IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022


IKEA gardırop birçok tüketici tarafından araştırılan bir ürün çeşididir. IKEA gardırop modelleri her geçen yıl güncelleniyor. Gardıroplar İkea markasında farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış. Bu içerikte hem piyasada yer alan gardırop modellerine hem de İkea gardırop fiyatları hakkında geniş bilgilere sahip olabileceksiniz. İster yatak odası için isterseniz de çocuk odaları için düşünebileceğiniz modellere göz atabilirsiniz. İçeriğin devamında hayal gücünüze uyumlu bir yatak odası kurmanıza katkı sağlayacak modelleri inceleyebilirsiniz.


IKEA Gardırop Modelleri

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea gardırop modelleri

IKEA tasarımlardan keyif almak isteyen insanlara dair ürünler üreten marka, dolap alanları konusunda büyük bir titizlik ile çalışıyor. Gardırop, bir yatak odasının olmazsa olmazları arasında yer alırken, markanın bu konuda sunduğu hizmetler daha da farklı kılıyor her şeyi. Çünkü ihtiyaçlara uygun bir şekilde organize edeceğiniz kıyafetlerinizin ana deposu gardıroplar ve bu konuda etkin bir seçim yapmak, baştan 1 – 0 öne geçmenizi sağlıyor. Model başlıklarına bakacak olursak şöyle bir sıralama yapabiliriz:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  IKEA L Koltuk Takımı Modelleri 2023

– Sürgü kapaklı gardıroplar
– Menteşe kapaklı gardıroplar
– Açık dolap çözümleri
– Pax tanem gardırop modeli
– Panelli gardıroplar
– Açık renkli modeller
– Koyu renkli modeller
– Duvar renginize uyumlu siyah modeller
– Altın sarısı tasarımlar
– Kırmızı gardırop modeli
– İskelet sistemi ekstra güçlü modeller


İkea ayakkabılık modelleri ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Ve daha onlarca IKEA gardırop tasarımı, yatak odanızın en özel ürünü haline gelmek için sizleri bekliyor. Yatak odası planlayıcısı olarak bilinen düzenleme seçenekleri sayesinde, yatak odanızı nasıl daha ferah bir şekle dönüştüreceğinizi görebilirsiniz. Dilerseniz İkea elbise dolabı modellerini incelemeye geçelim:


İkea Pax Gardırop Modeli

YouTube video

Brimnes Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea Brimnes gardırop

Brimnes gardırop modeli, İKEA markasının en çok satan gardırop modellerinden biridir. Özellikle genç odaları ve daha minimal yaşama arzusunda olanlar için biçilmiş bir modeldir. Farklı renk seçenekleri ile ölçülerde de özelleştirilebiliyor. İkea brimnes gardırop fiyatı 2.650₺’den sunulmaktadır.


Kleppstad Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea Kleppstad gardırop

Kleppstad gardırop modeli de oldukça sade görünümü ile dikkat çekici bir model. Elbise asmak için alan ile raflı yan depolama alanı ile çok kullanışlı bir model olduğunu söyleyebiliriz. Yine farklı renk seçenekleri ile piyasaya sürülen İkea kleppstad gardırop fiyatı 2.350₺’den sunulmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Doğtaş Yemek Odası Takımı için +12 Model

Hauga Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea Hauga gardırop

Hauga gardırop modeli, olduça farklı tasarımlarla özelleştirilebilir farklı özellik ve amaçlarla kullanılabilecek bir model olması sebebiyle çok dikkat çekici bir model. Birden fazla alınarak modüler sistemlerle kombin tamamlanabileceği gibi sadece tek ünite şeklinde de alınabiliyor. İkea Hauga gardırop fiyatı 4.000₺’den sunulmaktadır.


Vihals Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea Vihals gardırop

Vihals gardırop modeli de oldukça sade bir gardırop arayanlara harika seçenekler sunuyor. Aynalı olarak da satın alınabilen bu model, düz kapak seçenekleri ile de tüketicinin seçimine sunulmuş. Elbise ve raf alanlarının yeterince geniş olduğu İkea Vihals gardırop fiyatı 2.650₺’den sunulmaktadır.

Visthus Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea Visthus gardırop

Visthus gardırop, modüler görünümü ile oldukça farklı bir depolama alanı sunuyor. Minimal çizgilerin hakim olduğu bu model, farklı elbise ve giyim gruplarını kategorilere bölmek isteyenlere yönelik hazırlanmış tasarım olmasıyla öne çıkıyor. İkea Visthus gardırop fiyatı 2.650₺’den sunulmaktadır.


İdanas Gardırop Modeli

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea İdanas gardırop

İdanas gardırop modeli farklı bir tarz yaratmak isteyenler için düşünülmüş bir model. Şifonyere benzeyen tasarımı ile farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik tasarlanmış. İkea İdanas gardırop fiyatı 6.500₺’den sunulmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Koltuk Arkası Dresuar Modelleri 2023

IKEA Gardırop Fiyatları

IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea gardırop fiyatları

İkea gardırop fiyatları elbette fiyat politikası olarak sabit olmasa da ortalama fiyatlar ile sizlere fikir verebilir. İkea markasında yer alan gardırop fiyatlarına göz atıldığında modele, rengine, özelliğine, büyüklüğüne göre fiyatların değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. İkea gardırop fiyatları 2022 için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

IKEA Gardırop ModelleriFiyatlar
Brimnes Gardırop Modeli2.650₺
Kleppstad Gardırop Modeli2.350₺
Hauga Gardırop Modeli4.000₺
Vihals Gardırop Modeli2.650₺
Visthus Gardırop Modeli2.650₺
İdanas Gardırop Modeli6.500₺
IKEA Gardırop Modelleri ve Fiyatları

İkea gardırop modelleri ve fiyatları için güncel modellere ve fiyatlara bakmak için IKEA markasının güncel sitesine de göz atabilirsiniz.

https://www.ikea.com.tr/kategori/cocuk-dolap-ve-gardiroplari

Sıkça Sorulan Sorular

İkea gardırop fiyatları ne kadar?

İkea gardırop fiyatları; modele, renge, özelliklere göre değişse de ortalama fiyatlar 2.500₺’den başlayarak 7.000-8.000₺’ye kadar çıkmaktadır.

İkea gardırop modelleri kullanışlı mı?

İkea elbise dolabı modelleri için kullanıcı yorumlarına göz atıldığında kullanıcıların İkea elbise dolabı modellerini oldukça kullanışlı, sağlam ve fiyatına göre ekonomik olduğu görüşü ortaya çıkıyor.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x