perde siparişi

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve FiyatlarıGeleneksel halı kullanımında duvardan duvara halı karşımıza çıkan seçenekler arasında. Peki, hangi modeller en kullanışlı oluyor?İşte yanıtı…

Duvar dan Duvara Halı Özellikleri

Duvardan Duvara Halı Özellikleri

Öncelikle hem kaliteli hem de benzersiz desenlerden oluşan halılar tercih edebilirsiniz. Farklı modeller için özellikler de değişecektir.

Tamamen kaliteli ve orijinal olan halılar ile duvardan duvara en şık görünümün elde edilmesi mümkün. Halı yıkama hizmeti de alarak kullanımın avantajlı olması sağlanabilir.Dokuma halı olması

En önemli özellikler arasında dokuma halı olması olabilir. Talep ettiğiniz dokuma halı modellerinde çeşitlilik çok olduğundan, kendi zevkinize göre bir seçim yapmak da çok kolay olacak.

El Halısı

Dilerseniz özel tasarım halılarınız için direkt olarak el halısı kullanabilirsiniz. Duvardan duvara bukle halı modeli ve diğer modeller için de el halısının olması söz konusu olabilir. Bunu göz önünde bulundurup, anında seçim yapabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Makyaj Masası Dekorasyonu için +16 Fikir

Özel Boyutlandırma

Halı modellerinde en önemli özellik, özel şekilde boyutlandırmanın da oluyor olması. Hızlı ve kolay şeklide boyutlandırmanın olması sağlanır.Duvardan Duvara Halı Nasıl Döşenir?

Duvardan Duvara Halı Nasıl Döşenir?

Döşeme işleminin yapılması için ilk olarak halı seçimini yapmanız istenir. Ardından bu alanda uzman olan ekip tarafından duvardan duvara döşeme işleminin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

  • Öncelikle halı ölçüsü alınır.
  • Halının hazırlanması sağlanır.
  • Döşeme için duvarlara aparatlar takılır.
  • Halının duvara yerleştirilmesi yapılır.
  • Uzman kişilerin son kontrolü ile halı döşemesi tamamlanmış olur.

Bauhaus Duvar dan Duvara Halı Fiyatları

Bauhaus Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Halı seçiminizi belirledikten sonra halı fiyatları konusunda da bilgi almak isteyebilirsiniz. En uygun ödemeler ile halı alma fırsatı sunuluyor. Halı modeli göre, halının kalitesine göre fiyatlar değişiyor.

100 TL’den başlayan 1.200 TL’ye kadar uzanan geniş bir fiyat listesi var. Markanın sunmuş olduğu fiyatları incelemek için kataloglara bakabilirsiniz. Geniş bir fiyat aralığı zaman zaman yapılan kampanyalar ile müşteri memnuniyeti sağlanıyor.
Koçtaş Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Koçtaş Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Peki, halı fiyatları için Koçtaş seçenekleri neler? Marka üzerinden satın alma işlemi yapacak olan kişi, en uygun ödemeleri görebilir. Bu durumda makine halısı olması, dokuma halısı olması gibi türler üzerinden, 50 TL gibi bir fiyatlardan başlayarak kaliteye göre artış olabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Gri Koltuğa Ne Renk Berjer için +11 Fikir

Seçim tamamen sizin. En uygun fiyatlar için siz de yapılan kampanyaları değerlendirin. Avantajlı olmanız sağlanıyor olacak.

Dinarsu Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Dinarsu Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan duvara halılarda boyutlandırma da önemli olacak. Fiyat konusunda metrekare üzerinden fiyat verilmesi sağlanıyor. Sizin için sunulacak olan modelleri inceleyerek, en iyi fiyatlardan satın alma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Duvardan duvara bukle halı fiyatları için diğer halı modellerine göre daha pahalı olduğu görülür. Metrekare üzerinden 125 TL ve üstünde fiyatlandırma olabilir. İnceleyerek siz de seçim yapabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x