IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024

IKEA gardırop birçok tüketici tarafından araştırılan bir ürün çeşididir. IKEA gardırop modelleri her geçen yıl güncelleniyor. Gardıroplar İkea markasında farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış. Bu içerikte hem piyasada yer alan gardırop modellerine hem de İkea gardırop fiyatları 2024 hakkında geniş bilgilere sahip olabileceksiniz.

İster yatak odası için isterseniz de çocuk odaları için düşünebileceğiniz modellere göz atabilirsiniz. İçeriğin devamında hayal gücünüze uyumlu bir yatak odası kurmanıza katkı sağlayacak modelleri inceleyebilirsiniz.

IKEA Gardırop Fiyatları 2024

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea gardırop fiyatları

İkea gardırop fiyatları elbette fiyat politikası olarak sabit olmasa da ortalama fiyatlar ile sizlere fikir verebilir. İkea markasında yer alan gardırop fiyatlarına göz atıldığında modele, rengine, özelliğine, büyüklüğüne göre fiyatların değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

İkea gardırop fiyatları 2024 için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

IKEA Gardırop ModelleriFiyatlar
Brimnes Gardırop Modeli6.650₺
Kleppstad Gardırop Modeli6.350₺
Hauga Gardırop Modeli8.000₺
Vihals Gardırop Modeli6.650₺
Visthus Gardırop Modeli6.650₺
İdanas Gardırop Modeli10.500₺

İkea gardırop modelleri ve fiyatları için güncel modellere ve fiyatlara bakmak için IKEA markasının güncel sitesine de göz atabilirsiniz.

https://www.ikea.com.tr/kategori/cocuk-dolap-ve-gardiroplari

IKEA Gardırop Modelleri

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea gardırop modelleri

IKEA tasarımlardan keyif almak isteyen insanlara dair ürünler üreten marka, dolap alanları konusunda büyük bir titizlik ile çalışıyor. Gardırop, bir yatak odasının olmazsa olmazları arasında yer alırken, markanın bu konuda sunduğu hizmetler daha da farklı kılıyor her şeyi. Çünkü ihtiyaçlara uygun bir şekilde organize edeceğiniz kıyafetlerinizin ana deposu gardıroplar ve bu konuda etkin bir seçim yapmak, baştan 1 – 0 öne geçmenizi sağlıyor. Model başlıklarına bakacak olursak şöyle bir sıralama yapabiliriz:

– Sürgü kapaklı gardıroplar
– Menteşe kapaklı gardıroplar
– Açık dolap çözümleri
– Pax tanem gardırop modeli
– Panelli gardıroplar
– Açık renkli modeller
– Koyu renkli modeller
– Duvar renginize uyumlu siyah modeller
– Altın sarısı tasarımlar
– Kırmızı gardırop modeli
– İskelet sistemi ekstra güçlü modeller

İlginizi Çekebilir: İkea ayakkabılık modelleri ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Ve daha onlarca IKEA gardırop tasarımı, yatak odanızın en özel ürünü haline gelmek için sizleri bekliyor. Yatak odası planlayıcısı olarak bilinen düzenleme seçenekleri sayesinde, yatak odanızı nasıl daha ferah bir şekle dönüştüreceğinizi görebilirsiniz. Dilerseniz İkea elbise dolabı modellerini incelemeye geçelim:

İkea Pax Gardırop Modeli

YouTube video

Brimnes Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Brimnes gardırop

Brimnes gardırop modeli, İKEA markasının en çok satan gardırop modellerinden biridir. Özellikle genç odaları ve daha minimal yaşama arzusunda olanlar için biçilmiş bir modeldir. Farklı renk seçenekleri ile ölçülerde de özelleştirilebiliyor.

İkea brimnes gardırop fiyatı 6.650₺’den sunulmaktadır.

Kleppstad Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Kleppstad gardırop

Kleppstad gardırop modeli de oldukça sade görünümü ile dikkat çekici bir model. Elbise asmak için alan ile raflı yan depolama alanı ile çok kullanışlı bir model olduğunu söyleyebiliriz. Yine farklı renk seçenekleri ile piyasaya sürülen

İkea kleppstad gardırop fiyatı 6.350₺’den sunulmaktadır.

Hauga Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Hauga gardırop

Hauga gardırop modeli, olduça farklı tasarımlarla özelleştirilebilir farklı özellik ve amaçlarla kullanılabilecek bir model olması sebebiyle çok dikkat çekici bir model. Birden fazla alınarak modüler sistemlerle kombin tamamlanabileceği gibi sadece tek ünite şeklinde de alınabiliyor.

İkea Hauga gardırop fiyatı 8.000₺’den sunulmaktadır.

Vihals Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Vihals gardırop

Vihals gardırop modeli de oldukça sade bir gardırop arayanlara harika seçenekler sunuyor. Aynalı olarak da satın alınabilen bu model, düz kapak seçenekleri ile de tüketicinin seçimine sunulmuş. Elbise ve raf alanlarının yeterince geniş olduğu

İkea Vihals gardırop fiyatı 6.650₺’den sunulmaktadır.

Visthus Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Visthus gardırop

Visthus gardırop, modüler görünümü ile oldukça farklı bir depolama alanı sunuyor. Minimal çizgilerin hakim olduğu bu model, farklı elbise ve giyim gruplarını kategorilere bölmek isteyenlere yönelik hazırlanmış tasarım olmasıyla öne çıkıyor.

İkea Visthus gardırop fiyatı 6.650₺’den sunulmaktadır.

İdanas Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea İdanas gardırop

İdanas gardırop modeli farklı bir tarz yaratmak isteyenler için düşünülmüş bir model. Şifonyere benzeyen tasarımı ile farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik tasarlanmış.

İkea İdanas gardırop fiyatı 10.500₺’den sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

İkea gardırop fiyatları ne kadar?

İkea gardırop fiyatları; modele, renge, özelliklere göre değişse de ortalama fiyatlar 6.500₺’den başlayarak 12.000₺’ye kadar çıkmaktadır.

İkea gardırop modelleri kullanışlı mı?

İkea elbise dolabı modelleri için kullanıcı yorumlarına göz atıldığında kullanıcıların İkea elbise dolabı modellerini oldukça kullanışlı, sağlam ve fiyatına göre ekonomik olduğu görüşü ortaya çıkıyor.

“IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2024” üzerine 2 yorum

  1. Saklanmaya ihtiyacım var, yatak altı dar geliyor artık. Bu gardırop modeli işimi görür mü acaba?

    Yanıtla

Yorum yapın