de gözükmesi demektir. Aydınlık olmasını istediğiniz odalarda tercih etmeniz son derece önemli olacak. Kartepe rengi ile boyanmış evler için bağlantıya tıklayın!

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Kodu Nedir?

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri
Marshall deniz kabuğu rengi duvar boyası kodu nedir?

Merak ettiğiniz Marshall deniz kabuğu rengi kodu verilmiştir. Sevilen ve kalitesini kanıtlamış olan markanın bu rengine sahip olmak için 2211 kodu ile satın almalısınız. Online siparişleriniz için herhangi bir aksaklık ya da yanlışlık olmaması açısından mutlaka dikkat etmeniz gereken kodudur. 

Marshall deniz kabuğu rengi kodu: 2211 


Daha fazla detay için tıklayın!

Deniz Kabuğu Rengi Duvarda Nasıl Durur?

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri
Deniz kabuğu rengi duvarda nasıl durur?

Marshall deniz kabuğu rengi duvarda nasıl durur sorusu da sık sık soruluyor. Bu renk açık bir renk olduğundan, direkt olarak duvarda aydınlık ve şık durur. Açık bir renk olduğundan mutlaka rengin görünümü de sizi memnun edecektir. Aynı zamanda duvara astığınız objeler için de harika bir arka plan olacak. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan duvar renginin şıklığının görmüş olacaksınız.

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Yorumları

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri
Marshall deniz kabuğu rengi yorumları

Rengi daha önce boyatmış, kullanmış olan kişiler ne diyor? Elbette Marshall deniz kabuğu rengi için olumlu yorumlar var. Herkesin önerisi, daha çok çocuk odası için tercih edilmemesi. Çünkü açık renk olduğundan diğer renklere göre daha çok kir gösterir. Ancak bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan istediğiniz diğer odalar için kullanabilirsiniz. Genel olarak salon için uygun olduğunu söylemek mümkün. Seçim tamamen sizin.

Aşağıdaki yorumları da okuyabilirsiniz:


“Salonda tercih ettik ve çok memnunuz. Son derece şık bir görüntü elde ettik.”

“Koyu renk bir duvara uyguladık. Bu sebeple astarın kalın olması önemliydi. Sonuçtan memnun kaldık.”

“Salonumuz için uyguladık. Kir göstermiyor memnununuz.”


Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri
Deniz kabuğu rengi duvar boyası örnekleri

Örnekler genel olarak salon, koridor için mevcut. Özellikle kapalı – karanlık alanlarda kullanımının olması Marshall deniz kabuğu rengi ile avantaj sağlıyor. Bunları göz önünde bulundurarak siz de bu önerilere göre hareket edebilirsiniz. Severek kullanacağınız bir boya olacak.

Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası Örnekleri
Deniz kabuğu rengi duvar boyası

Aşağıdaki videoyu izleyerek deniz kabuğu rengi ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

YouTube video

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x