Bebekli Evlere Soba Koruyucu Fikri

0
1164

Bugün sizlere bebeği olan ve soba kullanan aileler için hayat kurtaran mutlaka kullanmanız gereken soba koruyucu fikri vermek istedim. İnternette bebekler için koruyucu çit ya da soba koruma çerçevesi şeklinde bulabileceğiz bu fikri sizlere anlatmak istedim.

1 yaşını dolduran bebeklerin normal şartlar altında yürümeye başlaması ile evde alınması gereken güvenlik önlemleri de mutlaka göz önüne getirerek gerekli tedbirlerin alınması gerekir.

Bu önlemlerden bir tanesi de ısınmak için soba kullanan evlerde alınması gereken tedbir olan soba koruyucu fikridir.

Soba koruma ile bebekleri koruyun!

blank
Soba koruma ile bebekleri koruyun

Henüz aklı başında olmayan hareketli, emekleyen veya yaramaz bir bebeğiniz varsa soba koruyucu ile sobadan kaynaklanacak kazalara karşı tedbir alabilirsiniz.

Oldukça basit bir mantık ile soba çevresini delikli forma sahip soba koruma çerçevesi ile bebeklerin sobadan kaynaklanan yanmalara karşı koruyabilirsiniz.

Kışın evde tasarruf yapmanın 5 püf noktası ile tasarruf yapabilirsiniz.

blank
Bebekler için koruyucu çit

Özellikle oda içerisinde koşuşturan çocukları ayağının takılması ile sobaya temaslarına karşı mutlaka böyle bir önlem alınmalıdır. Kazanın ne zaman geleceği bilinmediği için her türlü tedbir önceden alınmalıdır.

Soba koruyucu ile sadece sobadan korunmakla kalmayıp sobaya çarpma ile oluşan ve soba üzerindeki çaydanlık ya da tencerenin devrilmesinin de önüne geçebileceğini unutmayın.

Odalarda yer alan deri koltukların temizliği ile ilgili krem deri koltuk nasıl temizlenir bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Soba koruyucu çerçevesi nereden alınır?

blank
Soba koruma çerçevesi

İnternetten satın alabileceğiniz ya da sanayide demirci ustalara yaptırabileceğiniz bu harika soba koruyucu fikri ile olası kazalardan korunarak ailenizi güven altına alabilirsiniz.

Soba koruma paneli, aklınıza takılabilir belki soba ısısından çok fazla etkilenmiyor. Yani, sobanın ısısı kadar olmasa da ılık bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Evinizdeki sobanın ölçülerine göre değişebilen soba koruma çerçevesi 50x60x70 cm şeklindedir.

Soba koruma paneli için daha büyük ölçüler gerekiyorsa 90x60x90 cm şeklinde de ölçüler bulmak mümkün.

n11.com, gittigidiyor.com ya da hepsiburada.com üzerinden sipariş verebileceğiniz bu ürünü ortalama 150-200TL aralığında bulabilirsiniz.

Çocuğunuzun odası için düşünebileceğiniz IKEA çocuk odası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here