perde siparişi

Koltuk Örtüsü Fikirleri için Tavsiye EdilenlerSalon dekorasyonunuzu tamamlayan önemli eşyalardan biri koltuklardır. Koltukların şekillerinden renklerine kadar her türlü özelliği salon dekorasyonunuzun havasını değiştirebilir. Koltuk örtüsü sayesinde koltukların kumaş renklerini ve modellerini koltukları değiştirmeden de yenilemeniz mümkündür.Bu işlem, hem maliyet açısından sizi tatmin edecek hem de dilediğiniz renkler ve modellerle dekorasyon tamamlayıcı bir niteliğe kavuşmuş olacaksınız. Bunun için en fazla rağbet gören koltuk örtülerini sizi için araştırdık. Koltuk örtüsü dekorasyon ile bütünleştiğinde hem kullanışlı hem de gösterişli bir görünüm kazandırabiliyor.

IKEA koltuk örtüsü fikirleri

Standart ebatlara sahip ikea koltuk örtüleri için birçok kumaş seçeneği mevcuttur. mikrofiber kumaştan pamuk ve polyester karışımı kumaşlara kadar çok fazla alternatifinizin olduğunu söylemek isteriz.

IKEA koltuk örtüsü

Kumaşların sağlam dikiş yapısına sahip olduğunu, çamaşır makinesinde yıkanabildiğini belirtmek gerekir. Ektorp, çok renkli jennylund, tullsta ve söderhamn koltuk kılıfları çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

MUTLAKA OKUYUN:  İstikbal’in En İyi Yatağı Hangisi? | +5 İstikbal Yatak Tavsiyesi


Tay tüyü koltuk örtüleri

Diğer tip ve model koltuk örtülerinde olduğu gibi tay tüyü koltuk örtüsü için de almadan önce mutlaka kendi koltuklarınız ile satın alacağınız ürünün ebatlarını kıyaslayın. Standart koltuk örtüsü her koltukta düzgün bir görüntü sağlamayabilir.

Tay tüyü koltuk örtüsü

Leke ve kir tutmayan özel kumaştan üretilen tay tüyü örtüler çamaşır makinesinde ya da elde yıkanabilir. Yıkandıktan sonra Ilık ütü ile ütüleyip ıslak bekletilmemesi gerekir.

Tay tüyü koltuk örtülerinde renk seçenekleri oldukça fazladır. Bazı tay tüyü koltuk örtülerinin kayma yapmasından şikayetçi olan müşteriler için son dönemde alt tarafına konulan malzemeler ile bu kayma problemi de ortadan kaldırılmıştır.Lastikli koltuk örtüleri

Lastikli koltuk örtülerindeki temel amaç örtünün kaymasını engellemek ve koltuğa doğru bir şekilde geçirilmesini sağlayarak bir bütünlük oluşturmaktır. lastikli koltuk örtülerinde de birçok kumaş cinsi, rengi ve modeli tercih edilebilmektedir.

Lastikli koltuk örtüsü

Lastikli koltuk örtüleri diğer koltuk örtülerinden farklı olarak daha fazla koltuk modeli için uygundur. Bunun sebebi esneyen bir kumaş cinsinin tercih edilmesidir.

MUTLAKA OKUYUN:  English Home Halı Kilim Modelleri ile +20 Fikir

Bu örtülerde kullanılan lastik aparatlar sayesinde kumaşın kayma yapması da engellenmektedir. Özellikle bürümcük cinsi kumaşların çokça tercih edildiği bu örtüler de diğer koltuk örtüleri gibi makinede yıkanabilmektedir.
Koltuk örtülerini makinede yıkarken yıkama talimatlarına mutlaka uymanız gerekir. Çamaşır suyu gibi ağır kimyasallar kullanmamanız gerekir.

Örnek koltuk örtüsü fikirleri

Aşağıda hem koltuk örtülerini hem de koltuk kılıflarını birlikte görebilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x