perde siparişi

Balkon Süsleri ile Balkon Süsleme FikirleriBu yazımda sizlere çevrenizde ya da internette görebileceğiniz en iyi ve en güzel balkon süsleri hakkında fikirler sunmak istedik. Balkon dekorasyonunda balkon demiri süsleri ile balkon süsleme çok önemli yer ediniyor. İşte bu anlamda sizler için derlediğimiz video içerik ile aşağıdaki süs fikirlerine bir göz atmanızı öneriyorum.Balkon süsleri ile donatılmış harika balkonlar

Balkon demiri süsleme bir evin dış dekorasyonunu muazzam değiştiren uygulamalardandır. Siz de balkonunuzda farklı niteliklere sahip süsler kullanabilir ve evinizin dış dekorasyonunu daha şık bir hale getirebilirsiniz. Balkon süsleri için balkon demirine takılan ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de galvanizli askılı saksılardır.

Galvanizli askılıklı saksılar

Hem çiçekleri kullanmak hem de bunu yaparken saksıların dekoratif özelliklerini ön plana çıkarmak için güzel bir tercih olan bu saksılar sayesinde balkonunuz hiç olmadığı kadar alımlı hale gelecektir.

Balkonunuz hangi ebatta olursa olsun, balkonu derli toplu kullanmak daha ferah bir ortam sağlamada önemlidir. Bu ortamı sağlarken de balkon demirlerini kullanmak gerekir.

MUTLAKA OKUYUN:  Karavan İçi Tasarımları için +25 Şirin Fikir :)


Bu demirler aynı zamanda iyi birer süsleme alanlarıdır. Küçük biblolar, mumluklar, minik seralar, balkon sulukları, fener askısı gibi ürünler balkonunuzda kullanacağınız farklı süsler olarak karşımıza çıkıyor.

Balkon süs fikirleri

Balkonların sadece demirleri değil aynı zamanda duvarları da süslenebilir. Duvar süslemeleri için tercih edeceğiniz ham madde de balkonunuzun demirlerinin üretim maddesine uyumlu olmalıdır.

Alüminyum balkon korkuluklarına sahipseniz daha modern süslemeler tercih etmelisiniz. Eski tarz demir balkonlarda ise antik döküm şeklinde üretilmiş farklı geometrik şekiller, kuş figürleri, aynalar da tercih edilebilir. Ayrıca zaman zaman bazı balkonlarda gördüğümüz hayvan büstleri de ilginç bir balkon süsü oluşturmaktadır.İlginizi Çekebilir: Balkonunuzu güzelleştirmek için farklı şeyler arıyorsanız sarkan balkon çiçekleri yazımı okumanızı öneririm.

Balkon süsü ile dekorasyon fikirleri

Balkon süslerini kullanırken çiçeklerin konulduğu saksıları sadece balkon demirlerine monte etmeyebilirsiniz. Balkonunuzun duvarları müsaitse duvara monte edilen, birbirinden renkli ve modelli saksılar sayesinde güzel bir balkon dizaynı oluşturabilirsiniz.

Çiçekli balkon süsleri

Yine çiçekleri sevenler tarafından kullanılan farklı bir balkon saksısı da inceliği ile yer kaplamayan ahşap saksılardır. Bu saksılar sadece çiçekleriniz için güzel bir alan oluşturmayacak aynı zamanda balkonunuza da farklı bir hava katacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Oyuncak FikirleriBalkonunuz genişse ayaklı ürünler de değerlendirilebilir. Geniş balkonların köşelerinde yer alan ayaklı saksılık, bibloluk, mumluk gibi ürünler de tercih listenizde olmalıdır.

Balkon süslemede balkonu çok fazla süsle boğmamak da gerekir. Sade ama birkaç süsle şıklığı artırılmış balkonlar daha fazla ilgi çekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Balkona bu kadar süsü nasıl yerleştireceğimi bilmiyorum diyenlere, küçük balkon dekorasyonu yazımı okumalarını öneriyorum.

Örnek niteliğinde en iyi balkon süslemeAbone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x