Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları 2023

Geleneksel halı kullanımında duvardan duvara halı karşımıza çıkan seçenekler arasında. Peki, hangi modeller en kullanışlı oluyor? Duvardan duvara halı fiyatları hakkında da fikir sahibi olabileceğiniz bir içerik hazırladık. Koçtaş duvardan duvara halı fiyatları noktasında ortalama miktarı öğrenmek isteyenler de yazımızı sonuna kadar okuyabilir. Dilerseniz başlayalım! 🙂

YouTube video

Duvardan Duvara Halı Özellikleri

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları 2023
Duvardan duvara halı özellikleri

Öncelikle hem kaliteli hem de benzersiz desenlerden oluşan halılar tercih edebilirsiniz. Farklı modeller için özellikler de değişecektir. Tamamen kaliteli ve orijinal olan halılar ile duvardan duvara en şık görünümün elde edilmesi mümkün. Halı yıkama hizmeti de alarak kullanımın avantajlı olması sağlanabilir.

Dokuma halı olması

En önemli özellikler arasında dokuma halı olması olabilir. Talep ettiğiniz dokuma halı modellerinde çeşitlilik çok olduğundan, kendi zevkinize göre bir seçim yapmak da çok kolay olacak.

El Halısı

Dilerseniz özel tasarım halılarınız için direkt olarak el halısı kullanabilirsiniz. Duvardan duvara bukle halı modeli ve diğer modeller için de el halısının olması söz konusu olabilir. Bunu göz önünde bulundurup, anında seçim yapabilirsiniz.

Özel Boyutlandırma

Halı modellerinde en önemli özellik, özel şekilde boyutlandırmanın da oluyor olması. Hızlı ve kolay şeklide boyutlandırmanın olması sağlanır.

Duvardan Duvara Halı Nasıl Döşenir?

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları 2023
Duvardan duvara halı nasıl döşenir?

Döşeme işleminin yapılması için ilk olarak halı seçimini yapmanız istenir. Ardından bu alanda uzman olan ekip tarafından duvardan duvara döşeme işleminin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

  • Öncelikle halı ölçüsü alınır.
  • Halının hazırlanması sağlanır.
  • Döşeme için duvarlara aparatlar takılır.
  • Halının duvara yerleştirilmesi yapılır.
  • Uzman kişilerin son kontrolü ile halı döşemesi tamamlanmış olur.

Bauhaus Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları 2023
Bauhaus duvardan duvara halı fiyatları

Halı seçiminizi belirledikten sonra halı fiyatları konusunda da bilgi almak isteyebilirsiniz. En uygun ödemeler ile halı alma fırsatı sunuluyor. Halı modeli göre, halının kalitesine göre fiyatlar değişiyor.

300₺’den başlayan 2.000₺’ye kadar uzanan geniş bir fiyat listesi var. Markanın sunmuş olduğu fiyatları incelemek için kataloglara bakabilirsiniz. Geniş bir fiyat aralığı zaman zaman yapılan kampanyalar ile müşteri memnuniyeti sağlanıyor.

Koçtaş Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları 2023
Koçtaş duvardan duvara halı fiyatları

Koçtaş duvardan duvara halı için Koçtaş markasındaki seçenekler neler? Marka üzerinden satın alma işlemi yapacak olan kişi, en uygun ödemeleri görebilir. Bu durumda makine halısı olması, dokuma halısı olması gibi türler üzerinden, 400₺ gibi bir fiyatlardan başlayarak kaliteye göre artış olabilir. Seçim tamamen sizin. En uygun fiyatlar için siz de yapılan kampanyaları değerlendirin. Avantajlı olmanız sağlanıyor olacak.

Dinarsu Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları 2023
Dinarsu duvardan duvara halı fiyatları

Bu tarz halılarda boyutlandırma da önemli olacak. Fiyat konusunda metrekare üzerinden fiyat verilmesi sağlanıyor. Sizin için sunulacak olan modelleri inceleyerek, en iyi fiyatlardan satın alma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Duvardan duvara bukle halı fiyatları için diğer halı modellerine göre daha pahalı olduğu görülür. Metrekare üzerinden 500₺ ve üstünde fiyatlandırma olabilir. İnceleyerek siz de seçim yapabilirsiniz. Sararan halı nasıl temizlenir merak edenler bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi duvardan duvara halı hangisi?

Duvardan duvara halı markaları içerisinde en iyi kaliteyi sunan markanın Dinarsu olduğunu söyleyebiliriz. Dinarsu halı markası, fiyat/performans oranı ile oldukça iyi ürünler sunuyor.

Duvardan duvara halı fiyatları ne kadar?

Duvardan duvara halı fiyatları, halının tipine, renklerine ve özelliklerine göre değişmektedir. Duvardan duvara halı metrekare fiyatları en düşük 300₺’den başlayarak 750₺’ye kadar fiyat yükselmektedir.

Yorum yapın