Dondurma Çubuklarından Raf Yapımı Videolu Anlatım

Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

Hayran Kalacağınız 2016 Perde Modelleri

En Moda Tezgah Arası Fayans Modelleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 12 Mayıs 2017

Tezgah arası fayans modelleri, birçok bayanın takip ettiği ve mutfağınızın havasını değiştiren özelliklere sahiptir. Mutfak tezgah seramik modelleri olarak da karşımıza çıkan farklı renkte ve desendeki modeller arasında tercih yapmak için geniş bir mutfak dekorasyonu anlayışına sahip olmak gerekir.

Mutfak dekorasyonunda tezgah arası fayans modelleri için belirlediğiniz listeyi düzenlerken mutlaka mutfak içi mobilya, mutfak dolabı, beyaz eşya renkleri ve modelleri, mutfağın gün ışığını alma durumu gibi özellikler de göz önünde bulundurulmalıdır.

Tezgah arası mozaik modelleri

Mutfak arası fayanslar

Tezgah arası fayans modelleri seçiminde geniş bir ürün yelpazesi sizleri beklemektedir: Mozaik, karo, pvc, plastik çeşitleri ve yapay taş modelleri en sık kullanılan ürünlerdir. Mutfak arası fayans modellerinin tercih edilmesinde iki farklı etken ön plana çıkmaktadır.

Bunlardan birisi mutfak ortamında oluşan nemin ve kirin kolaylıkla temizlenmesine olanak sağlamasıdır. Bir diğeri ise ki bu özellik bayanların daha fazla dikkatini çekmektedir, mutfağın havasını değiştiren bir şıklık sağlamasıdır.

Açık mutfak dekorasyonu için oldukça güzel önerileri bu yazımda bulabilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünlerin sadece görünümüne ve mutfaktaki dekorasyonun uyumuna bakarsanız bu, kalite ve işçilik anlayışını arka planda tutmanıza neden olabilir. Tezgah arası fayans modelleri seçiminde uyum kadar üretilen malzemenin kalitesi ve bunların mutfağa uygulanmasındaki işçilik de uzun ömürlü bir kullanım için önemlidir.

Mutfak tezgah arası fayans modelleri

Son dönemde tezgah arası fayans modelleri arasında dikkat çeken bir uygulama da seramik fayans döşemeleridir. Bu modeller mutfak dekorasyonunu ön plana çıkaran en önemli ürünlerdir. Çabuk temizlenmesi bir artı olarak kabul edilirken uzun yıllar içerisinde renklerinin solması ve onarımının pahalıya yapılması eksi bir yön olarak düşünülmektedir.

Daha sade ve yansıma sıkıntısı olmayan mutfaklar için cam fayanslar da kullanılabilir. Bu fayansların fiyat performans açısından uygun niteliklere sahip olması da tercih sebepleri arasındadır.

Apron mozaik fayanslar, mutfaklarda bayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Doğru işçilik ile sağlam bir derz uygulamasının uzun yıllar mutfağınıza şıklık katacağını belirtmek isteriz.

Duvar olsun zemin olsun fayans araları nasıl temizlenir merak edenlere bu yazımı öneriyorum.

Mutfak tezgah arası seramik modelleri

Tezgah arası fayans modelleri için son dönemde klasik anlayışın dışında birbirinden ilginç ve modern çizgilere sahip örneklerin var olduğunu görmekteyiz. Bu örnekleri siz de mutfağınız için kişiselleştirebilir ve uygun olanları seçebilirsiniz.

İşte sizler için seçtiğimiz seramik modelleri…

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

4 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Yaşam Alanını Güzelleştiren Vitra Karo Seramik Modelleri - Ev Dekorasyon Fikirleri on 15 Mayıs 2017
  2. Pingback: Gözünüzü Alamayacağınız Desenli Karo Seramik Evler - Ev Dekorasyon Fikirleri on 19 Mayıs 2017
  3. Pingback: Banyolar için Olmazsa Olmaz Banyo Seramik Modelleri - Ev Dekorasyon Fikirleri on 28 Mayıs 2017
  4. Pingback: Evinizi Güzelleştiren Kartonpiyer Modelleri - Ev Dekorasyon Fikirleri on 6 Ocak 2018

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Ramiz 17 Şubat 2018

Tezgah arası mozaik modelleri daha güzel görnüyor.

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Dekoratif Çerçeveler

Dekoratif Çerçeveler

10 Ağustos 2015
Modern Abajur Modelleri

Modern Abajur Modelleri

27 Haziran 2015