perde siparişi

Soba Koruyucu: Bebekli Aileler Dikkat!(Videolu)Bugün sizlere bebeği olan ve soba kullanan aileler için hayat kurtaran mutlaka kullanmanız gereken soba koruyucu fikri vermek istedim. İnternette bebekler için koruyucu çit ya da soba koruma çerçevesi şeklinde bulabileceğiz bu fikri sizlere anlatmak istedim. Soba koruma kiti ile olması kuvvetle muhtemel kazaların önüne geçebileceğinizi unutmayın. Dilerseniz soba koruma çerçevesi ile ilgili detaylara aşağıdaki videodan ulaşabilir, fikir sahibi olabilirsiniz.1 yaşını dolduran bebeklerin normal şartlar altında yürümeye başlaması ile evde alınması gereken güvenlik önlemleri de mutlaka göz önüne getirerek gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Bu önlemlerden bir tanesi de ısınmak için soba kullanan evlerde alınması gereken tedbir olan soba koruyucu fikridir.

Soba koruma ile bebekleri koruyun!

Soba koruma ile bebekleri koruyun

Henüz aklı başında olmayan hareketli, emekleyen veya yaramaz bir bebeğiniz varsa soba koruma ile sobadan kaynaklanacak kazalara karşı tedbir alabilirsiniz.

Oldukça basit bir mantık ile soba çevresini delikli forma sahip soba koruma çerçevesi ile bebeklerin sobadan kaynaklanan yanmalara karşı koruyabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Merdiven Altı Dekorasyon Fikirleri 2021


Bebekler için koruyucu çit

Özellikle oda içerisinde koşuşturan çocukları ayağının takılması ile sobaya temaslarına karşı mutlaka böyle bir önlem alınmalıdır. Kazanın ne zaman geleceği bilinmediği için her türlü tedbir önceden alınmalıdır.

Soba koruması ile sadece sobadan korunmakla kalmayıp sobaya çarpma ile oluşan ve soba üzerindeki çaydanlık ya da tencerenin devrilmesinin de önüne geçebileceğini unutmayın.

Soba koruyucu çerçevesi nereden alınır?

Soba koruma çerçevesi

İnternetten satın alabileceğiniz ya da sanayide demirci ustalara yaptırabileceğiniz bu harika soba koruyucu fikri ile olası kazalardan korunarak ailenizi güven altına alabilirsiniz.Soba koruma paneli, aklınıza takılabilir belki soba ısısından çok fazla etkilenmiyor. Yani, sobanın ısısı kadar olmasa da ılık bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Evinizdeki sobanın ölçülerine göre değişebilen soba koruma çerçevesi 50x60x70 cm şeklindedir. Soba koruma paneli için daha büyük ölçüler gerekiyorsa 90x60x90 cm şeklinde de ölçüler bulmak mümkün.

n11.com, gittigidiyor.com ya da hepsiburada.com üzerinden sipariş verebileceğiniz bu ürünü ortalama 200-250TL aralığında bulabilirsiniz. Herhangi bir kaza başınıza gelmeden mutlaka tedbirinizi almanızı öneriyor, sağlıklı günler diliyorum.

MUTLAKA OKUYUN:  İç Mimar Ne Yapar? Ne Kadar Maaş Alır?

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x