Bayanlara Özel Fransız Taç Saç Örgü Modeli

Bonitam ailesine hoş geldiniz sevgili gündem severlerimiz. En iyi kadın sitesi olarak en gündem ve en trend konuları bünyemizde barındırıyoruz. Sizler için her daim en iyi ve en yeni Fransız saç örgü modelleri araştırarak buluyoruz. Beğeneceğinizi düşündüğümüz bu modelimiz ise taç örgü saç modeli. Gününüzü güzelleştirecek, tarzınıza tarz katacak olan bu modelimizin yapılışını da adım adım, makalemizin devamında anlatacağız. Türkiye’nin en iyi kadınlar sitesi olarak sizler için çalışmaktayız. Bonitam kurulduğu günden bu yana takipçileri adına birçok kolaylıklar sunmaktadır. Farklı farklı sitelerde zaman kaybetmemeniz adına her hafta yenilemiş olduğumuz bilgilerimiz ile sizleri birçok zahmetten kurtarmaktayız.

Fransız Örgü Saç Modeli 2022

Bayanlara Özel Fransız Taç Saç Örgü Modeli
Fransız örgü saç modeli

Fransız saç örgü modeli günlük yaşantınızda çok sık kullanabileceğiniz bir modeldir. İşe giderken, dışarıda yemeğe çıktığınızda, spora giderken çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir modeldir. Modadan güzelliğe, sağlıktan yaşam ve eğlenceye aradığınız her şey burada! Çok yoğun bir hayatım var bu nedenle modayı, trend Fransız saç modelleri takip edemiyorum diyorsanız, biz sizler için takip ediyor ve paylaşıyoruz. Aradığınız her şeyi tek adreste sizler için toparlıyoruz. Haydi, biraz örgümüzden bahsedelim. Fransız örgü modelleri spor veya şık gideceğiniz nere var ise rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model. Bulunduğunuz ortamın en tarz kadını olmaya ve seçmiş olduğunuz Fransız saç örgü modeli ile bütün gözleri üzerinizde toplamaya hazır mısınız?

Ayrıca ben örgüden hiç anlamam diye de endişe etmemelisiniz. Çünkü makalemizi okumaya devam ettiğiniz sürece sizlere adım adım en ince ayrıntısına kadar nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Evde kolaylıkla kendi saçlarınızı örebilirsiniz artık. Ayrıca sizler için hazırladığımız yeni başlayanlar için Fransız saç örgü modeli makalemizi inceleyip evde deneyebilirsiniz.

https://www.bonitam.com/moda/stil/yeni-baslayanlar-icin-fransiz-sac-orgu-modeli

Bizde boşuna zaman harcamayın diye en ince detayına kadar araştırarak tarif ettik. Birkaç pratik ile çok kolay bir şekilde çok güzel sonuçlar alabileceğiniz Fransız saç örgü modeli vazgeçemeyeceğiniz bir model olacaktır. Saç küpeleri örgüleri belirginleştiren aksesuarlarımızdandır. Hal böyle olunca Fransız saç örgü modeli üzerine birde saç küpeleri eklendiğinde, kendini gösteren son derece güzel bir model çıkmaktadır ortaya.

Fransız Taç Saç Örgü Modeli Yapılışı

Bayanlara Özel Fransız Taç Saç Örgü Modeli
Fransız taç saç örgü modeli yapılışı
  1. Öncelikle öreceğiniz saçı güzelce tarayarak açıyorsunuz.
  2. Ardından elinizi hafifçe ıslatarak saçınıza sürün ki kabarıklığını alsın.
  3. Kulak hizanızdan bir tutam saç alın.
  4. Üç eşit parçaya bölün.
  5. Ardından ilk sırayı normal bir şekilde örün.
  6. Ardından sağdaki tutama yan taraftan bir tutam saç dâhil ederek saçı orta kısma dâhil edin.
  7. Daha sonra sol taraftaki tutamı yanından ek bir parça dâhil ederek orta kısma alın.
  8. Bu şekilde başınızın üstünden diğer kulağınızın hizasına gelene kadar örün.
  9. Biten örgünüzü saçınınız arasına görünmeyecek şekilde tel toka yardımı ile tutturun.
  10. Örülen kısımları hafif bollaştırarak daha salaş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yorum yapın