Koltuk Döşeme Kumaş Kombinleri 2021


En kullanışlı koltuk kumaşı aynı zamanda koltuğunuzun kullanım ömrünü aynı oranda uzatacaktır. Eğer koltuğunuzun kumaşını değiştirmeyi düşünüyorsanız kumaşınızın kaliteli, leke tutmaz, renk atmaz ve kullanışlı olmasını kumaş tercihlerinizde eleyici faktörler olarak göz önünde bulundurmalısınız. Koltuk döşeme kumaş kombinleri için yazımızda değindiğimiz örneklere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.


Koltuklarınıza döşemelik kumaş tercihi yapmadan önce kısa bir araştırma yapmanız faydanıza olacaktır.  Her ne kadar piyasada oldukça fazla çeşitte döşeme kumaşı olsa da birkaç püf noktası ile seçenekleri en aza indirgeyerek tercihinizi en doğru şekilde yapabilirsiniz.

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları

Koltuk Döşeme Kumaş Kombinleri 2021

En iyi döşemelik kumaş markaları konusunda piyasada çok farklı markalara yönelik söylemler olsa da özellikle birkaç markada kaliteden ödün verilmeden üretilen, uzun süre kullanım ömrü olan ve kesinlikle deforme olmayan döşemelik kumaşlar bulabilirsiniz.


  • Taç: Ev tekstilinde Taç markası uzun yıllar boyunca bilinen, geniş ürün yelpazesine sahip olan ve kaliteli ev tekstili ürünleri ile oldukça da sevilen bir markadır. Taç markasında döşemelik kumaşlar da oldukça kaliteli ve iyi ürünler olmaktadır. Taç markasının döşemelik kumaşlarını uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Brillant: Geniş ürün çeşitliliği içinde döşemelik kumaş modelleri de olan ve sevilen bir markadır. Brillant döşemelik kumaş modelleri içerisinde düz renklerde ve desenli modellerde yüzlerce farklı çeşit bulabilirsiniz.

İster Taç marka isterseniz de Brillant marka seçin koltuk döşeme kumaş kombini doğru bir şekilde yapamadığınızda istenilen uyumu yakalayamazsınız. Piyasada ismi duyulmamış birçok marka söz konusu.

Koltuk Döşeme Modelleri ve Renkleri

Koltuk Döşeme Kumaş Kombinleri 2021

Koltuk döşeme modelleri ve renkleri tercih etmeden önce elbette ilk olarak kalitesine daha sonra ise dekorasyonunuza olan uyumuna dikkat etmelisiniz. Bu hususlar doğrultusunda piyasada kalite düzeyi yüksek olan birçok döşemelik kumaş modelleri bulmanız mümkündür.


Nubuk: Sıvı geçirmeyen ve leke tutmayan bir kumaştır. Ağartıcı ve kimyasal ürün kullanmadığınız takdirde uzun süre boyunca kullanabileceğiniz ve farklı renklerini rahatlıkla bulabileceğiniz bir döşeme kumaşıdır.

Tay tüyü: Tay tüyü uzunluğunda üretilen ve havlı olan bir döşeme kumaşıdır. Kolay kolay leke tutmaz, üzerinde bir şey döküldüğünde kolaylıkla temizlenebilir. Bu sayede uzun ömürlü bir kumaştır.


Şönil kumaş: Kadifeyi andıran tüylü bir döşeme kumaşıdır. Şönil iplikten dokuma yöntemi ile üretilmektedir. Polyester ve pamuk malzemesinden üretilen şönil kumaş; özellikle günlük kullanılan koltuklarda oldukça kullanışlı ve renk seçeneği fazla olan döşeme kumaşıdır.

İlginizi Çekebilir: Koltuk döşemesi kumaş seçimi nasıl olmalı?


40 Tane Koltuk Döşeme Kumaş Kombinleri

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x