Duvarda Bisiklet Dekorasyon Modelleri


Dekorasyon alanında duvara asılan bisiklet genellik ile oldukça sağlam olan bir obje olarak ön plana çıkmaktadır. Ev içi bisiklet dekoru oldukça küçük aksesuarlar olmalarının yanı sıra küçük odalar için kullanılmamaları önerilmektedir. Duvarda bisiklet dekorasyon için ister eski bir bisiklet isterseniz de minyatür boyutlarda modeller tercih edilmelidir.


Bisiklet dekorasyon modelleri genellik ile geniş mekanlarda tercih edilmektedir. Bundan dolayı bu tarz dekoratif bisikletler arasında en çok kullanılan modelin Loft- Endüstriyel tarzı olduğunu söylemeliyiz.

Duvara asılan dekoratif bisiklet

Özellikle Endüstriyel stil oldukça geniş ve rahat alanların meydana gelebilecek boşluklarını kapatmak için kullanılmaktadır. Bu dekoratif tarz ise eski fabrika, depo gibi kullanılmayan bölgelerin birer yaşam alanı haline getirilmesi için bire birdir.


İlginizi Çelebilir: Fotoğraf dekorasyonu ile duvar süsleme için bağlantıya tıklayın!

Duvara asılan bisiklet kullanışlı Mı?

Duvara asılan bisikletler genellik ile oldukça küçük ve fazla yer kaplamayan objeler olduğundan dolayı son derece kullanışlı ve gösterişlidir. Son derece sade bir dekoratif duvar bisikleti eğer oda biraz geniş ise ortamı boş göstermemek için kullanılır.


Duvarda Bisiklet Dekorasyon Modelleri

Ayrıca her boyut ve şekilde piyasada çok kolay bir şekilde bulacağınız bir kanca ile kolay bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Bu bisiklet için ideal uzunlukta olan çivileri bulmanız gerekmektedir.

Zira bisikletinizin zarar görmesini engelleyebilmek ve evi düzenli bir şekilde dekore edebilmek için bir kanca ve çivi gereklidir. Buna ek olarak duvarınıza ipler koyduktan sonra her ip için ilmeğini oluşturmalısınız. Ayrıca gidon ile eyeri geçirdikten sonra asarak naylon ile örtmeniz gerekiyor.


Bu yukarıda anlatmış olduğumuz yollar ile kullanışlı bir hale getirebileceğiniz bisikletiniz ise oldukça güzel bir dekorasyon objesi.Duvarınızı süsleyecek hem de belki kış aylarında kullanmadığınız bisikletinizin depolarda çürümesinin önüne geçecektir.

İlginizi Çekebilir: Dekoratif duvar paneli modelleri için tıklayın!


Bisiklet Dekorasyonu İçin Fikirler

Duvarda Bisiklet Dekorasyon Modelleri
  • Bisiklet dekorasyonu yapar iken ilk olarak kışın kullanmadığınız bisikletiniz ile başlayabilirsiniz.
  • Bundan sonra bisikletinizi oldukça sağlam çiviler ve kancalar ile duvara monte etmeniz gerekiyor.
  • Bu işlem için eğer kendi bisikletinizi kullanmak yerine yeni bir araç almak istiyor iseniz tercihinizi orta boy bisikletlerden kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü gereğinden fazla büyük olan ve uzun yollar için üretilmekte olan bisikletler oldukça fazla yer kaplayacağından dolayı asıldığı yerde pek de estetik durmayacaktır.
Duvarda Bisiklet Dekorasyon Modelleri
Duvarda Bisiklet Dekorasyon Modelleri
Duvarda Bisiklet Dekorasyon Modelleri

Duvarda bisiklet dekorasyon modelleri bunlarla elbette sınırlı değil ancak sizlere fikir vermek adına nasıl bir görünüm oluştuğunu görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Keyifli ve sıra dışı dekorasyonlar!

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x